Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113
razumljivo, ampak če pustimo ob strani laži, zavajanja, trol farme in gremo na malezijski avion, poboje, mučenja, kraje otrok, obstreljevanje civilistov…gnide kot so naši ruzzoljubci, jaz jih nočem v druzbi, stvar je šla preko posmehovanja kretenskim izjavam
Zakaj pa bi šli ravno na malezijski avion, ali ruski potniški SA1812, ki so ga sklatili ukrajinci ni dovolj dober?
Kraje otrok haha, a misliš da starši tistih ukrajiskih otrok, ki so v Logatcu vedo, kje se nahajajo?
 
To ne moreš nič. To majo prav klube bedakov, kjer si kimajo ob bedarijah. Moja tašča vsakič jamra, ko vidi "chemtraile", da ji spet strupe na glavo stresajo. Drugič so oblaki, čisto normalni, pa pravi lej kakšni so oblaki, spet nas Američani zastrupljajo. Pa bogi Rusi sem pa tja, saj ne morejo drugač, ko jih NATO hoče vse pobit pa zastrupit. Pa pride mimo še en mlajši poba pa steče debata o antenah za mobilno telefonijo, da jim viruse pošiljajo. Pa ne moreš nič, samo debelo lahko gledaš med kakim folkom živiš.

Kriv je pa internet, ker se bedarije lahko necenzurirano širijo, ampak vsaj 80% folka itak nima že v osnovi kaj počet z volilno pravico.

hermiče, pitanje... a tašča izkoriša/uporablja google, gmail, windowse na compu in podobne pridobitve sovražnega zahoda in tistih ki nas želijo uničiti?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Hja zgleda da gre zares, saj na bojišče pošiljajo vozila ki so jih maloserisjko naredili za testiranje in se niso prijela



Pa očitno helikopterjev ne upajo več pošiljati v zrak, tako da njihove raketomete montirajo BMPje


:cowboy:

p.s. še dobr da jim ne zmanjkuje uporabne opreme in da jo samo zahodu


Moscow’s missile production now exceeds prewar levels, officials say, leaving Ukraine especially vulnerable this coming winter.

Before the war, one senior Western defense official said, Russia could make 100 tanks a year; now they are producing 200.
Western officials also believe Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year — double the amount Western intelligence services had initially estimated Russia could manufacture before the war.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
A zato jih je šel fehtat h kimu? Ker so osemletno proizvodnjo pokurili v dobrem letu?


Številke samo zda

Jao majko mila:

Production should soon reach 28,000 units per month, and by the autumn of 2025 the production is expected to ramp up to one million shells per year.

To je 336.000 na leto in sicer sele leta 2025.

Rusi jih ze zdaj štancajo 2 milijona na leto:

Western officials also believe Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year

 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Izčrpavanje zahoda se nadaljuje:


Good for them.

Se vedno mi ni jasno, kako bo to vplivalo na stanje na bojiscu, kjer gre za kopenjsko vojno in ne za pomorsko.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
No ena stvar, ki dvojnemu doktorju nekako ni jasna so industrijske zmogljivosti "Zahoda" proti ruskim. Ko in če bo zares treba, bo tudi dnevni output municije poljubna številka proti neskončno, vedno pa mnogokratnik ruskega.

Zahod je vso svojo industrijsko zmogljivost preselil na Kitajsko. Skoraj vse, kar kupis je Made in China.
 
  • Haha
Reactions: Ateis

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.761
6.211
113
Good for them.

Se vedno mi ni jasno, kako bo ro vplivalo na stanje na bojiscu, kjer gre za kopenjsko vojno in ne za pomorsko.

Pa sem mislil, da ne streljajo raket iz Črnega morja.

Zahod je vso svojo industrijsko zmogljivost preselil na Kitajsko. Skoraj vse, kar kupis je Made in China.

Pa nisi ti na polna usta razlagal, kako je good biznis, da Rusi odkupujejo iranske drone, sedaj bodo še od korejcev dobili strelivo, katero imajo v izobilju... Pa kot se spomnim od mojega bivanja tam gor, Made in Russia ni bilo pretirano veliko robe. Bodisi je bila zahodna ali kitajska. Eksotična hrana namesto iz j. amerike pa iz afrike.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.261
113
Jao majko mila:

Production should soon reach 28,000 units per month, and by the autumn of 2025 the production is expected to ramp up to one million shells per year.

To je 336.000 na leto in sicer sele leta 2025.

Rusi jih ze zdaj štancajo 2 milijona na leto:

Western officials also believe Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year

u pismo, to se pa ni za hecat. ukrajina pade v treh dneh
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.761
6.211
113
Res je, na Zahodu so samo še frizerji pa Andyji v pisarnah, da glumijo gljive
FB_IMG_1694877991055.jpg
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.552
113
Western officials also believe Russia is on track to manufacture two million artillery shells a year — double the amount Western intelligence services had initially estimated Russia could manufacture before the war.
Ej, dr. strategije AndY1, dej mi to nekaj razloži. Če prav razumem so Rusi sposobni v ENEM letu proizvesti 2 MIO granat.
Po besedah dr. strategije AndY1 je to ena desetina ali še manj (upošteval sem par kot 2) granat, ki jih bodo dobili od Kimčija.
Produkciia granat presega zahodno.
Rusi so izstreljevali ccaa 5x vec granat, kot ukrajinci, pa jih je Zahodu zmanjkalo prej, kot rusom.
Pod besedo Zahod stej celoten NATO, Izrael, J. Korejo. Iz vseh teh lokacij so napraskali 155mm granate, ki jim jih je zmanjkalo cca mesec ali dva nazaj, zato so presedlali na kasetne granate.
Rusi so presedlali na kasetne granate zdajle.
Zahod je zdaj izcrpan z granatami, rusi jih bodo pa dobili par 10 milijonov od S korejcev, v zameno pa so korejci dobili Topol-M ICBMe in dostop do novega ruskega kozmodroma na vzhodu Rusije.
V napad pa, ponavadi, ne gres s prazniki zepi. Tudi ukrajnci so delali zaloge pred tole ofenzivo, ki je izpadla precej klavrno.
Glede na to, da so jih trosili 5x več kot Ukrajinci, mi lahko še podaš informacijo, koliko so jih strosili? Da vemo, za koliko dni granatiranja ta ultimativna ruska vojaška industrija spravi skupaj v enem letu proizvodnje. :evil:
Hvala.
PS: A tisti izziv lepo kar ignoriraš z glavo v pesku?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.290
2.675
113
Ej, dr. strategije AndY1, dej mi to nekaj razloži. Če prav razumem so Rusi sposobni v ENEM letu proizvesti 2 MIO granat.
Po besedah dr. strategije AndY1 je to ena desetina ali še manj (upošteval sem par kot 2) granat, ki jih bodo dobili od Kimčija.

Glede na to, da so jih trosili 5x več kot Ukrajinci, mi lahko še podaš informacijo, koliko so jih strosili? Da vemo, za koliko dni granatiranja ta ultimativna ruska vojaška industrija spravi skupaj v enem letu proizvodnje. :evil:
Hvala.
PS: A tisti izziv lepo kar ignoriraš z glavo v pesku?
Vatnik ne loči med granato, natančno granato, ter iz kje jo boš sploh izstrelil. In še nismo pri debati, kako je bilo strelivo in vžigalniki skladiščeno. Kaj se sprehaja med nami na žalost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, H19ED in nacek