Vojna v Ukrajini 2

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
66
43
18
Temu verjeti ali ne je čisto vseeno. To so dejstva, ki pa se jih poslužujejo vse obveščevalne službe bolj ali manj uspešno. Nič novega karavana fre dalje...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.888
9.552
113
Je umrl prigožinov dvojnik?


Znanih je precej primerov, ko so predvsem mafijci inscenirali lastno smrt. Letalska "nesreča" je idealna za inscenirano smrt ravno zaradi zelo težke identifikacije žrtev, prigožin pa tudi ni po kisli župi priplaval. Ne bi se čudil, če se bo čez kakšne pol leta prikazal nek Prigenij Jevgožin in kot nov človek prevzel Wagner...
Toliko neumen pa tudi ni. Lahko bo preko neke lutke špilal glavnega.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.888
9.552
113
Če upoštevamo AndZjeve vire, zda pometajo pajčevino po severnokorejskih, kubanskih in venezuelskih skladiščih:

"It includes AIM-9M missiles for air defense, munitions for High Mobility Artillery Rocket Systems, 155mm and 105mm artillery ammunition, mine-clearing equipment, Javelin and other anti-armor systems and rockets, over 3 million rounds of small arms ammunition, ambulances, demolition munitions for obstacle clearing, as well as spare parts, services, training, and transportation. This package of weapons and equipment, which are valued at $250 million, is being executed under drawdowns previously directed for Ukraine."

vir

Jaz se sprašujem zakaj v novih paketih pomoči niso zobotrebci in bajoneti navedeni?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.771
6.231
113
Saj drugače ne more biti.

pa je celo pred Združenimi narodi predstavil več ponarejenih študij in analiz, ki naj bi dokazovale

V Rusiji so takšne operacije za širjenje proruskih in protizahodnih stališče sicer manj potrebne, saj ima Kremelj popoln nadzor nad tako rekoč vsemi največjimi mediji v državi.


 

sad

Guru
24. avg 2007
20.888
9.552
113

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Začelo se je. Najprej bo Kitajska grabila in Putko si ne bo upal nič narediti, potem zna paše kakšna manjša država pograbiti priložnost in Putko spet ne bo mogel nič narediti, ker še vojske in orožja za Ukrajino nima.
Pazi.

Se zna zgoditi, da bomo čez nekaj let prikrito pomagali(bomo morali na povelje zda) Rusom, da Kitajska ne zraste preveč
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.888
9.552
113
Pazi.

Se zna zgoditi, da bomo čez nekaj let prikrito pomagali(bomo morali na povelje zda) Rusom, da Kitajska ne zraste preveč
Ne vem če ravno, ampak jaz se tega zavedam in bojim kitajskih apetitov. Zato nisem ravno navdušen nad tem. Sem pa vesel s tega vidika, da se bo sedaj Rusija morala še s tem ubadati in bo tako imela še manj resursov za Ukrajino.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
No sej, lahko da bomo tudi odkrito :fredi:

Lej kakorkoli pogledaš, za ZDA je glavni konkurent Kitajc. Mi bomo lahko samo pokimali in se šli igro
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri