Vojna v Ukrajini 2

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.565
113
Saj je vse jasno. Lahko širiš namerne laži, neumnosti, dezinformacije, alternativne resnice, ampak VLJUDNO. Potem vse štima. :cool:
Me zanima, kdaj bo(m) kdo banan, ker bo rekel nekomu debelemu, da je debel.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.196
-2.069
113
Saj je vse jasno. Lahko širiš namerne laži, neumnosti, dezinformacije, alternativne resnice, ampak VLJUDNO. Potem vse štima. :cool:
Me zanima, kdaj bo(m) kdo banan, ker bo rekel nekomu debelemu, da je debel.
No ja, Js sm bil v tej temi banan, ko sem napisal da so atomsko bombo prvi vrgli američani - ker po kameleonovo bi morali bit rusi.
V kameleonovih časih sem bil banan neštetokrat, v kakšni temi sem še do danes, po xxx dneh, vedno samo zato, ker je moj pogled in razmišljanje drugačen od večine tu, in ker vas branje resnice boli, v pravljici je pač lepše. Žalim pa nikogar ne, za razliko od prejšnjega moderatorja, ki me je zmerjal z opico.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.151
4.694
113
Ta je bila ena prvih resnic. Ena zadnjih, na katero orgazmirate pa je, da je Rusija raketirala Rusko pravoslavno Cerkev v Odesi z KH-22.
Vmes jih je pa bilo še miljon.
Res je, kar nekaj jih je in jim prav nič ne zamerim (UA) vsaj dokler nori RuZsi morijo ljudi v Ukrajini,
za razliko od tebe, je tukaj večina folka proti temi, tebi in še komu, se pa to zdi o.k., oz opravičljivo...
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
534
177
43
No ja, Js sm bil v tej temi banan, ko sem napisal da so atomsko bombo prvi vrgli američani - ker po kameleonovo bi morali bit rusi.
V kameleonovih časih sem bil banan neštetokrat, v kakšni temi sem še do danes, po xxx dneh, vedno samo zato, ker je moj pogled in razmišljanje drugačen od večine tu, in ker vas branje resnice boli, v pravljici je pač lepše. Žalim pa nikogar ne, za razliko od prejšnjega moderatorja, ki me je zmerjal z opico.

Veš Mirsi, vse lepo in prav, ampak zakaj misliš, da je vse, kar ti prebereš pri svojih virih, čista resnica? Zakaj misliš, da si na forumu edini dovolj inteligenten, da veš, kaj je tista prava resnica?

Si kdaj slišal pregovor "Samo norec misli, da so vsi drugi nori". Zame si pač nevednež, ki misli, da vse ve, ostali okoli tebe pa so butalci.

Marsikaj do sedaj si napisal prav, vendar poleg tega pišeš tudi ogromno popolnih nesmislov in svojih skrajnih mnenj, včasih želj.

Sej nista oprana tu le Andy in ti, oprani ste vsi, ki ste skrajno na eni ali drugi strani. Resnica je vedno nekje vmes. Veliko gnoja je na eni in na drugi strani (in tretji, četrti, itd.. (Amerika, EU,...).

Seveda pa je razumljivo, da je vsak (vsaj malo) simpatizer ene ali druge strani. Tudi jaz sem v tem primeru bolj na strani Ukrajine, ker je bila napadena in to zelo grdo (maltretiranje in poboj civilistov). Čeprav sem bolj na strani Ukrajine pa mi je povsem jasno, da je krivda na obeh straneh.

Prave resnice ne ve nihče. Verjetno so najbližje resnici razni obveščevalci, ki imajo dostop do pravih naprav in podatkov. Pa že pri njih se zaćne (vsaj za medije) resnica izkrivljat, popravljat in olepševat. Še enkrat, nihče ne ve, kakšna je tista prava resnica o vojni. Tudi čez xy let bomo brali resnico, katero bodo sami napisali. Seveda bo le ta na zahodni strani drugačna kot na vzhodu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.993
10.402
113
kakšna krivda je na UA, so s tovornjaki vozili ruske vojake v ukrajino? so plačali let. karte wagnerjevim plačancem za obisk države? al kako to misliš.

To da rus podira vasi in pobija folk po ukrajini je kriv samo rus in mirsi. :evil:
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.151
4.694
113
Rusija je videla, da če sedaj ne napade Ukrajine in jo proba priključit v svoje občestvo, tega kasneje ne bi več
mogla saj je Ukrajina želela narediti vse da bi se priključila NATU, da do tega ne bi prišlo.

Neboloze da je NATO ogrošal RuZsko varnost, nimajo s tem nobene veze, vstop UA v NATO,
pa bi jim preprečil to, da si jo z vojno priključijo.

Ostale države okrog RuZsije so se tega zavedale in se priključile pravočasno NATU.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.893
9.565
113
kakšna krivda je na UA, so s tovornjaki vozili ruske vojake v ukrajino? so plačali let. karte wagnerjevim plačancem za obisk države? al kako to misliš.

To da rus podira vasi in pobija folk po ukrajini je kriv samo rus in mirsi. :evil:
Enaka krivda, kot krivda Čečenov, da so jih Rusi zgazili. Baje so Čečeni vrgli v zrak stavbe v Moskvi. No, izkazalo se je, da jih je FSB.
Enako so krivi kot ruski veljaki, ki padajo skozi okna, se spotikajo po stopnicah in samoumorijo s petimi streli v glavo.
Enako so krivi kot ruski pilot, ki se izstreli in utopi, ruski turisti ga pa gledajo, pljuckajo pivo in snemajo.
VEDNO SO VSI KRIVI. Tudi tista dva policista, ki ju je v Ljubljani norec ubil s čelno prometno. VEDNO JE KRIVDA NA OBEH STRANEH. VEDNO.
Tudi ko sem jaz jelena snel. TUDI ON JE KRIV ZA TO. Kaj pa je bil takrat tam. VEDNO.

Krivda Ukrajincev je po mojem le v tem, da Rusom niso Krima zgazili takoj po zavzetju, ampak so jim dali čas, da so se pripravili na to morijo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mr_

Guru
20. sep 2007
9.298
2.683
113
Imeli so čas , da so se pripravili na to morijo. Rusi so le živeli dalje v slepljenju da nekaj so. Vidimo, da je vse skupaj revščina in blef.
Le še Darjan & co so ko male mucke, niso se odprli oči.
 
No ja, Js sm bil v tej temi banan, ko sem napisal da so atomsko bombo prvi vrgli američani - ker po kameleonovo bi morali bit rusi.
V kameleonovih časih sem bil banan neštetokrat, v kakšni temi sem še do danes, po xxx dneh, vedno samo zato, ker je moj pogled in razmišljanje drugačen od večine tu, in ker vas branje resnice boli, v pravljici je pač lepše. Žalim pa nikogar ne, za razliko od prejšnjega moderatorja, ki me je zmerjal z opico.

branje resnice nas ne boli ravno, prej bi rekel da obratno