Vojna v Ukrajini 2

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.152
4.694
113
kot ponavadi si zopet zgrešil - odgovor je dobil.
Nisem pa js dobil odgovora na res težko vprašanje, ... kdo so civilisti v Ukrajini, ki jih bodo še v naslednjih desetletjih pobijale ameriške kasetne bombe?
Po kom pa sedaj padajo bombe iz Ruske strani v Ukrajini?

Po tvojem verjetno 149% Rusih?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Kar se mene tiče naj se kar osamosvojijo. Naj naredijo referendum, tako, kot so ga v Kataloniji, pa da vidimo rezultat.
Nobena država na svetu, in tudi js ne, pa ne bo podprla odcepitve, če nekdo z vojaškim udarom vrže legalno vlado in sam razglasi semostojnost. Bi ti takšno osamosvojitev brez izražene volje ljudstva podprl?
Zakaj potrm podpiraš odcepitev donbasa, krima in luganska?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.888
5.625
113
To je sam iz srBije......kje je lista za diasporo ki uživa v zahodnem lajfstajlu in sere?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Koliko ima Zelensky centimetrov?

F0ynaTgWwAAsJBk


Kaksen je izkupicek NATO srecanja v Vilni?
 
2. jul 2020
4.796
6.281
113
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Torej Putin ni podpiral odcepitve, hkrati pa je oboroževal separatiste? Prosim, daj mi malo to razložiti.

Preprosto. Enako kot americani uradno podpirajo One China Policy (torej da je Taiwan del Kitajske), hkrati pa Taiwanu prodajajo amerisko orozje in se vec - imajo svoje bojne enote na Taiwanu.
 
  • Haha
Reactions: mr_

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.152
4.694
113
Ok, potem pa pojasni kako so že leta 2016 opazili T72B3 in T90A na strani samooklicanih republik? Ti tanki so bili razviti šele po razpadu sovjetske zveze.

Torej Putin ni podpiral odcepitve, hkrati pa je oboroževal separatiste? Prosim, daj mi malo to razložiti.

Seveda bodo raje ignorirali dejstva in glavo zabili v pesek, ter tumbali naprej eno in isto zgodbo,
ker če bi bi priznali da ni tako kot si ves čas domišljajo, bi se jim podrla njihova realnost
in vse (laži) v kar verjamejo ...

Konec sveta... tega pa res ne bodo priznali...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Seveda bodo raje ignorirali dejstva in glavo zabili v pesek, ter tumbali naprej eno in isto zgodbo,
ker če bi bi priznali da ni tako kot si ves čas domišljajo, bi se jim podrla njihova realnost
in vse (laži) v kar verjamejo ...

Konec sveta... tega pa res ne bodo priznali...

Preberi, kaj sem napisal pred tabo. Vse se da, ce se hoce.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Zajebala je Amerika ker je med drugo svetovno vojno izdatno financirala sovjetsko zvezo...ogromno vojaške mahanizacije...

Še vec. UK je morala odplacati to financiranje, mislim, da se je to odplacevanje koncalo pred parimi leti, med tem, ko SZ ni bilo treba odplacati tega financiranja.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
493
63
kot ponavadi si zopet zgrešil - odgovor je dobil.
Nisem pa js dobil odgovora na res težko vprašanje, ... kdo so civilisti v Ukrajini, ki jih bodo še v naslednjih desetletjih pobijale ameriške kasetne bombe?
Ambivalenca much.
Kaj daje pravico Rusom vmešavanje v Ukrajino, pa če tudi bi vse tvoje nebuloze držale in bi v resnici Usa finančno podprla, državni prevrat?
Ali v Ukrajini živijo Rusi?