Izrael - Palestina

2. jul 2020
4.799
6.285
113
Ne vem kdo je to. Jaz sem tu da pomagam dr. Majdiću ustvariti youtube kanal. Sem se veliko naučila v covid temi.

Sicer pa kot pravijo. Če si mlad in nisi levičar, nimaš srca. Če si star in nisi desničar, nimaš možganov.

V tej temi niti ne razumem te delitve na leve in desne. Zgodovina je poznana.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
2. jul 2020
4.799
6.285
113
Mejduh, so me ruski hekerji napadli!


Ps: saj kot da ni razvidno iz vseh objav na uporabniku. Nisem eden izmed tistih, ki bi na novo odprl 3 alt račune in se kregal sam s seboj.
 
Ne vem kdo je to. Jaz sem tu da pomagam dr. Majdiću ustvariti youtube kanal. Sem se veliko naučila v covid temi.

Sicer pa kot pravijo. Če si mlad in nisi levičar, nimaš srca. Če si star in nisi desničar, nimaš možganov.

V tej temi niti ne razumem te delitve na leve in desne. Zgodovina je poznana.
Herta rec Slavkotu da ga pustim pozdravt
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.657
-376
113
Ne vem. Ti si tisti kateri je desničarje privlekel na plano.

ne, vi ste omenjala neke levake, ko ste se vkljucila v temo.

sicer pa dobrodoslo za forum, da nas je obiskala tako sposobna in znana oseba. sicer je ocitno na drugi strani, ampak bomo videli, mogoce pa pride kaj pametnega od vas.

dejte vi men se povedat, a lahko zrihtate kaj popusta, za soforumase, za vase recnije? me neki kolen fuka, pa mislim, da bi vas kolagen to resil, sam je cena kar huda. pa klicem v 5ih minutah, da bi akcijo ujel, pa se nihce ne javi. verjetno je stalno toliko povprasevanja po vasem izdelku...
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: 8888 in Holobist

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.657
-376
113
sam tale hamas more pa tud malo razcistit v svojih vrstah... ocitno nekateri mocno sodelujejo z izraelom, da vejo za vse tocne lokacije teh glavnih...

tele vodilne jim radirajo kot po tekocem traku...