Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.894
5.622
113
Sem ti ze povedal, pa nisi opazil, da ste pac glasna in agresivna manjsina, ki ste na zacetku dogajanja, pred dobrim letom, dobili zagon s strani pristranskega moderatorja, ki je oznacil kot fake news in cenzuriral vse informacije, ki niso ustrezale njegovi agendi.

Ne recem, da sam nimam svojega mnenja, ampak vsebine informacij pa nikoli ne cenzuriram ne glede na to, kdo jo objavi in kaj objavi, pa tudi ce o meni napisete kaj tako neokusnega, kot si napisal ti.
S tem samo pokazete svoj nivo inteligence.
Ok do te sekunde sem se še šparal.....

Lej....imeli smo ORIGINALNO temo o vojni v Ukrajini.....in je trajala kar dolgo časa....malo jo je zaneslo na ru§§ko stran.....malo na zahodno.....OK smo preživeli....

In potem se je en dan v njej pojavil DR. Moderator in spregovoril....

In temo je razneslo....šla je "u krščen duš"......Admin jo je moral zaklenit....vmes ko sem bil na, šihtu in nisem imel časa moderirat 8ur.....jebiga eni na, šihtu delamo (lahko preveriš št. mojih objav med 7-16h!)

Teme o Covid-19.....sem nehal moderirat....ker si tolk sral not in edina, sankcija ki sem jo imel (ker si pač DR. MODERATOR) je bila brisanje.....ampak brisat vsak dan 77 postov (tvojih in posledičnih od drugih ki padejo vn zaradi tvojih umotvorov) pač dolgoročno ni šlo....

Pač alter kolesarčku ste zmagal.....v svoji debilnosti!
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Ti nimaš kaj šparat. Ti si heroj.

V debilnosti sta 4x8 in 123 neprekosljiva. In ti si krivec da tega nisi popucal. Andy ga je tudi sral, samo od njega ne peče glava
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
Sem ti ze povedal, pa nisi opazil, da ste pac glasna in agresivna manjsina, ki ste na zacetku dogajanja, pred dobrim letom, dobili zagon s strani pristranskega moderatorja, ki je oznacil kot fake news in cenzuriral vse informacije, ki niso ustrezale njegovi agendi.

Ne recem, da sam nimam svojega mnenja, ampak vsebine informacij pa nikoli ne cenzuriram ne glede na to, kdo jo objavi in kaj objavi, pa tudi ce o meni napisete kaj tako neokusnega, kot si napisal ti.
S tem samo pokazete svoj nivo inteligence.


manjsina je rekel....
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Ne samo strasenje. Groznja s False flag. Na tole opozarjam ze kaksen mesec.
Direktor mednarodne jedrske agencije, ki ima opazovalce v ZNPP je sam potrdil, da rusi niti na strehi, niti v kleteh nimajo namescenega nobenega eksploziva.
Ukrajinci so obupani, pred porazom in to jim je zadnja sansa, da potegnejo NATO v vojno. Cez slab teden je srecanje NATA v Vilniusu.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Leta nazaj (2015?) sem gor živel par mesecev. Bolj kot smo se odaljevali od moskve bolj sem hotel vprašati če lahko obrnemo nazaj. Mestece velikosti dveh Lublan.

Center mesta lep, petične restavracije z prečrtanimi trenerkami na vratih, butiki, pa nakupovalni center z 74 blagajnami, v akvarijih sveže ribe, raki, sadje iz afrike...

Si pa šel iz centra mesta. Stari bloki z ploščicami na fasadi, neasfaltirane poti v blokovskih naseljih prikrite z plundro in blatom. Eko otoki so bile bolj deponije. Določene ulice so bile dobesedno mrtve - napol porušene stavbe na obeh straneh ceste.

Govoril z taksistom, upokojeni strojni inžener - še našo Iskro je poznal, žena mu je umrla in z eno pokojnino ne preživi (cca 180€). Vozil na črno taksi. Pa je hkrati rekel da ni tako slabo, nekvalificirani delavci so imeli po 80€ penzije.

Most čez Volgo, luknja v vozišču, da si skozi armaturo vodo videl. Komunalno podjetje je uporabljalo stare vojaške Urale. Na ulicah luknja pri luknji. Ob novem Q7 parkirana pregnita Lada. Večina avtov je imela počene šipe, manjkali oz. polomljeni odbijači, eni so vozili privezano gumo na zadnjem odbijaču.

Šel sem na zdravniški pregled zaradi delovne vize. Urin si dal v prostoru na nivoju hleva, zemlja na tleh, lesena vrata iz desk z zatičem... rok si nisem niti umil, ker je bil moj spodnji verjetno najčistejša reč v tistem prostoru.

Petki zvečer so bili sploh zanimivi. Šel sem do blokovske trgovice po nakupe za konec tedna. Edini čudak, kateri je hrano nakupoval. Pijanci krožili po ulici kot zombiji v resident evil...

Malo gledal cene nepremičnin. 5000€ za leseno hiško, stanovanja v centru pa malo cenejša kot v ljubljani.


Tako da ne ga srat o mestecih. Kot bi Trump rekel, tisto je shithole.
Pozabil si na večerna druženja pred bloki in pretepe po parih vodkah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
Ne samo strasenje. Groznja s False flag. Na tole opozarjam ze kaksen mesec.
Direktor mednarodne jedrske agencije, ki ima opazovalce v ZNPP je sam potrdil, da rusi niti na strehi, niti v kleteh nimajo namescenega nobenega eksploziva.
Ukrajinci so obupani, pred porazom in to jim je zadnja sansa, da potegnejo NATO v vojno. Cez slab teden je srecanje NATA v Vilniusu.

kaj ima NATO z JE?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
509
63
Sem ti ze povedal, pa nisi opazil, da ste pac glasna in agresivna manjsina, ki ste na zacetku dogajanja, pred dobrim letom, dobili zagon s strani pristranskega moderatorja, ki je oznacil kot fake news in cenzuriral vse informacije, ki niso ustrezale njegovi agendi.

Ne recem, da sam nimam svojega mnenja, ampak vsebine informacij pa nikoli ne cenzuriram ne glede na to, kdo jo objavi in kaj objavi, pa tudi ce o meni napisete kaj tako neokusnega, kot si napisal ti.
S tem samo pokazete svoj nivo inteligence.
Zadnje ankete kažejo ravno nasprotno. Rusija je evropejce pozabljena in vedno manj je norcev, ki jo zagovarja.

IMG_0647.jpeg
 
2. jul 2020
4.813
6.314
113
Ne samo strasenje. Groznja s False flag. Na tole opozarjam ze kaksen mesec.

Ja, vse je false flag, od rušenja jeza, do raketiranja železniških postaj, do pokanja plinovodov. Rusi pa nikoli nič krivi.

Herp derp, jaz sem najbolj pameten ker verjamem vse kar reče režim, kateri meče lastne ljudi skozi okno in pobija novianrje po tujini.

Also, naciji!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Ja, vse je false flag, od rušenja jeza, do raketiranja železniških postaj, do pokanja plinovodov. Rusi pa nikoli nič krivi.

Herp derp, jaz sem najbolj pameten ker verjamem vse kar reče režim, kateri meče lastne ljudi skozi okno in pobija novianrje po tujini.

Also, naciji!
Pa na dron v Zagrebu, pa raketo na Poljsko, ki je ubila dva kmeta , pa kako notranji minister strmoglavi s helikopterjem, pa kako se pogajalec spotakne sredi ulice, si še pozabil.