Vojna v Ukrajini 2

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.540
5.723
113
Sankcije ne delujejo.

Če je za verjeti, je realni menjalni tečaj po menjalnicah 1€ = 150 rub pod pultom.


Poglej priponko 68929
Kar je res. Kolega ima ženo ruskinjo, in je šla gor prodat 90k eur vredno stanovanje. Domov je prinesla 30k. Davek in razlika v tečaju je odnesla dve tretjini. Je pa rekla bolje da 30k prinese domov, kot pa da ji stanovanje zaplenijo. Mafija kar pridno spremlja če dlje časa ni nekoga v stanivanje. Hitro ga zasedejo in prodajo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.571
113

:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

Nov padec skozi okno v Rusiji: umrla podpredsednica banke​


Po današnjem poročanju več medijev, tako zahodnih kot ruskih, je 28-letna podpredsednica Loko-Bank Kristina Baikova skozi okno svojega stanovanja v enajstem nadstropju stanovanjega poslopja v Moskvi padla že 23. junija. Njeno nesrečo preiskuje policija. V času njene smrti, skozi okno je padla ob 3. uri zjutraj, naj bi bil pri njej na obisku prijatelj.


V zadnjem letu in pol je na enak ali na kak drug način umrlo več Rusov, ki so zasedali visoke položaje v večjih ruskih podjetjih ali v javni upravi.
Čudno, ds si taki na položajih že zdavnaj niso privarili rešetk na vsa okna in se preselili v stanovanja/hiše brez stopnic.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: H19ED in Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
čist možno je, da je bil ta upor zaigran, da se je izbezalo na plano izdajalce v vojski.

Zdej, a je prigožin to naredil po navodilih Putina ali s svojo pametjo ne vemo. Malo čudno pa je, da ga je Putin spustil v Belorusijo, pa tudi da je Prigožin sam šel, saj ve, da ga tudi tam ne bojo mogli zaščitit, če bo Putin tako ukazal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
odpri denarnico. Še bolje pa it na fronto osebno.
Morali bi v Ukrajino poslat svojo vojsko.
Ne vem zakaj za obrambo naše evropske demokracije plačujemo ukrajinske vojake, ali nimamo svojih?
Saj gre ja za našo obrambo, če Putina ne ustavimo v Ukrajini bo šel do Lizbone, a ni tako? :evil:

Zdej pa izgleda, kot da bi bili ukrajinska vojska zahodni plačanci. Zahod jim pošilja orožje, opremo, obveščevalne podatke, vodi vojno, in pošilja denar in plačuje vojake.

V bistvu ni razlike v odnosih med Rusijo in Wagnerjem ali Zahodom in UA vojsko.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Morali bi v Ukrajino poslat svojo vojsko.
Ne vem zakaj za obrambo naše evropske demokracije plačujemo ukrajinske vojake, ali nimamo svojih?
Saj gre ja za našo obrambo, če Putina ne ustavimo v Ukrajini bo šel do Lizbone, a ni tako? :evil:

Zdej pa izgleda, kot da bi bili ukrajinska vojska zahodni plačanci. Zahod jim pošilja orožje, opremo, obveščevalne podatke, vodi vojno, in pošilja denar in plačuje vojake.

V bistvu ni razlike v odnosih med Rusijo in Wagnerjem ali Zahodom in UA vojsko.

To mi je v bistvu všeč v našem delu sveta, da ni treba meni se vojskovat, ker imamo za to vojsko. V rusiji izgleda da kljub temu, da imajo svojo vojsko, kar nekako jih ni dovolj in sploh niso v vojni, pač pa le v izvajanju specialne operacije. Kako bi šele izgledalo v Rusiji, če bi bili v pravi vojni, a to bi tudi dojenčke vpoklicali?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
To mi je v bistvu všeč v našem delu sveta, da ni treba meni se vojskovat, ker imamo za to vojsko. V rusiji izgleda da kljub temu, da imajo svojo vojsko, kar nekako jih ni dovolj in sploh niso v vojni, pač pa le v izvajanju specialne operacije. Kako bi šele izgledalo v Rusiji, če bi bili v pravi vojni, a to bi tudi dojenčke vpoklicali?

Ja saj ukrajincem je bilo tudi všeč, ko se jim od l. 2014 ni bilo treba vojskovat, ko so napadali Donbas. So imeli svojo vojsko pa še Azov, No ko so rusi dali v višjo prestavo, so pa morali tudi tisti, ki so prej ploskali obstreljevanju Donbasa prijet za orože in umirat.

Ne vem kako bi izgledalo v Rusiji, vidimo pa, kako potekajo mobilizacije v Ukrajini, kako lovijo ljudi po ulicah....ki je kot vemo znana po evropskih vrednotah, torej bi bilo tudi pri nas tako, če bi vojna še eskalirala, ali pa se ukrajinci nebi bili več pripravljeni branit evrope pred rusi, ali pa če bi jih ratalo premalo.