Vojna v Ukrajini 2

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
A se ti zdi normalno ko te ustavi pred domom prometna policija s pištola ker te dobi na radarju.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Imam kolega v Ukrajini in mi že od začetka poroča kaj se dogaja s prve roke.

Fante na fronti ti kvazi referendumi skrbijo manj, kot vas heh :)

Ravnokar mi je poslal tole:

Screenshot 2022-09-24 at 14.43.32.png


Motivacija na ukrajinski strani je neverjetna.. Oni bodo šli do konca in zares verjamejo vase..

Srčno upam, da jim uspe vse do Krima in da Putin ne bo naredil kakšne neumnosti.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
EDIT: Sem želel poslati še videje posebej, pa so predolgi.. v glavnem.. orožje staro, zarustano, krhko.. Putinu res ni mar za svoje ljudi, žalostno...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.965
2.451
113
Lublana
Obišči stran
Kaj naj tu komentiram? A ti misliš, da bodo na vojnem območju hodili v obleki in kravati? Referendum od vrat do vrat je bil razglašen prve tri dni, v torek pa bodo odprta volišča... v Zaporožju in Hersonu so volilni lističi v ruskem in ukrajinskem jeziku, v DPR in LPR pa samo v ruskem (tam mislim, da so tudi danes možna volišča).
Jej, kako ste rusofili eni butli in mojstri sprenevedanja. Referenduma na vojnem območju enostavno ne organiziraš. Kakšn farsa je to? Predstava za koga?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.974
814
113
Jej, kako ste rusofili eni butli in mojstri sprenevedanja. Referenduma na vojnem območju enostavno ne organiziraš. Kakšn farsa je to? Predstava za koga?
Pa ce ga - potem racunas da bos zmagal.. ker si nasprotnike itak ze pregnal/izselil.. da pa hodis od vrat do vrat s strazarjem je pa mal tko.. dodatna varovalka?
alpa fejk news - tko kot tiste 30+ km kolone na rusko finski meji..
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.080
5.298
113
Ravnokar mi je poslal tole:

Poglej priponko 59623

Motivacija na ukrajinski strani je neverjetna.. Oni bodo šli do konca in zares verjamejo vase..

Srčno upam, da jim uspe vse do Krima in da Putin ne bo naredil kakšne neumnosti.

To je malo čudno. Če kupiš staro rusko orožje na odprodaji (TT, mosin, sks...) je toliko namočeno v kozmolinu, da ga celo popoldne čistiš, preden je pripravljeno za uporabo. To izgleda bolj zakopano kje v kleti.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.200
992
113
Emona / Carnium
Jaz se pravtako spomnim taxistov ki so zastonj vozili na volišča. Hint, niso bili na SDS strani.
Ne spomniš se, da je takrat SDS ministrstvo zadnji hip obvestilo domove starejših občanov, da v domovih ne bo možno glasovati, hkrati pa so jim sporočili, da tudi glasovanje po pošti ne bo možno.
Vozili pa niso le taksisti, pač pa tudi vsi tisti, ki imajo vozila s 7 sedeži...torej tisti, za katerih interese ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve dejansko skrbi.

Braco Daco mećkan pozabljiv...pozabo fant.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.607
2.078
113
Jej, kako ste rusofili eni butli in mojstri sprenevedanja. Referenduma na vojnem območju enostavno ne organiziraš. Kakšn farsa je to? Predstava za koga?
To je njihov izgovor, da so volitve ¨kao¨ legitimne. So že nastavili svoje ljudi, da bodo za DA označili na volitvah. Volitve tak ne bodo priznane, tako da bodo UA krepko mlele naprej....
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.256
1.876
113
Ze pred leti, ko so rusi namontirali kamere v avte smo samo debelo gledali, kak je to zapit narod..
To ni nič. Ko so me prvič poslali v Rusijo, sem vsak dan gledal pijane 10 letnike s flašo v roki. Včasih so ga pili in kadili z odraslimi. To je tam normalno.
Pa vsaj en pretep na dan mora biti pred blokom.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.044
5.166
113
Ne spomniš se, da je takrat SDS ministrstvo zadnji hip obvestilo domove starejših občanov, da v domovih ne bo možno glasovati, hkrati pa so jim sporočili, da tudi glasovanje po pošti ne bo možno.
Vozili pa niso le taksisti, pač pa tudi vsi tisti, ki imajo vozila s 7 sedeži...torej tisti, za katerih interese ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve dejansko skrbi.

Braco Daco mećkan pozabljiv...pozabo fant.
Jaaaa... vozili so jih da se je glasovalo proti SDS.