Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
mirsi ne vem če si pozorno prebral, amapk TRAKTORJI SO BILI UKRADENI IN LASTNIKI SO URGIRALI.....in ja v takem primeru lahko proizvajalec blokira uporabo vozila. po domače ga zaklene na daljavo. Mimogrede nekateri imajo celo nalepko na steklu da je vozilo zaščiteno na tak način. Tako da glej zadn cajt da kmeri postanejo pismeni, da ne bodo pešačili

tisto kar ti namiguješ da bi proizvajalec kar tako blokiral uporabo nečesa brez nekega tehtnega vzroka pa ne vem če se je že kje kdaj zgodilo
"Tehtni vzrok" se hitro lahko izmisli. Je zahod že zasegal jahte rusov, ki nimajo nič z vojno, smo mi zasegli Sberbanko, podjetja v ruski lasti.......
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.039
98
113
Me sploh ne zanima. Sem kupil in je moje.
Kot, da bi kupil fizično knjigi potem pa pridejo na dom in mi odnesejo knjigi, ker imajo neki kreg!

vprasanje kako je s traktorji. lahko so na leasing, ali kaksen drug nacin najema.

lahko je pa to varnostna varovalka v primeru kraje. lastnik pooblasti firmo, da ga onemogoci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
tkole..sodišča tud tam meljejo in meljejo, amapk nameljejo....bod zihr da bodo šli sedet pa cekine bodo dali za poplačilo škode, tožbe itd...je pa neki drugega tule, oni tega ne bodo obešavali na velik zvon. To bo info kot npr napoved vremena.Tud ko mafijce polovijo niso to novice kot pri nas ko so bli protesti, amapk čist povprečna novica. Ajd zdaj ko so prijeli onega glavnega šefa je blo neki več, drugače pa...kot bi vremensk napoved gledal
Sodišča so že zdavnaj namlela, in ameriška pilota, ki sta letela prenizko in prerezala kabel gondole, da je z 20timi ljudmi padla v globino oprostila vsake krivde. Se je pa veleposlanik opravičil, pa nekaj odškodnine za ubite so svojci dobili, ampak ne od krivcev, ampak od italijanske države.
 
  • Haha
Reactions: sad

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.748
4.068
113
"Tehtni vzrok" se hitro lahko izmisli. Je zahod že zasegal jahte rusov, ki nimajo nič z vojno, smo mi zasegli Sberbanko, podjetja v ruski lasti.......
Prosim za dokaz zasegli....
Ti lažeš, da sprot ne požira.
Sberbanka je sama ukinila poslovanje, bil pa je prodan NLB (biznis, komitenti....).

Še enkrat mi pokaži odločbo, kjer je država zasegla banko?
Kako lahko tako lažeš?

Torej če jaz zaprem firmo, so mi jo po rusofilsko zasegli?
Smo Probanko potem tudi zasegli?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.748
4.068
113
Sodišča so že zdavnaj namlela, in ameriška pilota, ki sta letela prenizko in prerezala kabel gondole, da je z 20timi ljudmi padla v globino oprostila vsake krivde. Se je pa veleposlanik opravičil, pa nekaj odškodnine za ubite so svojci dobili, ampak ne od krivcev, ampak od italijanske države.
zopet dajmo resnico
1679474188589.png



Torej so jih oprostili?
Fak Rusofilsko laganje, vse kar pove je laž!
Obsojena, in bila kaznovana!

to je resnica
Pa poglejte gor umotvor mrćita...

Tako kot je RS zasegal sberbank....
resnica prenehali so poslovati, stranke prenesli na NLB, ki je za to tudi plačala.

ps.. še traktorbumbarju obrazložitev.... vsi kupci John Deerev so seznanjeni z produkti, ki jih nudi proizvajalec. Če jim ni všeč lahko kupi Zetorja 30 let starega.

Nehej nabijat laži!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.748
4.068
113
No ja ... V zaporu sta bila par mesecev.
Novica na sliki je bila objavljena 12.10.1999.
no ja
Sodišča so že zdavnaj namlela, in ameriška pilota, ki sta letela prenizko in prerezala kabel gondole, da je z 20timi ljudmi padla v globino oprostila vsake krivde. Se je pa veleposlanik opravičil, pa nekaj odškodnine za ubite so svojci dobili, ampak ne od krivcev, ampak od italijanske države.

Torej oproščen je fasal
six months in a military prison and ordered dismissed from the Marine Corps

Bravo Russofilčki odlični povzetek vaše realnosti!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.739
9.392
113
Razmisli koliko si šele ti butast, ki mu odgovarjaš in ga s tem hraniš. 20 strani nazaj sem napisal njegov način delovanja in edini način, da se ustavi ta drek, je da mu NOBEN NE odgovarja. NOBEN.
Banali ga itak ne bodo, čeprav je praktično skoraj vse kar izusti navadna laž.

Vlaga vas na polno in to na suho.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.997
2.313
113
Pomurje
Razmisli koliko si šele ti butast, ki mu odgovarjaš in ga s tem hraniš. 20 strani nazaj sem napisal njegov način delovanja in edini način, da se ustavi ta drek, je da mu NOBEN NE odgovarja. NOBEN.
Banali ga itak ne bodo, čeprav je praktično skoraj vse kar izusti navadna laž.

Vlaga vas na polno in to na suho.
kar precej krat vam ogledalo nastavi.

Poka pa vmes take da ni za nikamor. Nimam ga na ignor, ker mi je zanimivo kaj vse človeški um lahko sproducira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

Floki

Guru
6. sep 2007
10.001
3.115
113
zopet dajmo resnico
Poglej priponko 65179


Torej so jih oprostili?
Fak Rusofilsko laganje, vse kar pove je laž!
Obsojena, in bila kaznovana!

to je resnica
Pa poglejte gor umotvor mrćita...

Tako kot je RS zasegal sberbank....
resnica prenehali so poslovati, stranke prenesli na NLB, ki je za to tudi plačala.

ps.. še traktorbumbarju obrazložitev.... vsi kupci John Deerev so seznanjeni z produkti, ki jih nudi proizvajalec. Če jim ni všeč lahko kupi Zetorja 30 let starega.

Nehej nabijat laži!

Si nalepil prvo nvico ki si jo našel da jo je en slovenski novinar od nekje prepisal.
Richard Ashby je bil pred vojaškim sodiščem (ameriškim seveda, ker so ga takoj spravili iz italije) spoznan kot nedolžen

""Captain Richard J. Ashby, this court finds you, of all the specifications and charges, not guilty," said Col. William T. Snow, president of the jury."

V vojaškem zaporu je sedel 4 mesece v času do konca sojenja to je pa tudi vse.
Celo tako daleč je šel da je odstranil posnetke kamere v letalu po nesreči pa tudi za to ni bil obsojen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jest5