Vojna v Ukrajini 2

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
crkno od smeha.

Ves komu se se smeje? Rusom. Sklatili so ameriski vohunski dron s top opremo ne da bi izstrelili enega metka ali rakete, ruske vojne ladje pa so ze na lokaciji drona in ga bodo skusali potegniti ven.

Americani pa lahko poklicejo 6 ukrajincev, da pridejo na lokacijo z jadrnico in oni izvlecejo dron. Ze imajo izkusnje.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.447
3.276
113
Js nebi izpustil tudi te možnosti, da so američani proti Krimu namenoma poslali dron brez kakih Hi-tech naprav, z elektroniko iz pralnega stroja, in od drugje opazpvali, kaj bodo storili rusi, kater radar se bo vklopil.... , Rusi se pa sedaj zahebavajo z reverse inženiringom, potem ko bodo sestavili, pa stvar ne bo delala. (spomnimo se sestrelitve korejskega letala ali ruskega concorda)
Sedaj bo šele naval na pralne stroje.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.033
4.554
113
Krozi teorija, da naj ne bi prislo do kontakta med letali, ampak da so se zvili listi propelerja ob kontaktu z gorivom.
Podobno kot hydro-lock pri ICE, ko v motor pride voda.
ja ja, podobno kot
Menda ze krozi posnetek s kamere iz kabine SU-27.

Delni nepotrjenii posnetek se nahaja v tem posnetku:


Zanimivo je, kako različen posnetek je iz SU27 in iz MQ-9, totalno razločna višina, svetloba, morje...

posnetek iz MQ-9, ko SU-27 mirno leti mimo drona

1679041210592.png




Posnetek iz SU-27, ko MQ-9 naredi nenaden ogrožajoč manever zoper MQ

1679041829834.png

Meni ne deluje avtentično...




Trditev Ruzzije o dogodku:

1679041417846.png




Dokaz tega manevra je v videu:
dronMQ-9 nenadoma ob mirnem preleti SU-27 naredi nenadni manever, tako nenadni da se SU-27 dobesedno podriska
in zaradi tega manevra potem MQ-9 izgubi kontrolo in agresivno pade v Črno Morje


mislim da bo AndY1 lahko popolnoma suvereno (z menda) potrdil da je za zrušitev MQ9 kriva USA,
saj so z manevrom samo povzročili zrušitev in skoraj zadeli SU-27.

Seveda to velja za drugo realnost, kjer je verjetno zmelja ravna in je center gravitacije Rusija, tako da se vse vrti okoli Ruzzije

in tem pravilom bi se moral podvžti tudi MQ-9 in to ga je stalo življenja, saj ni prilagodil gravitacijskega vleke proti SU-27,
zato bi se skoraj zrušil tudi ta.

MQ-9 bo dobil 50let zapora, v prisilnem delovnem kampu, po navodilih velika voditelja.


Vatnik truth!

Res zanimivo kako Vatniki vidijo resnico o_O :sprasujemse: :bonk:
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.120
2.537
113
Sedaj pa čakamo CGI posnetke Armat na Krimu in...kaj je še vse bilo obljubljeno, v prihajanju? S strani Ruzov in njihovih drkcev. Bradlye in Leoparde bomo kaj kmalu videli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Ste se mi nedavno rezali kot pohani macki:


Russia’s economy is now forecast to grow faster than Germany’s and Britain’s in 2023. How is that possible?​

An IMF forecast puts numbers on a problem for the West when it comes to Russia and its war on Ukraine.

They look, on the face of it, like mistakes. This week, number crunchers at the International Monetary Fund released forecasts saying that over the coming year, Russia’s economy will grow, while Britain’s will contract. And that Russia will actually grow faster than Germany, Europe’s economic powerhouse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Ste se mi nedavno rezali kot pohani macki:


Russia’s economy is now forecast to grow faster than Germany’s and Britain’s in 2023. How is that possible?​

An IMF forecast puts numbers on a problem for the West when it comes to Russia and its war on Ukraine.

They look, on the face of it, like mistakes. This week, number crunchers at the International Monetary Fund released forecasts saying that over the coming year, Russia’s economy will grow, while Britain’s will contract. And that Russia will actually grow faster than Germany, Europe’s economic powerhouse.
Ne skrbi, še vedno se ti.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
792
355
63
Zato, ker je ameriški AI zgeneriral video še preden so vedeli kakšne barve dron bojo poslali. Menda ne trdiš, da Rusi lažejo?!

Še huje, nemara namiguješ, da so Andyjeve 107% zanesljive informacije netočne??
Kriva je USAF, ker ni poslala drona z rumenimi črtami na propelerju, in sedaj mi mislimo, da je kriva Rusija, ker ni rumenih črt na propelerju in da je to računalniška animacija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

hermann

Guru
19. mar 2014
9.435
6.118
113
Ste se mi nedavno rezali kot pohani macki:


Russia’s economy is now forecast to grow faster than Germany’s and Britain’s in 2023. How is that possible?​

An IMF forecast puts numbers on a problem for the West when it comes to Russia and its war on Ukraine.

They look, on the face of it, like mistakes. This week, number crunchers at the International Monetary Fund released forecasts saying that over the coming year, Russia’s economy will grow, while Britain’s will contract. And that Russia will actually grow faster than Germany, Europe’s economic powerhouse.
Jaz ne bi bil ravno srečen, če nerazviti ekonomiji napovedujejo manj kot dvomestno rast v procentih. Kaj šele praktično nično. Realno pa padec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla in sad