Vojna v Ukrajini 2

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
No zdej je Putler začel še jokcat

Očitno je dojel, da z njegovo slavno vojsko ne more nič. Kaj pa zdaj?
jokcanje

Še ena novice, tokrat ponoven poskus blokade swifta vseh ruskih bank. Ne verjamem, dokler ne vidim, če bo pa res bo pa zanimivo. Vse poti z Z bodo dejansko prekinjene...
Če je temu res, pa tokrat Z resno misli, zabuhlemu ostanejo le pokrovke.....

Upam, da se izkažejo kot v Afriki!
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
No zdej je Putler začel še jokcat

Očitno je dojel, da z njegovo slavno vojsko ne more nič. Kaj pa zdaj?
jokcanje

Še ena novice, tokrat ponoven poskus blokade swifta vseh ruskih bank. Ne verjamem, dokler ne vidim, če bo pa res bo pa zanimivo. Vse poti z Z bodo dejansko prekinjene...
Če je temu res, pa tokrat Z resno misli, zabuhlemu ostanejo le pokrovke.....

Upam, da se izkažejo kot v Afriki!
A za BRICS si že slišal? Ali tudi oni blokirajo Putina?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
A za BRICS si že slišal? Ali tudi oni blokirajo Putina?
Seveda sem, vendar ti zopet ne razumeš napisanega... v tem je keč..
Napisal sem, da če ukinejo swift je poslovanje z ZAHODOM končano ostanejo jim le pokrovke...

A bo zdej šlo....

Z ne uporablja BRICS!

ps zaenkrat Rusija še vedno prodaja na Z in napisal sem če bo to res dejansko mislijo resno. Seveda to kmere skrbi, ve kje se + dela. Ampak prosim, da ne komentiraš več če ne razumeš napisanega, ker se mi ne da tumbat kar je napisano.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
Se klanjam vrhunskemu strokovnjaku. :zmaga: A je rubelj že propadel?
Me veseli da si dojel napisano, tudi pri rublju nisi dojel napisano, ravno tako kot zgornji post ne.
Rubelj bi propadel, če bi se sankcije udejanile, se niso...

Ampak keč je zopet v tvoji dojemljivosti, ki ni ravno briljantna. Napišeš specifično omeniš področje ti pa o gavrilovič pašteti.... ki z Z nima veze.
Jebiga, takmu je težko kej povedat, da to on zastop.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
Vse države, ki so v BRICS-u so se vzdržale, razen Brazilije, pa še ta se noče pridružit sankcijam.
Tudi če se nebi, point je bil swift, torej je denarni tok z Z prekinjen. Obstajajo samo še indirekne poti, ki pa so seveda drage. Že tko kmere obirajo pokrovke za mizerne cene energentov, baje niti stroškov črpanja ne pokrivajo več....

So pa tudi indici, da se ti energenti preko teh držav po tržni ceni prodajajo predvsem v EU. Still kmer v vsakem primeru najebe in to je zame win win....

Še vedno pa preko swifta teče pomemben tok transakcij, ki bi že zdavnej mogu biti prekinjen.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.059
113
... in nobena ni podprla gihta...
Baje tudi Kitajska podpira ozemeljsko celovitost Ukrajine. Ker paradox.

100% največje izčrpavanje kmerov bo iz strani Kitajske, zabuhli ne vem al je začel dojemat ali pa je preseglo kritično mejo. Zato jokcanje da Z hoče Rusijo uničit.
Verjetno ni šu mim špegla, da bi vidu polno luno glavnega krivca in stratega te norije.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Torej črnci pa rdečkarji za russijo...
Kitajska se je pri glasovanju vzdržala, tako kot tudi Kuba, z Rusijo pa so proti resoluciji glasovale Eritreja, Severna Koreja, Sirija in Belorusija. Za resolucijo sta med drugim glasovali tudi Brazilija in Mehika, ki se nočeta pridružiti sankcijam proti Rusiji. Resolucijo je podprla tudi Srbija. Nekaj članic Generalne skupščine ZN ni glasovalo, ker zaradi dolgov nimajo pravice do glasovanja ali iz drugih razlogov. Poleg Kitajske so se med drugim vzdržale še Indija, Irak, Iran, Pakistan, Južna Afrika in nekaj drugih predvsem afriških držav.