Vojna v Ukrajini 2

resnica

Majstr
9. feb 2013
507
480
63
Na Krimskem referendumu so bili prisotni opazovalci iz 23-tih držav, in niso imeli nobenih pripomb na izvedbo in izid referenduma. In kaj je s tem narobe?

Niso pa prišli opazovalci iz EU, ker jasno, če ne želiš priznat rezultatov, potem je najboljše, da te ni zraven, potem pa iz brusselskega kavča pametuješ o glasovnicah izza zavese.
Je pa EU že pred referendumom povedala, da rezultata ne bo priznala, torej sama izvedba referenduma ne more bit vzrok za nepriznanje. Je pa EU seveda poznala javnomnenske raziskave in pričakovan rezultat.
Prosim preden naslednjič omeniš besede referendum, samoodločba, odcepitev, suverenost, euromaidan, itn. naredi domačo nalogo in podrobno preberi moja dva linka na katerem imaš vse podrobnosti na splošno o mednarodnem pravu in mednarodno pravnem vidiku odcepitve Krima.
Zadeve kot so odcepitev, referendum in suverenost so mnogo bolj kompleksne kot si sploh upaš predstavljati in pravni strokovnjaki o tem presojajo, razčlenjujejo, pišejo disertacije, ti pa v svoji preprostosti meniš, da je to tako simpl, da se odločiš, da se boš odcepil in to je to.


 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.017
4.935
113
Nuku`Alofa
Cena zemeljskega plina z nizozemskega vozlišča TTF se je prvič v skoraj letu in pol spustila pod 50 evrov na megavatno uro. S tem je skoraj sedemkrat nižja od rekordne vrednosti, dosežene po začetku ruske invazije na Ukrajino.

Kaj o tem meni priznani ruski strokovnjak "atomski" Medvedjev, ki je Evropi napovedoval 5 jurijev na megavatno uro?

Samo repliciram post, mogoče ga bodo uspeli prebrati tisti, ki jokajo zaradi ukrajinske krivde za podražitev
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.728
9.397
113
Jaz pa sem danes doživel peak revelation.
Rusija z Ukrajino samo izčrpava zaloge orožja Zahoda. V bistvu je že vse izčrpano skoraj. Še dva meseca in bo fertik, potem se pa Rusi s svojim orožjem, ki ga še vedno imajo polna skladišča, samo še zapeljejo do Pariza, Londona in New Yorka. Kitajski bodo pa plin in nafto zaprli in se bo sama vase zrušila.
In svet bo postal Rusija.
Hvala rusofilom za vse informacije, ki so privedle do tega spregledanja. Putin je master strateg, vedno vsaj deset korakov (glede na trzanje nog) pred vsemi.
Prosim, še drugič, spregledali ste.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.995
2.321
113
Pomurje
Zdaj je samo pomembno na kateri vlak boš stopil. Ozkotirni ali širokotirni?
Noge pa mu mrdajo zato, ker mora vedno plesat po zahodnih notah
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.030
4.552
113
Jaz pa sem danes doživel peak revelation.
Rusija z Ukrajino samo izčrpava zaloge orožja Zahoda. V bistvu je že vse izčrpano skoraj. Še dva meseca in bo fertik, potem se pa Rusi s svojim orožjem, ki ga še vedno imajo polna skladišča, samo še zapeljejo do Pariza, Londona in New Yorka. Kitajski bodo pa plin in nafto zaprli in se bo sama vase zrušila.
In svet bo postal Rusija.
Hvala rusofilom za vse informacije, ki so privedle do tega spregledanja. Putin je master strateg, vedno vsaj deset korakov (glede na trzanje nog) pred vsemi.
Prosim, še drugič, spregledali ste.
:srce::srce::srce:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Putin je zradiral Čečene in so vsi le gledali, Putin se je lotil Gruzije in so le gledali naprej pač niso le gledali in sodu je izbilo dno rusko vmešavanje v US volitve.
Čečenija in Gruzija sta bila v coni ruskega vpliva, zato se ni nihče vmešal. Kot se ni iz istega razloga nihče vmešaval, ko so Rusi zatirali revolucije v Poljski, Madžarski in Češki.
Pa tudi se ni nihče vmešal, ko so Američani z vojsko delali red v Grenadi in Panami.
 
  • Haha
Reactions: D_K

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Čečenija in Gruzija sta bila v coni ruskega vpliva, zato se ni nihče vmešal. Kot se ni iz istega razloga nihče vmešaval, ko so Rusi zatirali revolucije v Poljski, Madžarski in Češki.
Pa tudi se ni nihče vmešal, ko so Američani z vojsko delali red v Grenadi in Panami.
Revolucije na Madžarskem in Češkoslovaški so zatirali Ukrajinci, če smo natančni. A to kaj spremeni zadevo?