Vojna v Ukrajini 2

disc

Majstr
4. feb 2011
2.381
496
83
Ne vem, zakaj bi jim avione pošiljal, če pa imam občutek, da so z droni bolj učinkoviti + cenejši. Pa še, če svojega sestrelijo ni take škode, kot če pade avion s pilotom.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
Mah to bi morali bombardirati moskvo...magari jedrsko.
Tako kot so bombardirali podivjane srbe da so jih ustavili pri klanju ljudi.

Če bi takole pisal o kakšnem slovenskem politiku ali vplivniku bi verjetno imel sedaj že policijo na vratih. Kar tudi v tvojem primeru ne bi bilo slabo. Malo se umiri, če jim pa tako želiš smrt greš pa lahko še vedno v ukraino s puško v roki.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Kaj pa ti želiš srbom v Ukrajini ki ubijajo za denar ljudi?
Se te je osebno dotaknilo?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Pa pozabil si citirati da so srbi krivi za umorjenih 170 tavžnt ljudi na balkanu po letu 1991...
Trdeć nacisti...
 
Cena zemeljskega plina z nizozemskega vozlišča TTF se je prvič v skoraj letu in pol spustila pod 50 evrov na megavatno uro. S tem je skoraj sedemkrat nižja od rekordne vrednosti, dosežene po začetku ruske invazije na Ukrajino.

Kaj o tem meni priznani ruski strokovnjak "atomski" Medvedjev, ki je Evropi napovedoval 5 jurijev na megavatno uro?

da ni mel rubljev v mislih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Ne tako kot Slovenija. Tako kot ima Ukrajina zapisano, da je potrebno.
Torej ker Ukrajina, tako kot Srbija (kosovo), nima predvideno, da bi se kdo odcepil, al to pomeni da se ne sme odcepit, al da lahko ubere tisti postopek kot Kosovo?
Torej nič referenduma, samo razglasitev neodvisnosti.

Pa saj tudi Slovenija se ni osamosvojila tako, kot je bilo v sfrj zapisano. Torej bi tudi Slovenski postopek pri Krimu in Donbasu šel skozi.

Kaj pa Tajwan se tudi lahko osamosvoji po postopku, ki je v Kitajski ustavi predviden, al imaš za Tajwan druga merila?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.993
2.191
113
Mislim, da nimaš prav glede Ukrajine, mi pa lahko dokažeš da imaš prav.

Prosim pa tudi, da postopek za odcepitev od sfrj pokažeš tudi nam.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Mislim, da nimaš prav glede Ukrajine, mi pa lahko dokažeš da imaš prav.

Prosim pa tudi, da postopek za odcepitev od sfrj pokažeš tudi nam.
Mislim da sem ti že večkrat napisal, da sfrj ni imela v zakonih predpisanih postopkov za odcepitev, pa še kar nekaj bluziš. Slovenija se je odcepila samovoljno, brez privolitve vlade v Beogradu, ki tudi našega referenduma ni priznala. .
Slovenija je izvedla je referendum in nato razglasila samostojnost.

Enako sta storila tudi Donbas in Krim.
JNA je v sloveniji postala okupatorska agresorska vojska, pravtako kot v Donbasu in Krimu UA vojska.

Kako točno bi pa morali na Krimu in Donbasu postopat, da bi se odcepili in bi zahod priznal odcepitev pa nisi odgovoril.
Da bi morali postopat tako kot ima ukrajina zapisano, vemo pa, da ukrajina nima zapisano, pač ni zadovoljiv odgovor.
Imajo pa ZN v mednarodnih aktih marsikaj zapisano o pravici do samoodločbe.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.735
1.435
113
Notranjska
Mislim da sem ti že večkrat napisal, da sfrj ni imela v zakonih predpisanih postopkov za odcepitev, pa še kar nekaj bluziš. Slovenija se je odcepila samovoljno, brez privolitve vlade v Beogradu, ki tudi našega referenduma ni priznala. .
Slovenija je izvedla je referendum in nato razglasila samostojnost.

Enako sta storila tudi Donbas in Krim.
JNA je v sloveniji postala okupatorska agresorska vojska, pravtako kot v Donbasu in Krimu UA vojska.

Kako točno bi pa morali na Krimu in Donbasu postopat, da bi se odcepili in bi zahod priznal odcepitev pa nisi odgovoril.
Da bi morali postopat tako kot ima ukrajina zapisano, vemo pa, da ukrajina nima zapisano, pač ni zadovoljiv odgovor.
Imajo pa ZN v mednarodnih aktih marsikaj zapisano o pravici do samoodločbe.
No če ne drugega ni bilo potrebe po "zelenih možicih" Putin bi lahko s svojim vplivom dosegel da tim opazovalcev različnih držav nadzoruje vse skupaj.
Jasno potem glasovnice nebi priletele iza zavese!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Kamele0N