Vojna v Ukrajini 2

jest5

Guru
18. avg 2007
25.527
-8.414
113
Kitajci lepo poceni kupujejo ru$$$ke nepremičnine, ru$$$ko nafto in ru$$$ki plin po dikontnih cenah, obenem pa jim DRAGOOOOO prodajajo svoje izdelke.


Ne vem no ... Prav lepo ti je razloženo v prispevku, zakaj je cena vozila višja.
A nisi pismen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Ne vem no ... Prav lepo ti je razloženo v prispevku, zakaj je cena vozila višja.
A nisi pismen?




A Russian blogger visited a Chinese car dealership and demonstrated the prices of cars showcased there. A fairly standard light vehicle that is sold in the Chinese market for about $30,000 now costs nearly $6 million rubles in Russia, which is about $90 thousand.

The author of the video noted that before the introduction of sanctions, Russians could buy a premium German car for $90,000, but now they are forced to pay the same amount for little-known Chinese models
.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.527
-8.414
113
No tebi tudi...
Si pismen? Si prebral na tistem linku, zakaj je cena višja?

Nima nobene veze s Kitajci
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.468
869
113

15.55 Svetovalec Zelenskega: Praktično nam je zmanjkalo streliva​

Med potovanjem ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega po različnih evropskih mestih je ta poleg bojnih letal zahteval tudi strelivo za obrambo svoje države. Ihor Žovkva, svetovalec Zelenskega, je v intervjuju za Bloomberg pojasnil, zakaj Ukrajina nujno potrebuje strelivo: "Praktično nam je zmanjkalo streliva." Zato so ruski napadi trenutno še toliko nevarnejši, meni Žovkva.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
No tebi tudi...
Si pismen? Si prebral na tistem linku, zakaj je cena višja?

Nima nobene veze s Kitajci


Sem prebral in so nenormalne cene.

Poglej si na googlu, kakšne cene so bila pred vojno in kakšne so danes za kitajske avtomobile.



:evil:

Olympics row deepens as 35 countries demand ban for Russia and Belarus​

 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
Sej bodo še kaj napraskali po skladiščih Nata. Starih zalog še je res pa da ne bo potem za domačo uporabo ampak saj ne rabijo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Kitajci lepo poceni kupujejo ru$$$ke nepremičnine, ru$$$ko nafto in ru$$$ki plin po dikontnih cenah, obenem pa jim DRAGOOOOO prodajajo svoje izdelke.
Ko je EU kupovala poceni plin, ste rekli da je to velik fail, da bi morali dražjega .Pa kako smo se s tem zahebali.
A za Kitajce velja isto?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Dreamer Prigozhyn believes it will take 1,5-2 years to take the Donbas and 3+ years to reach the Dnieper. But he also wants to get to the English Channel and give away European countries to the Ukrainians.

This means that they soon have to close Russia and turn it into the biggest open air prison on Earth. How that worked we saw with the Soviet Union, but from the Putinists' perspective this will be the next logical step in order not be hanged from the Kremlin wall.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in H19ED

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
Američani baje sestrelili UFO.... Je pa zanimivo, da so tudi Rusi poročali o sestrelitvi podobnega neznanega letečega predmeta. Ruski pilot je podobno opisoval objekt cilindraste oblike brez motorja?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Američani baje sestrelili UFO.... Je pa zanimivo, da so tudi Rusi poročali o sestrelitvi podobnega neznanega letečega predmeta. Ruski pilot je podobno opisoval objekt cilindraste oblike brez motorja?
Zanimivo da prejšnjega se pa nad kopnim ni dalo sestrelit iz varnostnih razlogov, ker bi lahko komu na glavo padel. So raje počakali, da pride nad morje in potone, tako da bo ostala skrivnost, ali je bil meteorološki ali pa je samo vohunil, kakšno vreme imajo v zda i kanadi.