Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Zgleda da se je Zelenski nekaj zdilal v UK. :cheer:

New weapons from Great Britain: fighter jets will have to wait, the priority is long-range missiles and UAVs​

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.039
97
113
pocas bi bilo treba kaksen plan pokazat, na kaksen nacin mislijo spokat ruse iz ua.

mislim, da z orozjem to ne bo vec slo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.349
5.575
113
Da se ne boš spotaknil...



Nagradno vprašanje:
kam so šle te knjige ?

Samo pazi, da ti od pretiranega razmišlja ne bo glave razneslo.
Ne spomnim se točno....a je bil Nürenberg al Nurburgring? :D
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.349
5.575
113
hehe a veš kaj je carsko? Da so katodni TVji v Rusiji normalna stvar :D Ko sem jaz prišel prvi dan v Moskvo, sem imel v stanovanju katodni TV. S sabo sem pa imel par prenosnih diskov s filmi. Takoj sem šefa poklical in mu povedal, da grem v shoping.
Prvo sem mislil, da sem edini s katodnim tvjem, potem sem videl, da je imelo ene 80% sosedov isti "problem".
LCD je tam višja tehnologija, da ne značnem o OLEDu
Hja....

Ru$$i so znani po tem da so "state of the art" izdelovalci elektronk....no kidney :D

Tko da vrjami da si imel top linijo katodnega TVja :D
 
  • Ljubezen
Reactions: visek_izobrazbe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
How America Took Out The Nord Stream Pipeline


Pulitzer winner Seymour Hersh claims US Navy behind Nord Stream 2 pipeline explosion​

WASHINGTON — Pulitzer Prize-winning journalist Seymour Hersh has alleged US Navy divers laid bombs that destroyed the Nord Stream 2 natural gas pipeline under the Baltic Sea last September, drawing a denial from the Pentagon Wednesday.

Hersh, who scooped journalism’s top award more than five decades ago for exposing the My Lai massacre of Vietnamese civilians by US troops in 1968, cited an unnamed source in reporting on Substack that Americans planted remotely triggered explosives that wrecked three of the four pipelines built to carry natural gas from Russia to Europe.

Hersh, 85, went on to claim that the Navy conducted the operation under the cover of a NATO maritime exercise, BALTOPS 22.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
So že vsi vse zanikali. Mogoče bi bilo prilepit še tiste posnetke Bidna in njegove sekretarke ki povesta da bodo že poskrbeli da plinovod ne bo nikoli obratoval če bodo napadli Ukraino.
 
  • Wow
Reactions: brane_new

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
pocas bi bilo treba kaksen plan pokazat, na kaksen nacin mislijo spokat ruse iz ua.

mislim, da z orozjem to ne bo vec slo.

Bomo vidli čez čas, kakšne plan si je ZDA in UA zamislila. Takšen plan kot si ga je RU zamislila, ga ne bomo NIKOLI dočakali, bo prej jederska padla.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Še en ni pokomentiral, kdo je razstrelil seveni tok. Še vedno je nepomembno.

Lahko na kratko:

Državni uradar UA: Če, če, če, če
NS2: Če, če, če
MH17: Če, če, če

Eni in drugi si podajajo žogico brez nekih trdnih dokazov, da bi lahko nasprotnika obtožil.

Tako kot pri MH17 ni dosti dokazov, da bi lahko obtožili RU/Putlerja, čeprav je dokaz da je bila raketa njihova, ampak to ni dosti za kazenski postopek. Isto je pri NS2, toliko je če,če,če..., da bomo še o tem govorili 5-10 let, na koncu pa brez krivca tako kot pri MH17.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.216
5.343
113
Recimo.
Tudi v fotopubu se je veliko govorilo o posilstvih, nobena pa ni kljub milim prošnjam policije in sds-a prijavila, da je bila posiljena.
Še tista, ki je pravila da je že prvič, ko je prišla v fotopub izkustla tamkajšnje dogajanje, je tja šla potem tja še 14x.

Kajne, zdej če pa ne bo nihče obsojen, bo pa spet krivo sodstvo.
Nunam od Rupnika je tudi zgleda 30 let pasalo da jih je hoblal.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
No daj, zakaj Putin noče da se vojna zaključi, zakaj v tujo neodvisno državo pošilja vojake, pošilja rakete na
stanovanjske stavbe, bolnišnice, šole...

Zakaj Putin ne zaključi vojne ki jo je začel, zakaj ni sprejel USA predloga?

Zakaj?
V katero neodvismo državo pa Putin pošilja vojsko? A v USA, s katero bi se moral dogovarjat o predlogih za mir?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.039
97
113
V katero neodvismo državo pa Putin pošilja vojsko? A v USA, s katero bi se moral dogovarjat o predlogih za mir?

v Ukrajino mirsi, v Ukrajino! Sej ti pise v naslovu teme. sm mislu, da si bolj na tekocem z dogodki!

USA je tukaj samo stric iz ozadja, ki pomaga UA, da se konflikt konca v prid UA. in ker UA nima izkusenj z vojnami, je pac prosil USA za pomoc. USA pa seveda z veseljem pomaga pri cimerkoli kar je proti Rusiji. Ce pa za to ne rabi svojih vojakov, je pa volja se toliko vecja. Denar se natiska, zivljenja zal ne.