Vojna v Ukrajini 2

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.470
5.710
113
Iz MSM
Zelenski v Evropskem parlamentu: Ukrajina brani evropski način življenja

Je to evropski način življenja g. Zelenski? Tisoči marširajo v čast nacističnega zločinca Bandere. In ja, informacijo je preveril BBC.



Sprva sem se zgražal, ko so govorili, da Ukr zagovarja in brani evropske vrednote, saj vendarle gre za najbolj koruptivno državo v Evropi, ki ne spoštuje človekovih pravic in pravic manjšin (ne le ruskih) in kjer je demokracija le fasada.
Zdaj mi je jasno, kaj te evropske vrednote so. Sploh ne gre za to, da bi Ukr bila rada podobna EU, ampak gre za to, da bi bi bila EU bolj podobna Ukr in to so te nove evropske vrednote, ukr vrednote.
In EU to več kot dobro uspeva.



Če je evropski način življenja poveličevanje nacističnih milic iz druge svetovne vojne, imenovanje vojnih zločincev tipa Bandera za narodne heroje, pisanje "haklerkrojca" na tanke, tetoviranje rune SS na vojake, korupcija, kraja, organiziran kirminal, neo-nacistične milice in paravojaške formacije, trgovanje z človeškemi organi iz vojnega območja, preprodaja orožja in streliva - potem ste na pravem naslovu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.470
5.710
113
Zelenski v Evropskem parlamentu: Ukrajina brani evropski način življenja

Nisem vedel, da je branjenje evropskega načina življenja kurjenje 11 milijonov ruskih knjig, prepoved ruskega jezika na vseh fakultetah in pa rušenje spomenikov. Hvala, ker me je Zelenski podučil o temu in da mu je evropski parlament ploskal. Še to mi zaupajte, katere knjige bomo sedaj začeli kuriti v Sloveniji - evropski način jbg
 
  • Haha
Reactions: D_K

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Pa saj se da vse uničiti na tak ali drugačen način, zakaj ne bi bilo tako še s tem Terminatorjem?

Vem da se da uničiti vsak tank, samo tale izjava Rusov :valjamse::

“During recent fighting, the enemy’s dugout was practically trampled on, and the enemy fled at the sight of the Terminator. For them, this is an unfamiliar machine and incomprehensible.”
 
  • Haha
Reactions: Matey in Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.152
9.792
113
Ah dej no.
Med tjulne sprejmejo tiste najbolj zveste, najbolj zaupanja vredne, najbolj preverjene, skratka top of the cream. Ni tam takih, ki bi samo pomislili na dezertiranje.

In ko takega pošljejo nekam na tajno misijo, se tudi že prej pravno ogradijo od njega, za slučaj, če ga ujamejo, ubijejo, razkrinkajo - v takih primerih se država vedno distancira od njega, kao da ni njihov.
Hollywood too much?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.349
5.575
113
Nisem vedel, da je branjenje evropskega načina življenja kurjenje 11 milijonov ruskih knjig, prepoved ruskega jezika na vseh fakultetah in pa rušenje spomenikov. Hvala, ker me je Zelenski podučil o temu in da mu je evropski parlament ploskal. Še to mi zaupajte, katere knjige bomo sedaj začeli kuriti v Sloveniji - evropski način jbg
A ti bolj eurazijskega/mongolskega izgleda?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.470
5.710
113
A ti bolj eurazijskega/mongolskega izgleda?
Da se ne boš spotaknil...



Nagradno vprašanje:
kam so šle te knjige ?

Samo pazi, da ti od pretiranega razmišlja ne bo glave razneslo.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Da se ne boš spotaknil...



Nagradno vprašanje:
kam so šle te knjige ?

Samo pazi, da ti od pretiranega razmišlja ne bo glave razneslo.
Z nečim se pa ja morajo ogrevati, če so jim rusi vso infrastrukturo uničili.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Da se ne boš spotaknil...



Nagradno vprašanje:
kam so šle te knjige ?

Samo pazi, da ti od pretiranega razmišlja ne bo glave razneslo.


Čudno da še nisi zasledil, kako RU kurijo ukrajinske knjige. Še ni bilo dolgo nazaj, ko so se hvalili na twiterju, da treba vse ukrajinske knjige skuriti. Tudi EU bi morala podariti takšnje knjige Ukrajini za kurjavo.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.396
2.076
113
Počakaj, ti bo AndY1 razložil s kakšno telegram študijo, da smo mi v EU šli pa 100 let nazaj. Če nisi še videl, so pri nas pred kratkim spet začeli prodajat katodne TV. In to črno-bele.
hehe a veš kaj je carsko? Da so katodni TVji v Rusiji normalna stvar :D Ko sem jaz prišel prvi dan v Moskvo, sem imel v stanovanju katodni TV. S sabo sem pa imel par prenosnih diskov s filmi. Takoj sem šefa poklical in mu povedal, da grem v shoping.
Prvo sem mislil, da sem edini s katodnim tvjem, potem sem videl, da je imelo ene 80% sosedov isti "problem".
LCD je tam višja tehnologija, da ne značnem o OLEDu
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N