Vojna v Ukrajini 2

resnica

Majstr
9. feb 2013
507
480
63
Niti slučajno. Vojna v Ukrajini ni naš konflikt in naj se zmenijo sami med sabo, in naj sami požanjejo, kar so sejali.
In tako bi bilo moje mnenje tudi, če bi bila Ukrajina članica EU in Nato, pa pravzaprav še to ni. Ja pa skorumpirana luknja brez dna, to pa ja.

Izgubljamo pa mi, zaradi nespametnih, da ne rečem izdajalskih potez naših top EU politikov.
Prav toliko je naš konflikt kot ruski. Zakaj si mnenja, da ima Rusija pravico se vmešavat v interne zadeve Ukrajine.
Kakorkoli že, Rusija izgublja veliko več kot mi.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.665
2.098
113
Bolje bi bilo, če bi napisal:
Problem je, ker so takšni prišli na oblast, jim v lastnih državah nihče ne nasprotuje oz. so odstranjeni/utišani, kar je tudi privedlo do vojne v Ukrajini, inflacije, padca eura...
Problem je za nas, še bolj pa za ukrajince in ruse, ne pa za njih, oni so si močno odebelili žepe.

To se že počne v RU od kar je Putler na vrhu. Odstrani/utiša/zastrupi/gulak vse kar je proti njemu......


In tako bi bilo moje mnenje tudi, če bi bila Ukrajina članica EU in Nato, pa pravzaprav še to ni. Ja pa skorumpirana luknja brez dna, to pa ja.

Tako skorumpirana že ne more biti kot RU oz. lahko je, samo bo morala kradit 20 let tako kot RU in sprazniti še 50% lastnega vojaškega propračuna tako kot RU na leto.
 
2. okt 2007
3.665
2.117
113
Glede korupcija v UA, tega je več, samo eni to zagovarjate...

Še njihov parlament se sprašuje, zakaj se eno jajc e vprosit prodaja dobi za Hr 7, vojska pa jih upuje za Hr 17, in to z našin denarjem.... torej nekomu gre v žep oz. TRR:

Pa še ena od lani:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113

EU uvede prepoved gnojil kot sankcijo proti Rusiji, potem pa 'Rusija uporablja gnojila kot orozje'. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

corsol

Guru
11. mar 2010
2.729
862
113
Glede korupcija v UA, tega je več, samo eni to zagovarjate...

Še njihov parlament se sprašuje, zakaj se eno jajc e vprosit prodaja dobi za Hr 7, vojska pa jih upuje za Hr 17, in to z našin denarjem.... torej nekomu gre v žep oz. TRR:

Pa še ena od lani:

Tisto o Cezarjih kahko mirno preskočiš, ker kolikor vem so to bolj "rekla kazala" natolcevanja, ki so jih spravili na dan Ruski blogerji(recimo Rybar, ki je kao dokaj kredibilen, je ob prvi omembi omenil , da več info v naslednjih dneh,.....updata kolikor mi je znano nikoli ni bilo,....).
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Povej mi koliko je po tvojem skorumpirana Rusija in koliko Ukrajina, Srbija, Slovenija, na lestvici 1-10.
Ja to je težko preštet, ker večina pač ostane skrito, ampak bom vseeno poskušal. Po mojem občutku, pa sem bil že v vseh omenjenih državah, sta ukrajina in rusija na 9, srbija 5 in slovenija 4.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Prav toliko je naš konflikt kot ruski. Zakaj si mnenja, da ima Rusija pravico se vmešavat v interne zadeve Ukrajine.
Kakorkoli že, Rusija izgublja veliko več kot mi.
Se nikakor ne strinjam. Ukrajina je kršila veliko sporazumov, dogovorov, ki so bili sklenjeni tudi z Rusijo, medtem ko nobena od teh držav ni kršila nobenega, ki bi vključevalo slovenijo. Pa tudi napad na odcepljene LPR in DPR ni interna zadeva ukrajine.
To je konflikt izključno med Rusijo in Ukrajino, ni to naš konflikt.

Po domače povedano, če bi npr Avstrija kršila pravice slovenski narodni manjšini, katere se je zavezala spoštovat v državni pogodbi sklenjeno z Slovenijo, (oz. predhodnico jugoslavijo), se to še kako tiče Slovenije, se pa nič ne tiče Burkine Faso.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Laž. mirsi mode on: kako veš, da to ni Ukrajinski T-90, ki tako lepo gori in da je dejansko ruski? :evil:
haha, mogoče so pa začeli lesene T90 makete delat, spodaj pa iRoomba to prevaža, približno tako kot ukrajinci delajo lesene Himarse - vsaj tako so sami rekli in se hvalili, da jim rusi z dragimi raketami samo lesene himarse stolčejo. :evil: :evil: :evil:
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
507
480
63
Se nikakor ne strinjam. Ukrajina je kršila veliko sporazumov, dogovorov, ki so bili sklenjeni tudi z Rusijo, medtem ko nobena od teh držav ni kršila nobenega, ki bi vključevalo slovenijo. Pa tudi napad na odcepljene LPR in DPR ni interna zadeva ukrajine.
To je konflikt izključno med Rusijo in Ukrajino, ni to naš konflikt.

Po domače povedano, če bi npr Avstrija kršila pravice slovenski narodni manjšini, katere se je zavezala spoštovat v državni pogodbi sklenjeno z Slovenijo, (oz. predhodnico jugoslavijo), se to še kako tiče Slovenije, se pa nič ne tiče Burkine Faso.
To so tvoja in Putinova tolmačenja in opravičevanja zadeve. Mednarodno pravo se ne strinja z vama.

“The suggestion by President Vladimir Putin and other Russian officials that Russia’s use of force is justified under Article 51 of the UN Charter has no support in fact or law. Article 51 provides that “nothing in the present charter shall impair the inherent right of individual or collective self-defense if an armed attack occurs against a member of the United Nations.” However, Ukraine did not commit or threaten to commit an armed attack against Russia or any other UN member state. Even if Russia could show that Ukraine had committed or planned to commit attacks on Russians in the Ukrainian regions of Donetsk and Luhansk, Article 51 would not permit an action in collective self-defense, because Donetsk and Luhansk are not UN member states. Indeed, they do not even qualify as states under international law, despite their purported secession from Ukraine and Russia’s recognition of them as independent.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
To so tvoja in Putinova tolmačenja in opravičevanja zadeve. Mednarodno pravo se ne strinja z vama.

“The suggestion by President Vladimir Putin and other Russian officials that Russia’s use of force is justified under Article 51 of the UN Charter has no support in fact or law. Article 51 provides that “nothing in the present charter shall impair the inherent right of individual or collective self-defense if an armed attack occurs against a member of the United Nations.” However, Ukraine did not commit or threaten to commit an armed attack against Russia or any other UN member state. Even if Russia could show that Ukraine had committed or planned to commit attacks on Russians in the Ukrainian regions of Donetsk and Luhansk, Article 51 would not permit an action in collective self-defense, because Donetsk and Luhansk are not UN member states. Indeed, they do not even qualify as states under international law, despite their purported secession from Ukraine and Russia’s recognition of them as independent.

No ja, če je to zločin, se pa strinjam, da se Putin postavi na sodišču v vrsto, za obema Bushema, Clintonom, Obamo... ki so tudi napadli kako državo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.745
9.402
113
haha, mogoče so pa začeli lesene T90 makete delat, spodaj pa iRoomba to prevaža, približno tako kot ukrajinci delajo lesene Himarse - vsaj tako so sami rekli in se hvalili, da jim rusi z dragimi raketami samo lesene himarse stolčejo. :evil: :evil: :evil:
Lepo si lažeš v obraz. Ti kar. Je morala biti precej velika liion baterija v tisti Rombi spodaj, da je tako lepo zagorela.
Izgleda vam gre fajn za nohte, da sami sebi lažete z mogoče in kaj pa če?
Kar nadaljuj s hipotetičnimi neumnostmi. Meni ob vsaki srce zaigra, ker vem, da vam je samo še to ostalo.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
507
480
63
Se strinjam. Večina ameriških posredovanj je bila neupravičena in v zakonskem smislu nelegalna.
Mislim, da je večina nas, ki pišemo tu na tabli, zločine Zda obsojala in se z njimi ni strinjala. Zanimajo me pa tvoji razlogi za rusko opravičevanje, si Rus, živiš v Rusiji, te plačujejo,…?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007