Vojna v Ukrajini 2

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.854
14.688
113
Ja ampak z modernizacijo oz. na podlagi tehnološkega napredka bi se dalo marsikaj drugače speljati. ČE bi za to seveda obstajal interes, ki ga zaradi N razlogov ni.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.979
2.174
113
Če bi bila tvoja želja uresničena že takrat, ko sem js hodil v šolo, potem bi prepevali jugosvovansko himno, in imeli vzgojeno domoljubje do Jugoslavije, A si tako mislil, da bi bilo dobro?.

Veš, domovine se hitre menjajo, se politiki malo skregajo in potem pomenijo, pa ti določijo drugo domovino. In bi ti moralo kot praviš potem čez noč srce bit za drugo domovino. Marsikdo v Sloveniji je za časa svojega življenja živel v sedmih državah in domovinah, ne da bi se enkrat selil.

Očitno nisi hodil za časa jugoslavije v (osnovno) šolo, ker bi vedel, da se je večkrat zavrtelo jugoslovansko himno, kar tako brez razloga. (mogoče tudi samo na naši OŠ ker je bil ravnatelj tak) Pa pionirji smo bili itd. Ampak mi nismo več jugoslavija, mi smo Slovenija in tudi ti živiš v Sloveniji, zato lepo prepevaj slovensko himno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec in Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.929
-826
113

Daj držimo se teme, za Jugoslavijo,Srbijo, Kosovo....itd, se naj odpre druga tema.​


Tema je ¨Vojna v Ukrajini 2¨

Spet nova žrtev RU, zdaj pa ni padel po stopnicah ali čez okno.
Tema je Vojna v Ukrajini, in kaj ima tisti Rus, ki ni padel po stopnicah z vojno v Ukrajini? No razen če ne gre za atentat kakega ukrajinskega terorista?.

A ti Kosovske primerjave ne odgovarjajo, pa bi jih rad utišal??

Ampak širše gledano, smo v vojni v ukrajini udeleženi vsi mi, tudi srbi in kosovarji, ker tja pošiljamo orožje in denarno pomoč, financiramo vojno....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.640
2.094
113
Tema je Vojna v Ukrajini, in kaj ima tisti Rus, ki ni padel po stopnicah z vojno v Ukrajini? No razen če ne gre za atentat kakega ukrajinskega terorista?.

A ti Kosovske primerjave ne odgovarjajo, pa bi jih rad utišal??

Ampak širše gledano, smo v vojni v ukrajini udeleženi vsi mi, tudi srbi in kosovarji, ker tja pošiljamo orožje in denarno pomoč, financiramo vojno....

Vpraši se, zakaj ti je moderator v preteklosti že brisal poste na temo Ukrajina in ti napisal, da si odpri svojo temo.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.640
2.094
113
Nisem več moderator....baje sem jih preveč vznemirjal!!!
A ti si brisal? :D A mu ne en drug zatežil, naj si odpre svojo temo? :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: A zarad tega ¨klepina¨ nisi več mod?


More HIMARS to UA? :evil: :evil: :evil:

The USA will purchase IFATDS automated artillery fire control system kits for Ukraine's HIMARS. The kits are intended for 18 future new HIMARS of Ukraine


It's a network of computer workstations that process/exchange information. They transfer data from the front observer to the unit which provides fire support. It includes automatic processing of requests for fire with сonfigured management, creating several tactical decisions etc
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.640
2.094
113
GPS motnje v Rusiji, od 10.12.2022 so se povečale motnje. Delajo RU motnje?

Pred

Screenshot 2022-12-28 at 22-23-37 GPSJam GPS_GNSS Interference Map.png





Potem
Screenshot 2022-12-28 at 22-23-51 GPSJam GPS_GNSS Interference Map.png
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.062
4.065
113
GPS motnje v Rusiji, od 10.12.2022 so se povečale motnje. Delajo RU motnje?

Pred

Poglej priponko 62212




Potem
Poglej priponko 62211

Rusi so ze v preteklosti prakticirali motenje GPS signala na NATO vajah:

 
Nazadnje urejeno:

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.640
2.094
113
Rusi so ze v preteklosti prakticirali motenje GPS signala na NATO vajah:

Letos še ni bilo takšnih moten v RU, tudi ko je imel NATO vaje. Skoz so neke motnje okrogu Moskve, ne pa po ostali Rusiji, tako kot zdaj. Za Moskvo mi je logično da imajo motnje, da nebi prišel kakšen dron do njih.


Podobna motnja je bila 28.2 med Turčijo in Ciprom.


Nad UA spet pestro, RU izstrelila 120 raket, vsak napad več ;). Res je čas, za UA začne tudi v Belorusiji baze uničevati. Če radarji kažejo, da gre dron ali raketa iz Belorusije, potem ni možnosti to zanikati.

Me prav zanima, kako bi RU gledali, če bi letele rakete iz Poljske ali pa Romunije?

15 missiles were destroyed over Kyiv says mayor Klitschko. Another swarm of drones is on its way to Ukraine from Belarus. Time to bomb those bases.



 
Nazadnje urejeno: