Vojna v Ukrajini 2

Eh...srbija uradno obtožena genocida ne plačuje nič....in samo še vprašanje časa je kdaj bo spet ponovila svoje klanje po balkanu...
Da bi rusija kj plačevala ????
o bo bo..je zadaj za Ukrajino EU, USA...tud spodnje gate bodo šle z riti
kar se Srbije tiče, Srbija plačuje...na svojevrsten način...za začetek poglej standard in povprečno plačo..vse države kjer so delali piz*****e majo boljši standard in bolj lagodno življenje
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.641
113
Sicer off topic, samo vseeno za razmislek tole branje

Pa a ne vidiš, da je to na rtv. To je potem 100% laž, hudičevo seme. Tega se ne bere.
Vsaj tako trdi en kup uporabnikov tu gori.
 
  • Haha
Reactions: bizi

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
o bo bo..je zadaj za Ukrajino EU, USA...tud spodnje gate bodo šle z riti
kar se Srbije tiče, Srbija plačuje...na svojevrsten način...za začetek poglej standard in povprečno plačo..vse države kjer so delali piz*****e majo boljši standard in bolj lagodno življenje
Če bodo hoteli vstopiti v EU, bodo še za marsikaj odgovarjali, samo dvomim da bo Srbija kdaj v EU. Bo prej Madžarska iz EU letela ali pa sama izstopila.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.641
113
A zdaj pa ni vredi RTV? Prej je pa bil vredi, ko so pisali za rusofile. Poleti je bila RTV največja russofilska greznica, kaj šele komentarji tam.
Čakej no malo... Da rtv ni vredu, trdite osebki tvojega kalibra, ne jaz. Samo malo sem vas spomnil, ker ste nekateri zgleda pozabili na to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Tole je fajn brati. Kar naj jim konkretno sesujejo oskrbovalne linije, zima je tu, znajo še kakšne enote pustiti orožje in odpeketati v Rusijo.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Čakej no malo... Da rtv ni vredu, trdite osebki tvojega kalibra, ne jaz. Samo malo sem vas spomnil, ker ste nekateri zgleda pozabili na to.
Vzamem nazaj, prehiter prebral!

Je pa imel index.hr spomladi podobno pisal glede Jugoslavije in Srbije.


UA bo od ZDA prejela protiraketne sistemov Patriot za obrambe dolgega dosega. Bomo videli, če bodo uradno potrdili do konec tedna.

Medvedjev: Ne pošiljajte Patriot v Ukrajino, Moskva bo to razumela kot eskalacijo​

 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
UA bo od ZDA prejela protiraketne sistemov Patriot za obrambe dolgega dosega. Bomo videli, če bodo uradno potrdili do konec tedna.

Bodo rusi pac se izstrelili par sto dronov, decoy raket in bo zmanjkalo Zahodu se te municije. Vas zanima, koliko jih Lockheed Martin proizvede na leto? 250. In to je za cel svet.
Mimogrede, v Saudi Arabiji niso bili ucinkoviti proti raketam in dronom izstreljenih iz Jemna:

 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Neverjetno. Toliko o limanju neumnosti. Prosim razloži kakšno vezo ima ta članek s temo “Vojna v Ukrajini

Koliko ima ZDA besede pri tistem kar je nalepil. Poljaki ki napadli Kaliningrad...seveda s krampi in lopatami. Sedaj pa jim ZDA hitro dostavi za nekaj milijard orožja da bodo zajebavali naprej.
Od kar je teta Merkel povedala da je bil sporazum Minsk samo kupovanje časa Ukrajincem da se oborožijo sedaj tudi drugim ni težko več priznati. Ko je bilo toliko debate o tem kdo in zakaj ga je kršil.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
... da se oborožijo za obrambo?

ker so vedeli, da ozemlja ne bojo dali separatistom, in da bo rus v tem primeru napadel?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
dobr, ne vem kaj se pol rus sikira, če jih ua dobi.
Tudi jaz ne zastopim, zakaj toliko jočejo, saj je NATO pred zlomom, ZDA izčrpala že 60% lastnih zalog. Vsaj tako pišejo russofilski mediji o tem sranju..

Smo že pozabili, kako so za HIMARS govorili? Zalog streliva imajo samo za 2-3 mesece v ZDA, HIMARS ni tako učinkovit, HIMARS ne bo naredil velike škode na RU vojski...itd. Koliko mesecov je zdaj HIMARS v UA? Bi že moralo zmankati počasi a?

ZDA je do danes namenila v UA cca 6% vojaškega proračuna 2022, za 2023 pričakujejo 8-12%.




Če ne moreš zmagati, bo pa trebalo jedersko orožje uporabit. :gorjaca: :gorjaca: :gorjaca: :gorjaca:

Alexander Khodakovsky, a Russian militia commander in Donetsk, appeared on Russian state television calling for the use of nuclear weapons because he doesn't believe Russia has the resources to win the war in Ukraine.​



 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.666
-400
113
na koncu se bo izkazalo, da je jedersko orožje le za kazanje mišic, dejansko pa precej neuporabno.

kar ubistvu ni dobro...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Če pride do uporabe jederskega orožja, potem bo tudi RU pošteno fasala. Samo oni v Kremlju ne razmišljajo tako, oni mislijo da bodo prisilili UA v sporazum če uporabijo jedersko.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.154
4.694
113
Tudi jaz ne zastopim, zakaj toliko jočejo, saj je NATO pred zlomom, ZDA izčrpala že 60% lastnih zalog. Vsaj tako pišejo russofilski mediji o tem sranju..

Smo že pozabili, kako so za HIMARS govorili? Zalog streliva imajo samo za 2-3 mesece v ZDA, HIMARS ni tako učinkovit, HIMARS ne bo naredil velike škode na RU vojski...itd. Koliko mesecov je zdaj HIMARS v UA? Bi že moralo zmankati počasi a?

ZDA je do danes namenila v UA cca 6% vojaškega proračuna 2022, za 2023 pričakujejo 8-12%.




Če ne moreš zmagati, bo pa trebalo jedersko orožje uporabit. :gorjaca: :gorjaca: :gorjaca: :gorjaca:

Alexander Khodakovsky, a Russian militia commander in Donetsk, appeared on Russian state television calling for the use of nuclear weapons because he doesn't believe Russia has the resources to win the war in Ukraine.​



Pa ne moreš no objavljat, da Rusi pravijo da nimajo dovolj konvencionalnih sredstev, ker Andy pravi da imajo njegovi še polno
orožja in kanon futra na zalogi, zahodu pa NATU pa zmanjkuje vsega...

Celo Patriot raket so naredili samo 250 na leto, verjetno zato ker jih prej ni bilo potrebe ponucati, sedaj pa je situacije verjetno kaj drugačna...

Andy1 za Ruzzkega obrambnega ministra!
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.155
2.332
113
Ne razumem te navdušenosti nekaterih nad rusko propagando, ki se je, se in se bo kazala kot samo to in ni več, lahko celo rečemo izmišljotine. Ampak nekaterim je zgleda to tako fajn, v resnici pa, če se bo iz vse te agonije kdo kaj naučil, to zagotovo ne bodo rusi.