Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.150
113
Po mojem je na mestu vprašanje kako takšen narod nazaj sprejet med "normalne" potem, ko bo tega konec. Nujna osamitev za vsaj 2 generaciji. To so preprosto bolniki. Ne verjamem, da je samo vodka kriva, mora bit že nekaj genetskega.
Koliko bi potem še manjkalo do konca osamitve Nemcem, za dejanja storjena v 2, sv. vojni ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
The European Commission is considering a ban on new investments in Russia's mining sector as part of a fresh set of sanctions on the Kremlin, the Financial Times (FT) reports, citing sources with knowledge of the discussions.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.155
4.696
113
Lada dala na trg nov moderen dostavnik, po slikah sodeč bo odličen za prevoz krst iz Ukrajine...


1670352300084.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Lada dala na trg nov moderen dostavnik, po slikah sodeč bo odličen za prevoz krst iz Ukrajine...


Poglej priponko 61604
Ker radio pa ima? Pioneer ali Alpine? :valjamse: 1DIN ali 2 DIN?

Vozili bosta imeli izhodiščno ceno 1,6 milijona rubljev (približno 24.000 evrov)
Za tak denar že dobiš novo Mazdo 3 :valjamse: ABS,KLIMA,EURO6...itd.
 

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.419
536
113
43
Še vedno Rdeči revirji
Lahko bi bili tudi že mi srečni, če Putin dobi tiste pokrajine, ukrajina ne gre v nato, in se umaknejo sankcije, Pa nehamo metat orožje in denar v Ukrajinsko luknjo brez dna. Ljudje ne umirajo, Mi pa dobimo spet cenejši plin in nafto. Pa da denar zapravljamo za kaj koristnejšega kot za ubijalsko orožje. Kolk je že tam mrtvih ukrajincev, če se vam že rusi ne smilijo? Al je vredno še naprej žrtvovat tri ukrajince, samo da en rus umre?

Od Donetska in Luganska mi nimamo nič, ali so pod rusi ali pod ukrajinci. Za nas ni razlike, to ni naše vojna. Če skoraj celo 20.stoletje niste jokali, ko je bila cela ukrajina pod rusijo, pa še kaj zraven, tud sedaj ni nobena tragedija, če bo kak del spet, itak so pa tam ljudje večinsko bolj naklonjeni rusiji, samo tega ne boste nikoli naglas priznali. Ampak ljudje so svoje povedali na referendumih že pred vojno.

Pred 14-timi dnevi je bila v trgovini vrečka narezanega krompirja 3 eur, danes je bila enaka že 4.59 eur. Slava skorumpirani ukrajini, pa njihovim oligarhom, ki pokasirajo denar, ki ga tja mečemo. Pa slava američanom, od katerih bomo lahko kupili vse orožje, ker ga sedaj pač nimamo več dovolj, ker smo svojega poslali v ukrajino, pa ker bomo lahko kupili plin po štirkratni ceni ruskega.

Jaz bom srečen, ko bodo Putina nagnali iz tistih pokrajin. Na videz tole v Ukrajini res nima nič z nami. Realnost je pa precej drugačna. Če Putina ne ustavijo/ustavimo v Ukrajini, potem se bo ustavil na zahodni strani Iberskega polotoka ali pa še tam ne. To pa že ima zvezo z nami. Dokler Ukrajinci tolčejo Putina na svojem ozemlju, Putin ne strelja po nas.Če Putina spravijo nazaj za mednarodno priznane meje Ruske Federacije, potem bomo imeli mir, drugače bo vojna po celi Evropi, ne samo v Ukrajini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.541
5.724
113
Jaz bom srečen, ko bodo Putina nagnali iz tistih pokrajin. Na videz tole v Ukrajini res nima nič z nami. Realnost je pa precej drugačna. Če Putina ne ustavijo/ustavimo v Ukrajini, potem se bo ustavil na zahodni strani Iberskega polotoka ali pa še tam ne. To pa že ima zvezo z nami. Dokler Ukrajinci tolčejo Putina na svojem ozemlju, Putin ne strelja po nas.Če Putina spravijo nazaj za mednarodno priznane meje Ruske Federacije, potem bomo imeli mir, drugače bo vojna po celi Evropi, ne samo v Ukrajini.
Tukaj je še drugo sporočilo. Če pustimo Putina čez meje, je to znak da si bilokdo na svetu lahko omisli osvajalni pohod čez svoje uradne meje. Ni Rus edini z ozemeljskimi težnjami.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.150
113
Jaz bom srečen, ko bodo Putina nagnali iz tistih pokrajin. Na videz tole v Ukrajini res nima nič z nami. Realnost je pa precej drugačna. Če Putina ne ustavijo/ustavimo v Ukrajini, potem se bo ustavil na zahodni strani Iberskega polotoka ali pa še tam ne. To pa že ima zvezo z nami. Dokler Ukrajinci tolčejo Putina na svojem ozemlju, Putin ne strelja po nas.Če Putina spravijo nazaj za mednarodno priznane meje Ruske Federacije, potem bomo imeli mir, drugače bo vojna po celi Evropi, ne samo v Ukrajini.
Podobno razmišlja Putin. Če NATA ne ustavi v Ukrajini, potem se ne bo ustavil....