Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Ti na podlagi tvojih predvidevanj pišeš, da je tako bilo. Se pravi vidiš v prihodnost, kjer bodo tvoje teorije dokazane.
Nostradamus.

ma čist si zabuluzil. A je nostradamus napovedoval teorije iz preteklosti? že "predvidevanje" ni pravi izraz za to, kar mi hočeš podtaknit.

Posilstva so bila že dokazana, ne rabimo nobenih potrdil, teorij in "predvidevanj".

predvidévati -am nedov. (ẹ́)
1. na osnovi določenih dogodkov, pojavov biti prepričan o uresničitvi česa: predvidevati konec vojne; predvidevajo, da se bodo spopadi še nadaljevali / vnaprej predvidevati
2. publ. na osnovi določenih potreb, želj vnaprej določati, upoštevati: predvidevati gradnjo ceste; načrt predvideva povečanje proizvodnje / za take prekrške predvideva zakon stroge kazni določa
  • predvidévan -a -o:
    z zakonom predvidevane kazni; predvidevano povečanje izdatkov

pa ne se sikirat, sej vsakič pač ne uspe.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
In ce je kraja? Naj se denar preusmeri v ukrajino pa reseno

potem si isti kot oni... kradeš.

Zakaj pa ne? Eden bo to sigurno plačal, repracije ali pa zaseg :)

ja, ampak o tem ne odloča NATO ali EU. Pa še pri reparacijah ne sodelujejo državljani, kolikor mi je znano.

Rusija recimo lahko 5 let zastonj izvaža zastonj plin in bo vse poplačala. pa ne rabijo nikomur nič zasežt.



Haha, zdele poslušam... denar bi zasegli, ga investirali, ne v UA, in potem dobiček pošiljali v UA... jao jao... to pa je res čista kraja. Do UA bo prišlo 5%.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
ma čist si zabuluzil. A je nostradamus napovedoval teorije iz preteklosti? že "predvidevanje" ni pravi izraz za to, kar mi hočeš podtaknit.

Posilstva so bila že dokazana, ne rabimo nobenih potrdil, teorij in "predvidevanj".



pa ne se sikirat, sej vsakič pač ne uspe.
Ne ga srat, šlo je za obtožbo žene heroja, da vse poprek sistematično posiljujejo. (Kar je lahko tudi resnično!)

Ti pa si se vžgal, da je to vse resnično.

Se opravičujem nisi nostradamus, si nekaj drugega
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Floki

Guru
6. sep 2007
9.899
3.021
113
potem si isti kot oni... kradeš.



ja, ampak o tem ne odloča NATO ali EU. Pa še pri reparacijah ne sodelujejo državljani, kolikor mi je znano.

Rusija recimo lahko 5 let zastonj izvaža zastonj plin in bo vse poplačala. pa ne rabijo nikomur nič zasežt.



Haha, zdele poslušam... denar bi zasegli, ga investirali, ne v UA, in potem dobiček pošiljali v UA... jao jao... to pa je res čista kraja. Do UA bo prišlo 5%.

Še tistih 5% bodo pa pokradli.......
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Ne ga srat, šlo je za obtožbo žene heroja, da vse poprek sistematično posiljujejo. (Kar je lahko tudi resnično!)

Ti pa si se vžgal, da je to vse resnično.

Se opravičujem nisi nostradamus, si nekaj drugega

ja, k mi gre na živce, k opeletate z nekimi oznakami, na koncu pa ugotovimo, da jih sploh ne znate uporabljati.

upam, da najdeš bolj primerno oznako, kar vzemi si čas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.790
-250
113
The European Commission has announced a plan to confiscate Russian assets that have been frozen to punish Moscow for the invasion of Ukraine.

"We have blocked €300bn (£259bn) of the Russian Central Bank reserves and we have frozen €19bn (£16bn) of Russian oligarchs' money," Ursula von der Leyen, president of the European Union's executive, said in a statement.

Evo, pa bomo imeli denar.
Super. bomo imeli denar. A že veš, kako ga boš zapravil?

Še bolj pa bomo veseli, ko bodo rusi uvedli enak povračilni ukrep in zasegli zahodno premoženje v rusiji, ki ja je verjetno nekajkrat več, kot ruskega v EU.
Adijo podružnice Krke, Leka....
Samo še to ne vemo, če se bo temu takrat tudi reklo konfiskacija, ali bomo raje rekli čista kraja ????
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Rusu je treba vse pobrat, da se jih pahne v status SK, če je to kraja, so what...ne morejo jim pustit da koljejo okoli, drugje pa delat z njimi "po zakonu".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec in Ateis

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
hehehe, vse lepo in prav... imaš prav.

sam to ni v pristojnosti NATA ali EU.

Ker potem bi imeli divji zahod.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Kaj pomeni pristojnost? in zakaj ne? na drugi strani je največji zločinec kar premore svet, mi pa se bomo šli če je v naši pristojnosti? zakaj? ko ga j...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Pa zato, ker so boljši!

Kaj pomeni pristojnost? da ima soglasje in pooblastila vseh potrebnih organov za izvrševanje nekih ukrepov.

Sicer EU predlaga ustanovitev posebnega sodišča - ne v Haag-u, da bi to lahko izpeljali, ampak mislim, da to ne bo šlo.


Največji zločinec praviš? podobna zgodba, pa svet tud mrdne ne.

 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Super. bomo imeli denar. A že veš, kako ga boš zapravil?

Še bolj pa bomo veseli, ko bodo rusi uvedli enak povračilni ukrep in zasegli zahodno premoženje v rusiji, ki ja je verjetno nekajkrat več, kot ruskega v EU.
Adijo podružnice Krke, Leka....
Samo še to ne vemo, če se bo temu takrat tudi reklo konfiskacija, ali bomo raje rekli čista kraja ????
Z rusijo je itak konec sodelovanja za kaksno stoletje ,pametne korporacije so ze odsle manj pametne odhajajo ,butalci se uztrajajo. Dejstvo je da je Rusija postala isto sranje kot s koreja , razviti svet z njo ne bo imel vec nic ,razen hudih sankcij in pritiskov dokler ne bodo izplacali zadnjega dolarja vojne skode.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Z rusijo je itak konec sodelovanja za kaksno stoletje ,pametne korporacije so ze odsle manj pametne odhajajo ,butalci se uztrajajo. Dejstvo je da je Rusija postala isto sranje kot s koreja , razviti svet z njo ne bo imel vec nic ,razen hudih sankcij in pritiskov dokler ne bodo izplacali zadnjega dolarja vojne skode.

ja ni konec no... dobr, ugled še dolgo ne bo povrnjen.

dokler bo imela nafto in plin bo pač del našega sveta, face it. A imaš kakšno državo na svetu, ki ima taka naravna bogastva in je odrezana od civiliziranega sveta?

bojo pa sankcije in pritiski hudi za vojno škodo, to pa.

pri denarju se vse začne in neha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Fotošop, produkt antiRUS propagande. Dejanski plakat za pridobivanje novih vojakov je drugačen, sem ravno včeraj nakje naletel na to in je bil zarven pripet tudi original. Nalimam tukaj, če najdem. Je pa dobra fora, sem se lepo nasmejal :D
Ne mi rečt, da je "flajer" za vpoklic, ki si ga prejel bil drugačen ? Drugič si ga shrani, ne pa, da ga rastrgaš in daš v koš :)
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.899
3.021
113
Pa zato, ker so boljši!

Kaj pomeni pristojnost? da ima soglasje in pooblastila vseh potrebnih organov za izvrševanje nekih ukrepov.

Sicer EU predlaga ustanovitev posebnega sodišča - ne v Haag-u, da bi to lahko izpeljali, ampak mislim, da to ne bo šlo.


Največji zločinec praviš? podobna zgodba, pa svet tud mrdne ne.


Oni niso zločinci, ker so "naši" :evil:
 
  • Jezen sem
Reactions: msenjur

hdx

Guru
1. jun 2011
1.186
1.790
113
hehehe, vse lepo in prav... imaš prav.

sam to ni v pristojnosti NATA ali EU.

Ker potem bi imeli divji zahod.
Sej smo divji zahod. V letu 2022 se streljamo, grozi se z nukicami itd..

Za orožje se vedno najde denar, ampak za ljudi/zdravstvo/gospodarstvo ga pa ni.
Dokler bo imela politika tako moč, dokler bomo ljudje vse to dopuščal, ne bo nobenega napredka.
Smo isto sranje kot pred 1000 leti, samo z bolj modernim orožjem
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.197
113
Za orožje se vedno najde denar, ampak za ljudi/zdravstvo/gospodarstvo ga pa ni.

Populizem.

Še tiste predpisane 2% BDPja za vojsko ni dosegala nobena država. Je več šlo za subvencije gospodarstva ali v zdravstvo.
Toliko kot smo zmetali za sanacije in dokapitalizacije, bi pred Piranom lahko imeli dve letalonosilki parkirane.
Še par let nazaj so naši in celo nemški vojaki hodili okoli s strganimi uniformami. No, ruski so taki še danes. Američani odkupujejo svojo robo - pa četudi jo potem parkirajo k mreži, važno da subvencionirajo svojo obrambno industrijo, kar za seboj potegne celi kup podjetij in posledično služb...

Misel, da zasipanje zdravstva z denarjem pripelje rešiteve je utopija. Kot se neprestano zbira denar za Afriko, napredka pa ni nikjer nobenega.