Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
To je lahko dvoredni meč za USA, kaj če bo mila zima in zadosti plina od ostalih držav?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.157
4.699
113
Dnevna doza HH iz banderamobila
Eden od idiotov... tudi v Rusiji jih je polno takih, ampak tega pa ti ne boš priznal...

Podpiraš pa tole, masaker nad civilisti...
 
  • Žalosti me
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Mr_Wolf

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Rusi naj prvo svoje sranje spucajo, potem pa naj igrajo angelčke. Žalostno je, da državljan Rusije ne more izraziti svojega mnenja, ne da bi dobil kazen ali celo šel v zapor. Seveda, če pove kaj proti Putinu.
Javno na ruski televiziji govorijo o tem, kako je treba pobiti ukrajinske otroke, kako je treba nukice metat po celem svetu itd.. To v nobeni razviti državi ne bi smelo biti normalno.

Ko sem delal v Rusiji (pred kovidom), je bilo ogromno izobraženih ljudi proti Putinu in že takrat so delali načrte, kako se preseliti v druge države. Zanimivo jih je večina omenjala Finsko.

Za Putina so večinoma tisti, ki imajo od njega korist in pa ljudje stari več kot 50 let, večinoma brez izobrazbe.
Moraš preživeti nekaj časa v Rusiji, da vidiš, kakšen shithole je ta država.

Škoda, da jo vodijo psihiči, ker je Rusija ena lepših držav, sploh center Moskve.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.681
-420
113

a to prov iscejo ranjence v jarkih? pa zanc uni posnetki, k jim na glavo padejo granate...

teli piloti morjo bit tud zelezni, da se tako "osebno" spravi enga likvidirat.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.031
10.422
113
jah, zelezni gor ali dol...tu gre za kdo bo prvi drugega bek spravil. sej tile dron piloti niso kilometre stran. Mene sicer čudi da tega brenčečega kolosa nad glavo ne slišiš. In da še niso ugotovil da je pametno se skrit pod zemljo za dremat in podobno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in darjan

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
408
138
43
a to prov iscejo ranjence v jarkih? pa zanc uni posnetki, k jim na glavo padejo granate...

teli piloti morjo bit tud zelezni, da se tako "osebno" spravi enga likvidirat.
Ded že ima po desni strani kar konkretno rano. Isto on posnetek, ko je tip spal na enem malem hribu in prva granata ga "zbudi" in poseže po orožju. Druga granata pade malo stran od njega in ker stoji v tisti njegovi mali jami, mu kar dobro odpre zadnjo stran. Se vidi na posnetku, ko se kotali po hribu navzdol. Verjetno najbolj niso nedolžne te rane.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.157
4.699
113
Ded že ima po desni strani kar konkretno rano. Isto on posnetek, ko je tip spal na enem malem hribu in prva granata ga "zbudi" in poseže po orožju. Druga granata pade malo stran od njega in ker stoji v tisti njegovi mali jami, mu kar dobro odpre zadnjo stran. Se vidi na posnetku, ko se kotali po hribu navzdol. Verjetno najbolj niso nedolžne te rane.
Ima možnost da se preda, bel robček ven in naj zapusti položaj, ki ga brani. Če se noče predati je njegeov problem...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.681
-420
113
jah, zelezni gor ali dol...tu gre za kdo bo prvi drugega bek spravil. sej tile dron piloti niso kilometre stran. Mene sicer čudi da tega brenčečega kolosa nad glavo ne slišiš. In da še niso ugotovil da je pametno se skrit pod zemljo za dremat in podobno.

pomoje pa so daleč stran... pilot ne umre, sam igračo izgubi...

Ne slišiš, če potekajo bitke okoli, to skoz poka... Me pa zanima iz katere višine je to snemano... če je ful visok, ga verjetno sploh ne slišiš, tud če je tišina...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

sad

Guru
24. avg 2007
20.899
9.574
113
jah, zelezni gor ali dol...tu gre za kdo bo prvi drugega bek spravil. sej tile dron piloti niso kilometre stran. Mene sicer čudi da tega brenčečega kolosa nad glavo ne slišiš. In da še niso ugotovil da je pametno se skrit pod zemljo za dremat in podobno.
Ne vem no, če je ranjen vojak ravno top cilj za bombe metat. Namreč ranjen vojak je bistveno večja ovira za ostale soborce, kot pa mrtev vojak. Jaz osebno bi naslednje bombe raje za drugega uporabil. Razen, če gre za kakšno strateško pozicijo ali težkega nasprotnika.
Tudi etični vidik ne vem no.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Matey

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.907
2.623
113
Ne vem no, če je ranjen vojak ravno top cilj za bombe metat. Namreč ranjen vojak je bistveno večja ovira za ostale soborce, kot pa mrtev vojak. Jaz osebno bi naslednje bombe raje za drugega uporabil. Razen, če gre za kakšno strateško pozicijo ali težkega nasprotnika.
Tudi etični vidik ne vem no.
Potem pa da se še objavlja take posnetke in se ludje nad njimi naslajajo.
 
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: tomi in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.681
-420
113
ja, ubistvu res precej nepotrebno mrcvarjenje.

Sad, ja, pa ravno pri tem posnetku je napisano, da so ga sovojaki pustili zadaj... torej itak obsojen na smrt ali zajetje prej ali slej...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.907
2.623
113
Aha, potem je bila to humanitarna akcija. So ga rešili muk.