Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Nebi vedel, Medvedji že od marca grozi z jederskim orožju. S tem samo pokažejo, da so brez jederskiga orožja 20. vojaška sila na svetu. Nekaj smo se naučili iz te vojne, če si pod statistiko 2. vojaška sila, še ne pomeni da si v resnici. Rusija čisti primer!
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.686
6.893
113
Ne razumem kaj si rusi predstavljajo kot svetovno vojno? A zahod vs rus bo to? Al kdo bo sel na rusko stran?
 
Jaz pa, ker tudi v Kremlju ni več tako mirno kot je bilo in je samo vprašanje, kdaj bodo lastni ljude zaropotali. Lahko da sploh ne bodo, pa bodo šli v 3. svetovno vojno in to pomeni konec Rusije. Ena stvar me tukaj moti, vedno grozijo z jedersko bombo, da ena bomba pade in je konec...itd, a noben se ne vpraša, a na Rusijo pa nič ne bo padlo? Kaj bi bilo, če bi kakšna druga država tako grozila z jederskim orožju Putinu?

Če Žižek ni tole trofil :valjamse:


poglej kak mesec, dva, morda tri nazaj je napovedovalka Rusom zagotavljala da če pade kaj na njih bodo itak vsi šli v nebesa.....tako da njim je ravno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.680
-421
113
tele ladje iz ua, kdo kdo izvaza? rus ali ua? ce rus, ali ni to cista kraja?

tale medvedjev je res defekt². te njegove izjave me spominjajo na nasega Hojsa. nobenega obcutka, sam blekne kar mu tisti trenutek pade na misel.

kr svetovno vojno bi se sli? pa za koga se imajo u pm?! kar tako, k jim je glih dolgcas, in ker je donbas vsega tega vreden?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Če sem jaz prav zastopil, so tuje ladje. Nadzor čez izvoz ima pa Erdogan pri Bosporju.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
A je kaj na tem...

1667335848301.png



 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113

Ukraine’s Defense Industry Prepares to Demonstrate its Main UAV Project This Year

This project run by Ukroboronprom develops a heavy attack UAV with a total weight of up to 200 kg, capable of carrying up to 75 kg and flying at a distance of up to 1,200 km, according to Boldyriev.​


Kar konkretni domet proti Iranskim dronim, to pa že pride do Moskve. Pred dnevi sem bral, da naj bi uporabljali 4-takne motorje in dušilce zvoke, prav tako bodo imeli pasivno radarsko glavo, takšno kot ima Izraelski IAI Harpy dron. Imam občutek, da Izraelci pomagajo pri izdelavi, vemo da so oni dobri na anti-uav sistemih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ni razumljivo, če hočeš dobiti vojno, da svoje lastne čete popolnoma zanemarjaš...

Seveda je. Oni imajo milijone pogrešljivega kanon futra.
Niso to ZDA, kjer gre folk na množične demonstracije, ko začno njihovi sinovi prihajat v črnih vrečah domov.

Tam, tudi če so demonstracije, malo pomilitraljirajo demonstrante, malo pa pošljejo v Sibirijo, in problema ni.

Oz. po domače povedano - v Rusiji nič novega. Že stoletja je tako. Zato je edina strategija zoper nje, samo zagotovitev popolnega uničenja, da njihove vodje vedo, da bo šlo tudi za njihove riti.
Dokler se gre za bojevanje na fronti, kanon futer proti kanon futru, boli Putina in ostale Staline k****, ker vedo, da ne bo do njih prišlo.