Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.773
2.184
113
Orban bo norel :evil: :evil: :evil:

BREAKING: From January 1, 2025, the Druzhba oil pipeline, through which Russian oil was delivered to Hungary, the Czech Republic and Slovakia, will cease to operate - adviser to the head of the Office of the President Podolyak.



GWNsBxYWcAAFxIA.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.388
2.130
113
Meni je prav fascinantno, kako je že zadnje 5 strani 3/4 postov samo nabijanje o kao mirsijevem zaslužku, poreklu, lubici,...
A bo ker mogoče tudi uspel dostaviti kakšen dokaz o financiranju? Tko no, da ne bo vse skupej zgledalo samo kot nemočni, cepetajoči poizkus utišanja nasprotnika, ker mu drugače ne gre parirati :evil:
Ma temu kretenu ne moreš parirat, razen če se oglašaš direkt iz psihiatrije.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.498
2.211
113
andy je lep primer idiota, ki se že dve leti in pol trudi pljuvati po zahodu.
Od ekonomsko-vojaškega propada do poveličevanja najboljšega BRICSa in Rusije.
Niti toliko sramu nima, da mu ni problem napisati, da je slaba valuta dobra za državo. Ko se gre seveda za rusijo in rubelj
Ko rusi ciljajo bloke/bolnice je vedno zahod kriv, ker tam skriva nato generale in vojaško opremo.

Vem da je mal poseben glede na to, kaj vse je že pisal po forumu, ampak me res zanimajo razlogi.
Dve leti in pol nima prav, ampak se še vedno ne da.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.388
2.130
113
Čakaj malo, ne pozabi da je bil AndZ glavni tudi pri Covid-u.
Tam je imel tudi take izpade , da te srat prime
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
978
-195
43
Vojna se je začela, ker je Ukrajina silila v Nato (no bolj pravilno je, da je Nato silil v Ukrajino), s čemur je bila varnost Rusije ogrožena. Ukrajina se je ob ustanovitvi tudi zavezala, da ne bo vstopala v vojaške pakte, da bo nevtralna in da ne bo sovražno delovala proti Rusiji. In je vse to kršila. Poleg tega je kršila sporazume iz Minska.
Ukrajina je mela na izbiro - siljenje v nato in nespoštovanje sporazumov, in posledično vojna, v kateri bo umrlo stotisoče ukrajincev in rusov, ali pa odpoved natu in spoštovanje sporazumov, kjer posledično vojne nebi bilo, vojaki živi, država cela.
In so se odločili za prvo možnost, no vprašanje je edino, kdo se je tu odločal, ker pomoje so se tako odločili v ZDA.
Hmm, Ukrajina ni vstopila v Nato, Rusija pa jo je napadla, po tvoji logiki je Ukrajina kršila sporazume. Pa ti si genij. Je ata ponosen?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.100
4.635
113
Mirsijev name je, da vseskozi ponavlja svoje parole in da bi čim več ljudi prepričal da je to edina resnica, ker če dovolj dolgo
nekaj vztrajaš in preglasiš ostale, to lahko postane "resnica"...

Isti način uporabljajo v politiki vseskozi... Putin, Hitler, Kim Jong Un in še nekaj podobnih...
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.100
4.635
113
Kolikokrat smo na primer slišali o spečih zahodnih agentih v Rusiji, recimo da so bili tja poslani iz ZDA,
so imeli celo skupaj otroke za krinko itd..

Hmm, nekako se to pojavlja samo za Ruskimi agenti, kot je bil primer v Sloveniji...

Aja, MSM mediji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.107
-1.617
113
Hmm, Ukrajina ni vstopila v Nato, Rusija pa jo je napadla, po tvoji logiki je Ukrajina kršila sporazume. Pa ti si genij. Je ata ponosen?
Khmm, če Ukrajina ni vstopila v Nato, zakaj jo pa potem tako podpiramo z miljardami, orožjem, vojaškimi obveščevalnimi podatki, tudi satelitskimi, zakaj potem nato pošilja F16, Abramse, Leoparde, Javeline, Patriote, Himarse in njihove "instruktorje in svetovalce" in ostale game changerje ??? Če nimamo nič z njimi?
In zakaj ukrajinski obrambni minister izjavlja, da je Ukrajina de facto v natu?

Vidim da bolj slabo bereš moje poste, Če bi jih bral bolj pozorno bi vedel, da je bil v ukrajini 2014 državni prevrat z podporo ZDA, nato so se Krim, LPR, DPR odcepili, ker niso priznali nove neizvoljene vlade, potem je pa Ukrajina napadla novonastal državi LPR in DPR. Enako, kot ke JNA napadla slovenijo.
Ukrajina je potem 8 let napadala novonastale države, šele potem so rusi na prošnjo teh držav priskočili tem državam na pomoč.
In potem je preteklo še nekaj časa, in je Ukrajina napadla še Rusijo,

Tdej, če mi pomagamo z vsemi prej naštetimi resoursi, vsemi po našem prepričanju napadenim državam, zakaj hudiča torej ne pomagamo še Rusiji, po tem, ko je Ukrajina napadla Rusijo, ampak agresijo Ukrajine nad sosednjo državo še podpiramo????? Če smo že tako načelni??? Al pa Palestini ? ....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.107
-1.617
113
Hmm, Ukrajina ni vstopila v Nato, Rusija pa jo je napadla, po tvoji logiki je Ukrajina kršila sporazume. Pa ti si genij. Je ata ponosen?
Še nekaj sem pozabil napisat Ukrajina je kršila sporazum in dogovor da bo trajno nevtralna, ko se je začela lizat z natom. Zagotovo pa takrat, ko je iz ustave izbrisala, da bo nevtralna.