Vojna v Ukrajini 2

zakaj oktober lani, zakaj samomorilski napadi?

ne se sprenevedat.

sicer pa tudi rusija ima potem svoje razloge. sej ves, da so rusi trpeli v ua.
in tudi umirali. torej ima tudi rus pravico, ce jo ima izrael iz naslova povracilnih ukrepov.

zaradi rusov so recimo trpel Čečeni, pa recimo Sirija, pa UA zaradi Černobila pa še pol EU zraven zaradi tega dogodka...se strinjaš da jih potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz po tvoje radirati)?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.022
-1.085
113
zaradi rusov so recimo trpel Čečeni, pa recimo Sirija, pa UA zaradi Černobila pa še pol EU zraven zaradi tega dogodka...se strinjaš da jih potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz po tvoje radirati)?
Zaradi Černobila, ki je kdo bi si mislil v Ukrajini, smo trpeli mi, zaradi ukrajincev so trpeli madžari, pa čehi in slovaki, ki so jih ukrajinski vojaki napadli, pa poljaki, ki so jim ukrajinci zasedli in še zasedajo dobršen del ozemlja (galicija, no pa tudi Rusi v Donbasu in Krimu, ki so jih ukrajinski vojaki bombandirali..... se strinjaš da jih potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz po tvoje radirati)?
 
Zaradi Černobila, ki je kdo bi si mislil v Ukrajini, smo trpeli mi, zaradi ukrajincev so trpeli madžari, pa čehi in slovaki, ki so jih ukrajinski vojaki napadli, pa poljaki, ki so jim ukrajinci zasedli in še zasedajo dobršen del ozemlja (galicija, no pa tudi Rusi v Donbasu in Krimu, ki so jih ukrajinski vojaki bombandirali..... se strinjaš da jih potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz po tvoje radirati)?
černobil je v UA ki je bila takrat del katere države, kje je bla komanda? Mimogrede mi smo trpeli zaradi srbov se strinjaš mda jih je potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz. po tvoje radirati)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.462
5.556
113
2014 se je začelo z Doneškimi vozniki traktorjev in rudarji....aia ne....Girkinova kolona malih zelenih...

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.022
-1.085
113
černobil je v UA ki je bila takrat del katere države, kje je bla komanda? Mimogrede mi smo trpeli zaradi srbov se strinjaš mda jih je potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz. po tvoje radirati)
Khmm, ne vem, del katere države je bil Černobil, ampak sem prepričan, da ni bil nikoli del Ruske federacije. Bil je pred 100+ leti del carske rusije, Ampak saj ne misliš, da bi morali meje spremnjati na takratne?

Sem že prej vprašal, pa nisem dobil odgovora. A če EU komisija kaj zahebe, moramo bit jezni na Belgijce???? Bi jih v tem primeru tudi morali naučit kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz. po tvoje radirati)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
zaradi rusov so recimo trpel Čečeni, pa recimo Sirija, pa UA zaradi Černobila pa še pol EU zraven zaradi tega dogodka...se strinjaš da jih potemtakem potrebno naučiti kozjih molitvic (beri uporabiti povračilne ukrepe, oz po tvoje radirati)?

seveda. treba jih naucit kozjih molitvic. kot vse agresorje, tudi izrael.


ampak.... bolnice se sesuvajo v ua in palestini... ne vem, kdo koga uci kozjih molitvic. l
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.344
2.411
113
Khmm, ne vem, del katere države je bil Černobil, ampak sem prepričan, da ni bil nikoli del Ruske federacije. ...
Ja mirsi no! Čisto po tvoje!

1720678719673.png


1720678748032.png


Viri: Wikipedija :)