Vojna v Ukrajini 2

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.554
113
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
realno pa danes ni bilo več takega napredka kot prejšnje dni... treba je tudi malo počinit in se konsolidirat
Saj to me skrbi, da bodo izgubili zagon. Že po 5ih dneh sem samo gledal, kako lahko to delajo, ker človek ne zdrži tega. Takrat tudi napake pridejo same od sebe. Se moraš odpočit. Upam, da strateško vedo, kaj delajo in da ukrajinci zdržijo. Ker Rusi so sedaj v prostem padu, morala na podnu do konca.
Tako da sedaj se je res za bati, da ne bodo s kakšnimi nuki usekali. Pa to miniranje Zaporožja, to samo bolan človek dela. Izgleda jo bodo raje razsuli, kot da bi jo pustili, da gre nazaj ukrajinske roke. To bi morali iz zaseženih sredstev samo prenakazati za obnovo, če do tega res pride.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.554
113
Saj to me skrbi, da bodo izgubili zagon. Že po 5ih dneh sem samo gledal, kako lahko to delajo, ker človek ne zdrži tega. Takrat tudi napake pridejo same od sebe. Se moraš odpočit. Upam, da strateško vedo, kaj delajo in da ukrajinci zdržijo. Ker Rusi so sedaj v prostem padu, morala na podnu do konca.
Tako da sedaj se je res za bati, da ne bodo s kakšnimi nuki usekali. Pa to miniranje Zaporožja, to samo bolan človek dela. Izgleda jo bodo raje razsuli, kot da bi jo pustili, da gre nazaj ukrajinske roke. To bi morali iz zaseženih sredstev samo prenakazati za obnovo, če do tega res pride.
Pa lahko rusija nuka lastno ozemlje?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
prilepim tvoj zapis, pa mi podčrtaj kaj ne velja za ukrajince

" Vidiš, da je vzrok lahko tudi ego, pohlep, želja po večji oblasti, in konec koncev maščevanje, izživljanje nad šibkejšim."

p.s. problem ni nastal 24.2.2022

zelenski nima ega, da je treba spet vzpostavit veliko sovjetsko zvezo. ua nima pohlepa po ruskem ozemlju.

pa konec koncev, tudi nimajo mascevalnih nagnenj, da bi se rusom mascevali ker so ostali na vzhodni ravni.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in Gavran

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.554
113
Fires erupted in towns around the Ukrainian capital of Kyiv on Wednesday - with local officials claiming they were the result of Iranian-made drones.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.523
9.217
113
ampak.. že včeraj je blo jasno povedano: če Rusija nuka karkoli bo zaradi radiacije nato to razumel kot napad na svoje članice -> sledi ukinitev Rusije
Jaz ne bi bil tako prepričan v to. Putin je nor in nima kaj izgubiti, ostali niso toliko nori. Jaz spet upam (vmes sem izgubil to upanje), da ga bodo Rusi končno sami odstranili.