Vojna v Ukrajini 2

Ukrajinci pa pravijo najboljš bandera pa pogrebna služba na dvorišču, kot pa vse ostalo.
Ker zadnje čase kolikor opažam ukrajinci osvajajo le še prosta ozemlja na pokopališčih.
mirsi neki podobnega videvam jaz pri tvojih v pašaluku. Zadnjič letela 2 iz strehe stolpnice, en je ženi zvrtal lukno v glavo,...nema da nema.
BTW ti si tud te presežke opazu al nisi z njimi na tekočem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in Kamele0N

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Fantje bo treba dol iz socialne podpore in delat, če ne morete računov plačevat. Pa ja niste take buhtle, da si ne morete normalne službe dobit.
mirsiju še nakup kruha dela preglavice. Ne vem no, taka zguba pa tud ne moreš bit.

Če nimate izobrazbe, potem vam pa tud vaš putin ne more pomagat. No lahko, za 2000 eur na fronti v ukrajini
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.709
41
48
Valparaiso
Fantje bo treba dol iz socialne podpore in delat, če ne morete računov plačevat. Pa ja niste take buhtle, da si ne morete normalne službe dobit.
mirsiju še nakup kruha dela preglavice. Ne vem no, taka zguba pa tud ne moreš bit.

Če nimate izobrazbe, potem vam pa tud vaš putin ne more pomagat. No lahko, za 2000 eur na fronti v ukrajini
Ni poanta v službi, a zakaj bi plačeval duple račune zaradi Ukrajine, v tem je poanta

Ne podpiram tega, lahko pa mi ti razliko plačaš.

Kdor podpira ukronazije, naj plača.

Ljudi ste pahnili na rob preživetja, sploh take,ki ne morejo več delat in služit.

Namesto blaginje, draginja.

Si pa res tele, če zveseljem plačuješ visje račune, ukros pa se ti iz X7 smeji na nasih cestah
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Razloži mi, zakaj so šle cene v zadnjih X letih gor. Hrana, pijača, nepremičnine itd.

Ne vem, če ti bo lahko razložil oz. če je sposoben pogledati malo bolj nazaj od začetka covida. Za vse bo kriva vojna, ker ima IQ10... :valjamse: :valjamse: :valjamse:



Gremo dalje, UA spet napadala po RU.

SBU together with SOF and UAV Forces attacked Slov'yanskyi oil refinery with drones! "We can already talk about a successful result - a large fire was recorded in the area of the atmospheric columns, which were the main target," - said a source in the SBU





Two more refinery hits...up to 64 MT (million tons/year) of capacity (20% to 25% of Russian capacity). Getting significant.

GIyE6vdWwAARC8Q.jpg



Pa še ena lepa glede volitev :

The party started early for the occupied territories, the campaign began,, If you don't vote with Putin, I'll k... you,, a little different from the occupied Crimea when it voted for the annexation referendum to the FR, because there were the armed green men

 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Škoda da nisi prilepil celega ukrainskega bollywooda. Posnetek je skrajšan, ne brez razloga ker so zajebali s posnetki ;). Lahko si pa pogledaš daljšega pa ugotoviš napake v posnetkih, jih je veliko.
Mogoče že zato ker so to objavili ukrainski kanali ne pa ruski. Le kako ukrainci uradno snemajo volitve rusiji.

Ti ko toliko bereš, imaš na RU Telegram kanalih tega dosti, 100% boš našel. :srce: Na UA X straneh je bolj malo tega :srce:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Ja Ru Telegram kanali objavljajo kako faik posnetke delajo. Te dva posnetka sta tako amatersko narejena da niti srednješolcem ne bi dal pozitivne če bi tole montirali.
Na ti bom dal enega od n- namigov: Poglej si kako zgleda kandidatna lista za letošlje volitve, pa poglej si sliko na steni kjer so pripeli kandidatno listo. Tudi toliko se niso potrudili da bi vsaj zapis pod kandidati enak zapisali kot je na uradni listi.
Brez naslova.jpg1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert
Ni poanta v službi, a zakaj bi plačeval duple račune zaradi Ukrajine, v tem je poanta

Ne podpiram tega, lahko pa mi ti razliko plačaš.

Kdor podpira ukronazije, naj plača.

Ljudi ste pahnili na rob preživetja, sploh take,ki ne morejo več delat in služit.

Namesto blaginje, draginja.

Si pa res tele, če zveseljem plačuješ visje račune, ukros pa se ti iz X7 smeji na nasih cestah
dej reci da se hecaš...snecko cene so podivjale še predno je vlado šel k sosedom. Na tihem se zvišujeo iz takih in drugačnih vzrokov, vojna je zgolj izgovor. Evo bil zadnjič v ita večj nakupovalni center laško pivo 0,5 l 99 centov , redna cena, pri nas pa +20 centov...pa to je samo en od primerov....pa da Ita več za UA kot pa mi...torej vojna ne more biti izgovor


tako da snečko bo treba tudi pri tvoji intimni opciji malo prečekirat kaj se dogaja, zadnja vlada je izključno tvoje barve in tu so se začele dogajati anomalije...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.203
-2.133
113
dej reci da se hecaš...snecko cene so podivjale še predno je vlado šel k sosedom. Na tihem se zvišujeo iz takih in drugačnih vzrokov, vojna je zgolj izgovor. Evo bil zadnjič v ita večj nakupovalni center laško pivo 0,5 l 99 centov , redna cena, pri nas pa +20 centov...pa to je samo en od primerov....pa da Ita več za UA kot pa mi...torej vojna ne more biti izgovor


tako da snečko bo treba tudi pri tvoji intimni opciji malo prečekirat kaj se dogaja, zadnja vlada je izključno tvoje barve in tu so se začele dogajati anomalije...
Cene se dvigajo zaradi tiskanja denarja. Prej so ga tiskali zaradi korone, sedaj ga pa zaradi vojne.

Naše pivo je v Italiji cenejše že 20+let. Cena je itak tržna, imajo pa italijani na alkohol manj trošarine.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.539
5.711
113
Prideš nezadovoljen na volišče v svojo volilno enoto, se legitimiraš, ti dajo volilni listek, narediš 3,14zdarijo, za katero veš da boš nekaj let v gulagu če te najdejo, (prej si se legitimirač) zažgeš skrinjico z glasovi, (glasovi so itak proti Putinu, prešteva se kasneje) s sabo pri pelješ še snemalca, da to posname, in potem objaviš v zahodnih medijih.
Eni pa vedno znova peljejo.
Jaz se samo čudim, da še nihče ni prišel pote in te peljal na Polje.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe