Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.203
-2.133
113
Volitve v Rusiji
Vsi vemo, da Putin v Rusuji nima večinske podpore, da je diktator, zatira narod, ki ga ne mara.... pa da na poštenih volitvah nebi mogel nikoli zmagat, zato se poslužuje tinte ki izgine, napačnih volilnih imenikov, podkupljenih tistih ki štejejo, pa vojakov, ki s pištolo na tilnik prisiljujejo volilce da glasujejo zanj... pa tudi opazovalcev nima prave barve, in tudi EU opazovalci EU ne morejo potrdit, da so volitve regularne, saj nih tam ni - torej so volitve ne regularne. :evil::evil::evil:

Kdo pa je tisti - z imenom in priimkom . ki je dejansko na volitvah dobil največ glasov in ima podporo naroda?
Zakaj nebi zahod kar tega pripoznal kot predsednika RF, in se z njim menil naprej? Če je pri Guaidu in venezueli to šlo, zakaj nebi šlo še v rusiji?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte
  • Objave ne odobravam
Reactions: jonny77

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.709
41
48
Valparaiso
Upam da govoriš zgolj v svojem imenu. Sicer pa komot sam potem šuti o tem kake toyote imajo ukronaciji in podobn antiputinovi ljudje. Pa ne tu gor utrujat s tem kak standard imamo in kako je vse drago. Bo šlo?
Govorim zakaj me NATO in ukro ne zanimajo...

Putin me ne moti, kot me ne mot Kim, lahko z njimi normalno sodelujemo, zgolj biznis.

Drago je zaradi takih, ki podpirajo ukronazije
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.203
-2.133
113
fak ej in to si upajo ven lansirat, potem se čudijo zakaj svet ne priznava njihovih referendumov ion podobnega.....
Da so tole zahodnjaki ali ukrajinci v studiu posneli, da tako prepričajo ljudi na zahodu, da njihovim volitvam in referendumom ni za priznavat, je pa popolnoma nemogoče.

Sem prej vprašal, kaj mislite, kdo je ne volitvah dejansko dobil največ glasov, pa ne zna noben odgovorit.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.645
-338
113
Govorim zakaj me NATO in ukro ne zanimajo...

Putin me ne moti, kot me ne mot Kim, lahko z njimi normalno sodelujemo, zgolj biznis.

Drago je zaradi takih, ki podpirajo ukronazije

revez, kje mores ti zivet! med samimi ukronaziji. jest bi ma tvojem mestu razmislil o selitvi nekam, kjer so bolj enakega misljenja. bo zivljenje lepse in.... cenejse.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.203
-2.133
113
fak ej in to si upajo ven lansirat, potem se čudijo zakaj svet ne priznava njihovih referendumov ion podobnega.....
Prideš nezadovoljen na volišče v svojo volilno enoto, se legitimiraš, ti dajo volilni listek, narediš 3,14zdarijo, za katero veš da boš nekaj let v gulagu če te najdejo, (prej si se legitimirač) zažgeš skrinjico z glasovi, (glasovi so itak proti Putinu, prešteva se kasneje) s sabo pri pelješ še snemalca, da to posname, in potem objaviš v zahodnih medijih.
Eni pa vedno znova peljejo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Veš kaj najbolj boli? :evil: Vsak mesec da nekaj € za UA državo :srce:

Svobodne volitve :D

GIz_ytTXkAEEkvB.jpg



 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay