Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Kako za začetek, če praviš, da bi pri 200€ že jamral. :sprasujemse: Ne deluj no tako zelo zmedeno.

Seveda sem še malo zmeden, na račun vojne imamo večjo plačo na šihtu + 10% dodatka za uspešni mesec. :srce: Če bo šlo tako naprej, bo tako kot zdravstvo in njihovi covid dodatki. :valjamse:


To bo še zanimivo :oops1:

The developers of the Magura naval drones plan to install air defense and possibly other means of attack on surface drones - Budanov




Predraga Armata za RU :D

 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.759
-8.627
113
Zgleda ti ne, ker se zelo trudiš odgovarjati nekomu, ki ga proglasiš za rusofila :fredi:
Edit
Potem pa si daš še dodaten opravek z brisanjem napisanega :evil:
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Saj ni treba, da delate za orožarno, lahko jim recimo prodajate čevlje po 10-kratni ceni.

Tudi tukaj si zgrešil in daješ vsa podjetja v isti koš, ki poslujejo z UA. Kaj če so se pa letna naročila povečala? ;);)



2 lete zamujajo ampak nikoli ni prepozno... :rolleyes:

We will decide tomorrow to put together our defense production capacity. We must switch to war economy mode in order to provide what Ukraine needs but also for our own security", - European Commissioner Thierry Breton presents the first European strategy for defense industries


 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur in Kamele0N
2. okt 2007
3.760
2.229
113
Tudi tukaj si zgrešil in daješ vsa podjetja v isti koš, ki poslujejo z UA. Kaj če so se pa letna naročila povečala? ;);)



2 lete zamujajo ampak nikoli ni prepozno... :rolleyes:

We will decide tomorrow to put together our defense production capacity. We must switch to war economy mode in order to provide what Ukraine needs but also for our own security", - European Commissioner Thierry Breton presents the first European strategy for defense industries



ko bomo mi ogroženi, se strinjam, da lahko uvedejo vojno ekonomijo. Sedaj pa EU ni ogrožena, najmanj od Rusije, če v dveh letih v uA niso nič uspeli naredit. Po eni strani se EU hoče iti zelenega sranja, po drugi strani pa mi masovno rožje delali, ki zelo onesnažuje okolje. Aja, ne bo uporabljeno na EU tleh, kako pritlehna je ta EU.
Najprej naj EU državljane nehajo morit s to neumno zeleno agendo, ki nas bo uničila. In EU je največji sovražnik nam državljanom s takšno neumno brezglavo zeleno energijo. Kitajci bodo preplavili EU, pa se sploh zavedali ne bomo.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Najprej naj EU državljane nehajo morit s to neumno zeleno agendo, ki nas bo uničila. In EU je največji sovražnik nam državljanom s takšno neumno brezglavo zeleno energijo

Se popolnoma strinjam, tele zelene bi trebalo za vedno odstraniti. Jedrske elektrarne obnoviti/postaviti in to je to. Poglejmo si Kitajce, nočjo bit od drugih odvisni in raje jedrske elektrarne postavljajo.