Vojna v Ukrajini 2

2. jul 2020
4.782
6.249
113
problem je, ker ni nekega jasnega cilja, ker za neke ideološke cilje nekih voditeljev hitro pade volja.

Tukaj v UA je drugače, ker se gre za ozemlje. Pa še to se mi zdi, da UA že deluje utrujeno.

Tu si greš že v nasprotje.

RU nima nekega ideološkega cilja (smo žrtev zahoda, biolabi, nacisti, ukr so manjvredni narod...).
UKR se bori za lastno državo.

Če je UKR že utrujena si ne predstavljam kaj je šele z rusi
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.193
-2.072
113
Rabijo tebe.,....za kononfutr....
Sem ti že napisal, da boš ti po vseh veljavnih kriterijih zelo verjetno prej na listi mobilizirancev kot js.
In nisi ti tisti, ki bi določal, kdo gre na listo.

Sicer pa zakaj se ne javiš prostovoljno v ukrajinsko vojsko - zelenski te rabi. Boš branil ukrajinske in nove evropske vrednote, saj se eu brani v ukrajini pravite.
A ti bi samo druge pošiljal za kanonfutr, ti pa ob tv na kavču žrl kokice in užival v klanju.

Za mene vojna v ukrajini ni moja vojna.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.193
-2.072
113
Tu si greš že v nasprotje.

RU nima nekega ideološkega cilja (smo žrtev zahoda, biolabi, nacisti, ukr so manjvredni narod...).
UKR se bori za lastno državo.

Če je UKR že utrujena si ne predstavljam kaj je šele z rusi
In kakšne ideološke cilje bo imel npr francoski vojak? Se bo boril za svojo državo? za zaščito svoje narodne manjšine? za odstranitev grožnje na svojem dvorišču? proti častilcem nacističnega bandere?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
In kakšne ideološke cilje bo imel npr francoski vojak? Se bo boril za svojo državo? za zaščito svoje narodne manjšine? za odstranitev grožnje na svojem dvorišču? proti častilcem nacističnega bandere?
Kot sem že pisal, Makaron ni pozabil luzerije Velika Armade izpred 200 let in bi očitno rad povračilo...

Poslal bo mlade fante v smrt, zakaj že?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
In kakšne ideološke cilje bo imel npr francoski vojak? Se bo boril za svojo državo? za zaščito svoje narodne manjšine? za odstranitev grožnje na svojem dvorišču? proti častilcem nacističnega bandere?

Kakšne cilje imajo pa:
"Najmanj ducat Indijcev so preslepili, da so se priključili ruski vojski v invaziji na Ukrajino. Eden izmed njih je nedavno umrl v raketnem napadu. Razburjene družine mladih moških indijsko vlado pozivajo, naj zahteva njihovo vrnitev v domovino. Sumljivi agenti naj bi novačili tudi kandidate iz Združenih arabskih emiratov, Nepala in Šrilanke."

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.637
-302
113
Tu si greš že v nasprotje.

RU nima nekega ideološkega cilja (smo žrtev zahoda, biolabi, nacisti, ukr so manjvredni narod...).
UKR se bori za lastno državo.

Če je UKR že utrujena si ne predstavljam kaj je šele z rusi

Govoril sem o ideoloških ciljih zda.

In ja, rusi imajo tudi ideološki cilj, velika rusija pa to.

rusi sigurno bolj pogosto rotirajo in si fantje lahko odpočijejo. pa tudi zadaj je svež kader.
 
2. jul 2020
4.782
6.249
113
rusi sigurno bolj pogosto rotirajo in si fantje lahko odpočijejo. pa tudi zadaj je svež kader.


Vir: iz riti sem povlekel

Nismo na komentarjih rtv slovenija, da se boš kar izmišljeval. Dan 736 vojne. Rusi so ful motivirani, ful sveži in spočiti, Putin trdi, da se vsak dan prostovoljno javi 1000 novi vojakov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Več kot tavžnt na dan jih Ukrajinci pobijejo teh najjaĆih ruskih specialcev.
srbske plačance so pa mende pobili popolnoma vse....tako da kar pogumno braĆa v Ukrajino za čast in slavo ćerbie

Putin trdi, da se vsak dan prostovoljno javi 1000 novi vojakov.
GHaJLzuWcAAepuR.png