Vojna v Ukrajini 2

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
ja no saj so ti tud gugla prinesli pa navigacijo pa windowse pa....pa si čist tiho v takih primerih. Zanimivo a ne?
z letalonosilko so dostavili ja ...

seveda ni v se slabo v ZDA, imajo tudi pametne ljudi, ki so marsikaj izumili ...

vendar pa državo obvladuje judovski kapital, ki ima v rokah dejansko cel svet, vse firme, neto vojne in nemire ...

ker s tem služi

lani sem fotkal tole v Splitu... kaj so tam počeli, mi ni jasno

1708799059999.png

junija se niso prišli skopat ...
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.868
901
113
Aliexpress me kar lepo zalaga zadnja leta, cene niso pohlepne ...

Da stane en smrdljiv iPhone in pri nas ne preveč uporaben preko jurja je malo bolano ...

Kitajec mi v rangu do 300 EUR ponudi "raketo"
1x , ko boš pod kitajcem, ti bo tud nakazal raketno plačo , če boš pa bedarije po forumih pisal , ti bo pa rakjetni telefon rdeče posvetil , kaj je vse to lahko v praksi pomeni si pa lahko prebereš.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.868
901
113
:) , ne,....sicer kar sem napisal bolj ali manj drži,....vendar na rahlo neumne argumente, lahko pričakuješ tak odg.
Kitajca za 300€ ,primerjaš z "religioznim" japkom. ...no ja...
Kitajc že zna nardit "vrhunsko", samo potem tisto ni več tako zelo blazno ugodno.
Pa tud ne vem kakšne hude potrebe imaš, da te mora aliexpres "zalagati" zadnja leta.Dvomim da se gre za življensko pomembne stvari.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
Apple ima največji tržni delež na Kitajskem. Očitno imajo tudi kitajci rajši ameriško sranje kot pa kitajsko
The iPhone maker's market share in China stood at 17.3% in 2023, according to the International Data Corporation (IDC), a record-high for the firm in the world's second-largest economy.

Ugibam da je v preostanku android?

bravo, majster...
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
:) , ne,....sicer kar sem napisal bolj ali manj drži,....vendar na rahlo neumne argumente, lahko pričakuješ tak odg.
Kitajca za 300€ ,primerjaš z "religioznim" japkom. ...no ja...
Kitajc že zna nardit "vrhunsko", samo potem tisto ni več tako zelo blazno ugodno.
Pa tud ne vem kakšne hude potrebe imaš, da te mora aliexpres "zalagati" zadnja leta.Dvomim da se gre za življensko pomembne stvari.
pekinški xiaomi za 300 eur je nadmočen japki... oz japka nima ničesar bolje...
 
  • Haha
Reactions: Saeed in Clancy