Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
:oops1: :oops1: :oops1: :oops1: So že povedali Putinu? :evil::evil::evil:

On the night of January 31 to February 1, 2024, soldiers of the special unit "Group 13" of the GUR (Main Intelligence Directorate) of the Ukrainian MoD destroyed the missile corvette "Ivanovets" R-334 (Р-334 «Ивановец») Project 12411 (12411-M) Molniya of the Black Sea Fleet of the Russia with sea drones. On the video, we can see how the ship received more and more hits, and at the end it sank. ruSSia has lost the naval battle for the Black Sea






GFPzDBDW8AA5jpE.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.183
-2.044
113
Bogi bogi Rusi, res se jim godi največja krivica, odkar obstaja Zemlja......

Na ostale tvoje nebulozen sploh ne bom odgovarjal:
- Ukrajina pravi, da se Rusi se igrajo z življenjem ukrajinskih ujetnikov - (khmm, kako, če so pa prevažali rakete? )
- Ukrajina ni bila obveščena o izmenjavi ujetnikov, kljub temu pa so pripeljali ruske ujetnike na dogovorjeno mesto....

Dogovor je da, se ob izmenjavi ujetnikov dogovori kraj, čas in način transporta ujetnikov, da ne bi takrat napadel konvoja ali letala za ujetniki.
Rusija ni sporočila, da bi UA ujetnike iz letališča v Belgorodu transportirala za letalom, ker če bi, bi ti po dogovoru morala sporočiti,
letalo je imelo pot popolnoma v drugo smer kot je pa bila dogovorjena izmenjava...


Tako ko je bilo letalo sestreljeno, so rusi javili da naj bi bili ujetniki gor, koliko trupel si naštel iz posnetkov ki so bili na voljo?
Rusija laže, že preden odpre usta, ampak ti imaš raje Rusijo, kar Reče Rusija je vredu, ker reče Ukrajina pa je vse narobe,
vredu verjemi Rusiji, saj morajo vsaj kakšnega imet da verjame njihovim lažem...

Ah MirZZi...

Kos so bile objave Girkina pa unega drugega skesanca, da je bila Rusija in Ruska vojska glavni protagonist in provokator/organizator
za odcepitev Donbasa in Luhanska, se pa nisi oglašal?
Dajva od začetka. Ali so Ukrajinci sestrelili letalo ali niso? DA ali NE, možna sta samo dva odgovora?

Trupel sem pa videl ravno toliko, kot pri sestrelitvi MH17, in kot vidim da verjameš besedam Girkina, je tudi povedal, da MH17 niso rusi sestrelil. kaj potem zaključiva?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
A so USA pritisnile na Turčijo, ali pa so Turki uvidli kok so učinkoviti S400 in kolk Patrioti,
da bodo ta zajeb popravili in naročili Patriote :fredi:

Če se prav spomnim, so USA zavrnile nakup F16/F35 Turčiji, ker so se odločili za nakup S400 pred leti




Turki so spoznali, da je RU napisal vsega boga na papir, kaj njihov sistem prenese. Ampak papir je le papir, realnost je pa druga.


Dobili bodo nove F-16 v zameno, da spustijo Švedsko noter, zrihtano in potrpejo!

Če bodo hoteli dobiti F-35, se bodo morali tega sistema S-400 znebiti, prej ga bo pa še ZDA celega pregledal, preden bi prišel v kakšno UA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

hermann

Guru
19. mar 2014
9.589
6.416
113
Če je S400 dejansko v Turčiji potem vejo us&a mojstri o njem že čisto vse kar je za vedeti.

Sicer sem pa mnenja, da so tudi Turki (kakšno leto za preostalimi kupci ruskega starega železa) uvideli, da ga ni za srat z ruskimi pokalicami.
 
2. okt 2007
3.756
2.226
113
Dajva od začetka. Ali so Ukrajinci sestrelili letalo ali niso? DA ali NE, možna sta samo dva odgovora?

Trupel sem pa videl ravno toliko, kot pri sestrelitvi MH17, in kot vidim da verjameš besedam Girkina, je tudi povedal, da MH17 niso rusi sestrelil. kaj potem zaključiva?

hočeš reči, da je MH17 fake oz. je bil brez potnikov ??? kaj pa si danes vzel
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.183
-2.044
113
Putin pač ni pričakoval, da bodo teli ljude odprli usta, ki so bili glavni na Krimu, Donbasu...tako so uničili več letno RU propagando glede UA.


A friend of Igor Girkin-Strelkov, Yevgeniy Skripnik (“Prapor”) admitted that Strelkov was preparing a war in Ukraine even before 2014, when he served in the FSB.


According to him, the “Novorossiya” project, which envisaged Russia’s seizure of the territory of Ukraine, was developed by Russian special services even before the Maidan. And Girkin, being an FSB officer, created an agent network in Ukraine to implement this project even before the overthrow of Yanukovych.

Skripnik also confirmed that it was Strelkov-Girkin who played a decisive role in inciting the war in eastern Ukraine. And if not for his intervention, hostilities would not have started there.


This admission completely refutes Putin’s words that the reason for the attack on Ukraine was the “coup d’etat” on the Maidan in Kyiv. In fact, Putin made the decision to start a war even before these events.
Pa saj niso povedali nič novega in nič takega, kar bi spremenilo situacijo. Tudi Američani so delovali v ukrajini že pred 2014, med drugim pripravljali državni udar..... saj smo slišali Nulandovo... najbrž rusom to ni bilo nepoznano. Da pa je Nato sklenil priključiz Ukrajino, pa tudi takrat ni bila več skrivnost.
Kaj pa o planih Rusije, za zasedbo vse do Lizbone je tudi kaj rekel? - al je šlo zgolj za Donbas in krim?

In kaj rečeš na to, da je EU pripravila sankcije proti rusiji zaradi napada na ukrajino že pred 2022?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.183
-2.044
113
hočeš reči, da je MH17 fake oz. je bil brez potnikov ??? kaj pa si danes vzel
Nisem to napisal. Samo pravim, da sem pri padcu MH17 videl ravno toliko trupel, kot pri IL-76. =0
Kaj so pa vzeli tisti, ki zaključujejo, da na IL-76 ni bilo ukrajinskih ujetnikov, ker niso videli trupel pa njih vprašaj.

Ampak prvo da razčistimo, ali so letalo sestrelili ukrajinci DA ali NE .

ps. sem že par dni nazaj vprašal, če ima kdo tolk jajc odgovorit, pa še ni bilo takega junaka.
 
2. okt 2007
3.756
2.226
113
Nisem to napisal. Samo pravim, da sem pri padcu MH17 videl ravno toliko trupel, kot pri IL-76. =0
Kaj so pa vzeli tisti, ki zaključujejo, da na IL-76 ni bilo ukrajinskih ujetnikov, ker niso videli trupel pa njih vprašaj.

Ampak prvo da razčistimo, ali so letalo sestrelili ukrajinci DA ali NE .

ps. sem že par dni nazaj vprašal, če ima kdo tolk jajc odgovorit, pa še ni bilo takega junaka.

UA so sestrelili letalo, o tem ni dvoma, pa tudi tega dvoma tudi ni, da so bili na letalu ujetniki. Ker gre za večje transportno letalo, pa je povsem možno, da je še na letalu bilo orožje, čeprav bi pričakova ogromen kratek ob okslploziji S-300 raket.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Če je S400 dejansko v Turčiji potem vejo us&a mojstri o njem že čisto vse kar je za vedeti.

Je, že dolgo


članek iz 2020

pa ruSSkih frčoplanov ne prepoznajo kot okupatorske??

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.183
-2.044
113
Turki so spoznali, da je RU napisal vsega boga na papir, kaj njihov sistem prenese. Ampak papir je le papir, realnost je pa druga.


Dobili bodo nove F-16 v zameno, da spustijo Švedsko noter, zrihtano in potrpejo!

Če bodo hoteli dobiti F-35, se bodo morali tega sistema S-400 znebiti, prej ga bo pa še ZDA celega pregledal, preden bi prišel v kakšno UA.
Ahhh... Briga Turke, koliko kak sistem prenese.
Mislim da posvečene bolj zanima, koliko bodo potegnili provizije, pri 23-miljardnem poslu.
Kaj mislite?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.970
10.378
113
Nisem to napisal. Samo pravim, da sem pri padcu MH17 videl ravno toliko trupel, kot pri IL-76. =0
Kaj so pa vzeli tisti, ki zaključujejo, da na IL-76 ni bilo ukrajinskih ujetnikov, ker niso videli trupel pa njih vprašaj.

Ampak prvo da razčistimo, ali so letalo sestrelili ukrajinci DA ali NE .

ps. sem že par dni nazaj vprašal, če ima kdo tolk jajc odgovorit, pa še ni bilo takega junaka.
pacijent, prvi videi z njive Mh17 je polno trupel. Tako da ne serji,
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.149
4.694
113
Dajva od začetka. Ali so Ukrajinci sestrelili letalo ali niso? DA ali NE, možna sta samo dva odgovora?
Spet tvoje fore, z zaprtimi odgovori...

ne vem kdo ga je sestrelil, lahko so ga eni lahko so ga drugi...
Trupel sem pa videl ravno toliko, kot pri sestrelitvi MH17, in kot vidim da verjameš besedam Girkina, je tudi povedal, da MH17 niso rusi sestrelil. kaj potem zaključiva?
Da obračaš besede, samo tako kot tebi in Ruski propagandi odgovarja.

Poglej si malo na netu, je kar nekaj nazornih fotk od MH17 gor, verjamem pa da Kremeljski mediji tega niso kazali...
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

resnica

Majstr
9. feb 2013
514
490
63

Kratek povzetek članka:
- Ukrajinci se eno uro hvalijo, da so sestrelili avion
- Ukrajina ni sestrelila letala, katerega je sestrelila
- Letalo je prevažalo rakete, zato niso streljali nanj.
- Še naprej bodo streljali na letala, čeprav do sedaj niso.
- Ukrajina pravi, da se Rusi se igrajo z življenjem ukrajinskih ujetnikov - (khmm, kako, če so pa prevažali rakete? )
- Ukrajina ni bila obveščena o izmenjavi ujetnikov, kljub temu pa so pripeljali ruske ujetnike na dogovorjeno mesto....
Kje hudimana si iz članka povzel te stvari?
Več kot očitno si funkcionalno nepismen in nič čudnega ni, da v tej temi kotališ neumnosti kot jih.