Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.878
5.618
113
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
Ja predvsem tiste ki so podpirale gihtov terorizem
Jaz bi pri nas prepovedal vse kar diši po komunizmu, SD, Levica... - samo pokopat to sranje
Tega smo imeli dovolj v prejšnjem sistemu - kdor ni imel dovolj naj se pa preseli v razne komunistične raje po svetu.

Socilaizem, komunizem in podobno sranje pač ne gre, ker je neprodutkivno - sistem za lenuhe in nesposobne
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
Zanimivi so tudi komentarji...


Moje mnenje, da ne bi bila dobro zamenjati Zalužnega. Budanov je prevelik sovražnik RU in vidi samo tisti Krimski most, podporo med vojakim pa ne bo imel takšne kot jo ima Zalužni.

Zalužni je le vojak, Budanov pa politični fanatik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.833
2.213
113
HIMARS bo dobil nove rakete za testiranje. Ukrajina naj bi bila prva, ki bo imela možnost testirati GLSDB. Zdaj bodo morali RU seliti skladišča izven 150km.... :evil:


Ukraine is expected to receive the first batch of GLSDB bombs from the Pentagon tomorrow, Politico. The new bomb, which can fly about 145 km, is expected to be a "significant potential for Ukraine," the report said

GFHEUPuWsAAOckv.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.183
-2.039
113
kakorkoli obrneš tile fantje bodo dobili dozo dopusta propračun pa sredstva ki so mu bila odvzeta za te fiktivne posle....
Iz tvojih ust v božja ušesa, ampak js sm precej skeptičen, da se bo to zgodilo - z izjemo kakšnih najnižjih, ki so delali po navodilih višjih.

Ampak kolikor razumem, so ukrajinci strelivo naročili in plačali tujemu podjetju (le zakaj skrivajo ime?) streliva pa jim to tuje podjetje ni poslalo. Kdo je tu koga nategnil?
Khmm, le kako bodo ukrajinci dobili nazaj denar iz računov v tujini? Pa kako bo roka pravice dosegla predstavnike tujega podjetja?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte