Vojna v Ukrajini 2

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.621
113
Delovni ljudje imamo kosilo po 16h....ko pridemo domov iz šihta!

Kakšno diletantsko uro imaš ti to za kosilo? Ob tvoji je kvečjemu pozna malca!
 
  • Wow
Reactions: hermann

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.621
113
Ahh....potem pa to tko ni več naš skupen problem...nej se švabi pa vikingi stem ukvarjajo...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.031
4.022
113
BTW, danes sem po več kot pol leta pogledal zemljevid fronte, pa je meja enaka kot nazadnje ko sem gledal. +-1km so spremebe od poletja dalje. Torej ukrajinci se niso nikamor premaknili, rusi so (baje) itak na okopih. Gledamo pa videoposnetke, ki so od predlani ali pa pač zrežirane da se drži medije aktivne. Pa jasno obvezno mora ta tema imet posnetke kako rusi stradajo nekje v vukojebinah (sicer posnetki iz leta 2005), ukrajinci pa kao rambo 17 scena.

Če gledamo medije je edini efekt te vojne trenuto ko nekdo pošlje kamikaze drone v neko X mesto in jih od 100 komadov 3 zadane nek cilj. Če so to rusi je cilj bolnišnica ali vrtec in vredno zgražanja, ko so ukrajinci je pa to tovarna ali pa refinerija in se potem ploska.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.603
-204
113
BTW, danes sem po več kot pol leta pogledal zemljevid fronte, pa je meja enaka kot nazadnje ko sem gledal. +-1km so spremebe od poletja dalje. Torej ukrajinci se niso nikamor premaknili, rusi so (baje) itak na okopih. Gledamo pa videoposnetke, ki so od predlani ali pa pač zrežirane da se drži medije aktivne. Pa jasno obvezno mora ta tema imet posnetke kako rusi stradajo nekje v vukojebinah (sicer posnetki iz leta 2005), ukrajinci pa kao rambo 17 scena.

Če gledamo medije je edini efekt te vojne trenuto ko nekdo pošlje kamikaze drone v neko X mesto in jih od 100 komadov 3 zadane nek cilj. Če so to rusi je cilj bolnišnica ali vrtec in vredno zgražanja, ko so ukrajinci je pa to tovarna ali pa refinerija in se potem ploska.

ja, tole zdele je res neko mrcvarjenje. tja pa sem kaksna bitka za tisto vas adiviko, ostalo pa samo droni nekam padajo...

itak, zima je, vse se je ustavilo....

ruse je treba za mizo prepricat v umik, na fronti jih ne bojo vec.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.039
113

Zelenskega skrbi Trumpova obljuba po končanju vojne​

Ja, to bi bila pa res katastrofa, če bi se vojna končala že prihodnje leto.

Sicer pa, Kdo je pravzaprav tisti, ki odloča o poteku vojne med Ukrajino in Rusijo? ameriški predsednik, ali Zelenski?
Da se ne bo na koncu izkazalo, da je Zelenski samo marioneta zda ??'
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.935
10.349
113
adivka je flajšmašin. Vojaki s UKR področja razlagajo, da jih (orke) pripeljejo na linijo 50 do 100, jih postrelijo, se še ne ohladijo prav, je že novi oklepnik in novih 50 do 100...in tako dalje, dan dan.. Jim ni prav jasno, kako je to mogoče. Pač zerg rush, ali pa orki iz mordorja iste zgodbe.