Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
- 2. kanditata za RU volitve. Česa se Putin tako boji?

Strelkov will not run against Putin in the 2024 presidential race

He was the only true opposition who had a chance to create some discomfort

"On December 24, the initiative group supported the nomination of Igor Strelkov (Girkin) for the presidential elections in 2024. But the minutes of the meeting were not certified, since the notaries did not appear at the meeting venue. Thus, Strelkov (Girkin) was not allowed to participate in the elections."
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Way, to ti je odgovor za Nobelovo nagrado. Kdo bi še doktorat iz njega napisal. Kako pa misliš da pride 40 milijard $ ameriškega orožja v Ukrajino?. S komercialnimi tovornimi ladjami za prevoz avtomobilov in ne vojaškimi.
Moj odgovor je na nivoju tvojega vprašanja. Tvoje drugo vprašanje pa ne zahteva posebne obravnave, ali pač?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in Clancy

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
- 2. kanditata za RU volitve. Česa se Putin tako boji?

Strelkov will not run against Putin in the 2024 presidential race

He was the only true opposition who had a chance to create some discomfort

"On December 24, the initiative group supported the nomination of Igor Strelkov (Girkin) for the presidential elections in 2024. But the minutes of the meeting were not certified, since the notaries did not appear at the meeting venue. Thus, Strelkov (Girkin) was not allowed to participate in the elections."
Verjetno cilja na 117% glasov zanj.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Žal nižje od tega ne zmorem, če si ti sedaj na nivoju amebe, te čaka še veliko let razvoja in nekoč boš morda zmogel razumeti. Pa srečno.

Ps: lahko pa konstruktivno debatiramo, če želiš, ampak najprej pred svojim pragom pometi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Mene bolj zanima tovor, ki je bil v tej ladji. Ker, če bi bila samo ladja, ne bi bili deli raztreseni več kot pol km okrog.
Bravo Ukrajincem, kar tako naprej. Dobro to še tiste preostale sulice izrabljajo.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.822
1.523
113
Notranjska
- 2. kanditata za RU volitve. Česa se Putin tako boji?

Strelkov will not run against Putin in the 2024 presidential race

He was the only true opposition who had a chance to create some discomfort

"On December 24, the initiative group supported the nomination of Igor Strelkov (Girkin) for the presidential elections in 2024. But the minutes of the meeting were not certified, since the notaries did not appear at the meeting venue. Thus, Strelkov (Girkin) was not allowed to participate in the elections."
Eni ženski so tudi prepovedali. Pa so ljudje zbirali podpise in so jim elektriko odklopili so si kar s telefoni svetli. Ampak jo je takoj FSB pošolal. Naši vatniki pa palec gor! Ne moreš verjet.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Kakršnakoli ladja je bila, te ne rastejo kot gobe po dežju in izgradnja nove je v Rusiji znanstvena fantastika v tem.trenutku.
Rusi jih imajo še kar nekaj, ampak ne v Črnem morju. Tu ruske mornarice skoraj ni več. In ja, lahko se greš prevoz vojaške opreme tudi s trajekti, ampak to ne prakticirajo, če ni res nujno. Navaden, civilni trajekt nima nobene obrambe, tudi zgrajen je popolnoma drugače, drugačne ima plovne lastnosti in sam trup ne nudi nobene pasivne zaščite pred izstrelki, ki ga drugače kakšna vojna ladja komot zdrži. Še rusiji je tole sedaj kapnilo na pamet in so začasno zaprli železniški pormet prek mostu na krim, ki bo sigurno prej ali slej dobil novo porcijo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
danes naklikaj, poročaj... mogoče še jaz kaj naklikam, pa bi potem v uti to imel. Poje verjetno ne dost.
 
  • Haha
Reactions: kajpace