Vojna v Ukrajini 2

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.377
113
Meni v LJ še ni uspelo videti blokovskega naselja zanemarjenega in izgubljenega v tipično ruskem slogu. Obstajajo obrobni bolj ciganski predeli, samo ni to nekaj običajnega in vseprisotnega. Sploh pa ne blokovska naselja.

Ampak to je mnenje nekoga, ki LJ ne pozna preveč dobro. Glede na to kako se rusofili počutijo domače bi rekel, da je predelov v slogu sodobnega ruskega ciganizma kar precej.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in sad

mr_

Guru
20. sep 2007
9.283
2.671
113
A ni enkrat en član poročal o rusko-ciganskih navadah kajenja na balkonu, pa pol zasmradijo vse....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
Dečki, naši lutki slabo kaže


Slavnega Vogue modela noben več ne mara, razen skorumpiranih prisklednikov, kot sta recimo Ursula in Joe.
Smo še močni...#standwithukraine pa to? Whatever it takes?

Lahko gremo počasi stave pobirat kaki bo njegov konec. Bom kar sam dal 2 scenarija:

Z nakradenimi miljoni pravočasno spoka na Fidži.
Glede na to da se več ne mara s svojim top generalom, obstaja tudi možnost vojaškega udara in vislic na Majdanu

Nisem drugače na tekočem s tem sranjem, tak da me malo apdejtate: protiofenziva je že pred vrati Krima? Rusija se je te že končno sesedla?
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: AndY1 in mr_

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.334
113
hm, why so serious?

potrpljenje.

men je tip car, ker si nekak vpred oči prikazem v spomin recimo pahorja, če bi tako sranje bilo, kako bi to zgledalo. komedija.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Dečki, naši lutki slabo kaže


Slavnega Vogue modela noben več ne mara, razen skorumpiranih prisklednikov, kot sta recimo Ursula in Joe.
Smo še močni...#standwithukraine pa to? Whatever it takes?

Lahko gremo počasi stave pobirat kaki bo njegov konec. Bom kar sam dal 2 scenarija:

Z nakradenimi miljoni pravočasno spoka na Fidži.
Glede na to da se več ne mara s svojim top generalom, obstaja tudi možnost vojaškega udara in vislic na Majdanu

Nisem drugače na tekočem s tem sranjem, tak da me malo apdejtate: protiofenziva je že pred vrati Krima? Rusija se je te že končno sesedla?


Over time, Zero Hedge expanded into non-financial political content,[c] including conspiracy theories and fringe rhetoric[3][28] advancing radical right,[15][29] alt-right,[30][31][32] and pro-Russia positions.

Fakt cool
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Uff zdaj sem si oddahnil...fake news. Torej je vse ok? Vsi ga še imajo radi?

Vsi zagotovo ne, Putin med med njimi, pa mirsi , AndY1 .... :D

On topic, verjetno si dovolj star, da bi moral razumeti liberalnost in demokratičnost izražanja na internetu, cenzure nobene. Ni to medisjki prostor v rusiji, kjer je dovoljena samo putinova resnica. Posledično populističnih člankov ne manjka in konkretno s članki, ki imajo vprašanje v naslovu in skozi celoten članek niti ne izveš odgovora na vprašanje, niti ne nekih posrednih namigovanj na to, ker je to tip populističnega članka, ki je tam samo za clickbait, že ni vse v redu. Ampak mi imamo srečo, živimo v svobodnem okolju, za razliko od marsikjedrugje, tako da imaš proste roke in beri kar želiš brati.

PS: članek sem prebral, spet, škoda cajta za to.

PPS:

Alleged Russian Influence​

In March 2020, American journalist Seth Hettena wrote an opinion-piece in The New Republic titled "Is Zero Hedge a Russian Trojan Horse?", and provided details on the links between Krassimir Ivandjiiski (the site publisher's Bulgarian father), and Soviet-era activities in propaganda, revealed during litigation initiated by the father against Hettena in the Bulgarian courts.[1] Hettena commented that Zero Hedge has become "a forum for the hateful, conspiracy-driven voices of the angry white men of the alt-right. Racists, anti-Semites, extreme right-wingers, and conspiracy nuts were an underserved audience, and, as it turns out, a profitable one."[1]

In February 2022, intelligence officials from the United States claimed that Zero Hedge has amplified Russian propaganda by publishing articles written by Russian state-run media.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Pa kaj zdej iz Zelenskega delajo grešnega kozla.
On je itak samo igralec, svojo vlogo je dobro odigral in jo še igra.
Režiserji in scenaristi so pa drugje. Zelenski je samo odigral, kar so mu naročili delodajalci - tisti, ki so ga nastavili, še prej pa zorganizirali državni prevrat.
V bistvu so ukrajinska vojska samo plačanci zahoda, zahod jih plačuje, nudi opremo, orožje, obveščevalne podatke, ukrajina pa po komandi lutke nudi živo silo, ki so jo prej izvežbali v nato. Da je zahod to lahko izpeljal, je postavil svojega človeka na oblast. To se je pripravljalo več kot desetletje.

Še sreča, da rusi sproti uničujejo zahodno orožje, ker ze zna zgodit, da ko bodo ukrajinci ugotovili, kako grdo jih je zahod nategnil, se utegnejo obrnit za 180 stopinj in nadaljevat vojno v drugo smer. (spomnite se prigožina, kako se je obrnil)

Pomoje se je Zelenski zameril američanom, ker je preveč orožja, ki ga je zahod poslal za boj proti rusom prodal Hamasu, (korupcija), da sedaj tolčejo na njihove ljubljenčke.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.593
-211
113
Dečki, naši lutki slabo kaže


Slavnega Vogue modela noben več ne mara, razen skorumpiranih prisklednikov, kot sta recimo Ursula in Joe.
Smo še močni...#standwithukraine pa to? Whatever it takes?

Lahko gremo počasi stave pobirat kaki bo njegov konec. Bom kar sam dal 2 scenarija:

Z nakradenimi miljoni pravočasno spoka na Fidži.
Glede na to da se več ne mara s svojim top generalom, obstaja tudi možnost vojaškega udara in vislic na Majdanu

Nisem drugače na tekočem s tem sranjem, tak da me malo apdejtate: protiofenziva je že pred vrati Krima? Rusija se je te že končno sesedla?

no dej, zadihej malo.

Vojna traja že skoraj 2 leti. Pač je postala vsakdanjik, kot je bila včasih vojna v siriji, afganistanu, kot bo gaza čez pol leta.... seveda publiciteta pada. Folk se pač navadi, pridejo druge zadeve, drugi problemi. Psi lajajo, karavana gre dalje.

zakaj bi bil njegov konec tako črn? dejansko ne dela nič narobe, niti ne trmari po svoje. Fehtari orožje po svetu, v taktiko se ne vmešava kaj dosti, vse vodijo generali... res ne vem, zakaj bi ga kdorkoli želel obesit. No, razen pač, khm, rusofilov.

Če bi začel trmarit po svoje in delat proti vojski bi lahko pričakovali kakšen vojaški udar. Očitno je še dovolj podpore v vojaških vrstah in med državljani.

Jest ga še zmeri spoštujem. Pogumno se je uprl, ni počepnil, čeprav je nekaterim to kar samoumevno, ko pride Ruski agresor potrkat na vrata. Nekateri bi še danko nastavili, kolikor ljubezni izkazujejo mamici Rusiji, kjub temu, da je agresor v tuji državi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ah, vojna bo še trajala, konec ni še tako blizu. Tudi denar se bo še našel, le da bo pred ameriškimi volitvami vojno pretežno financirala EU.
Tudi Zelenski bo predsednik še nekaj časa, Ko bodo bolj resno rabili grešnega kozla, bodo uprizorili njegovo smrt, sam pa se bo na kakšnem eksotičnem otočku zabaval s kakimi lepoticami, in nazdravljal s Prigožinom.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

delter333

Guru
21. maj 2010
1.821
1.521
113
Notranjska
Ne vem kaj ima to z vojno v Ukrajini ampak ti že veš....
IMF jim napoveduje ebolo gospodarsko rast kot nam za 2023 in 24. Inflacija je v rangu naše samo zadolženost je pa 4x nižja kot pri nas. Slabo gredo zahodu tele sankcije, do sedaj bi moral že ogenj v jamah kurit kot se je napovedovalo.
Vojna ekonomija lahko fura dokler niso lonci prazni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

delter333

Guru
21. maj 2010
1.821
1.521
113
Notranjska
Če bi takoj sprejeli prve premirje bi v najslabšem primeru ostali brez Donecka in Luganska, verjetno bi še to ostalo kot del Ukrajine s samostojno oblastjo. In seveda v NATO ne bi šli. Kar pa bo v nadaljnjih pogajanjih verjetno tudi en od pogojev Rusije. Rusija seveda ne bo plačala stroškov obnove razen svojih pokrajin, za to bomo EU dali denar( mogoče bo EU uspela kaj zaplenjenega premoženja Rusije datiimogoče bodo na koncu pa še tu zviseli kar se niti ne bi čudil.
Kakšno premirje naj sprejme Gvajana? Kakšno premirje bo po tvojem dobro za nas Slovence? Eni res ne vidite dlje od svojega nosu!