Vivid money - nova nemška banka

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.397
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Še komu nagaja aplikacija? Mi ne osveži prikaza (prazni okvirčki), v trgovini pa predlog za nadgradnjo .
Sedaj mi pa mleje že nekaj časa v trgovini in čaka.... Piše sicer, da je aplikacijo preveril Play Protect, premakne se pa nikamor...

Naj odstranim aplikacijo in jo ponovno namestim?!
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.397
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Tudi nova namestitev ne gre čez... :(

EDIT
Očitno imam na osnovnem telefonu nekaj zjagano... Na drugem je šla namestitev BP čez,
na osnovnem, pa sem moral aplikacijo prenesti iz Trgovine in jo namestiti iz APK datoteke.

Čudna so pota gospodova...
 
Nazadnje urejeno:

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Zdravo

imam isti problem. Kakšen je postopek za izbris banke in ponovna namestitev?

Hvala
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Zdravo

imam isti problem. Kakšen je postopek za izbris banke in ponovna namestitev?

Hvala
Aplikacijo izbrišeš tako, da s prstom tiščiš ikono, dokler se ne pojavi okno. Tam spet tapneš znak x. Potrdiš.

Naložiš: greš v google play in odtipkaš Vivid money. )
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Ok to mi je vse jasno :)
Mislim predvsem na to kako se nazaj prijavim not :) Se dobi kakšna koda ali kaj, ali samo z obstoječim geslom :)
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Rad bi samo malo pohvalil Vivid - trenutno imajo 12% cashback na OMV črpalkah (do 10 EUR). Z ženo imava oba odprt račun, tako da bo bencin ta mesec 20 EUR cenejši. :cheer:
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Tudi jaz sem to uporabljal, je pa fora, da mi ni fehtat ljudi samo zaradi cashbacka.
 

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Rad bi samo malo pohvalil Vivid - trenutno imajo 12% cashback na OMV črpalkah (do 10 EUR). Z ženo imava oba odprt račun, tako da bo bencin ta mesec 20 EUR cenejši. :cheer:
Poleg tega je sedaj posebna akcija 350˘€ če dobiš 4 nove uporabnike, tako, da če kdo želi odpreti naj uporabi moj link in ga nagradim še z 8€, poleg 10€, kar da banka: https://vivid.money/r/misoJSX/?lt=super_deals

Seveda dobiš še Cashback €70!
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Sporočilo za tiste, ki še nimate Vivid Money računa in kartice. Sedaj je pravi čas, da se odločite za odprtje preko tega linka Vivid money bank super_deals
Do 1. marca 2022, torej še 12 dni je v akciji Superdeals OMV z 12% Casbackom. Če še nimate vinjete, pri nakupu vinjete na OMV za 110 EUR dobite kar 10 EUR Casbacka. Seveda lahko tudi natočite gorivo. Kaj morate storiti? Preko linka zgoraj odprete račun, nanj položite 20 raje 21 EUR in s kartico plačate nekaj (karkoli). Počakate, da to plačilo postane izvršeno (da ni več pending). V aplikaciji pod Rewards odpre opcija Superdeals, kjer tudi piše, do kdaj imaš aktivirano.
Zaviješ na OMV in kupiš vinjeto. :) 10 EUR dobroimetja se ti naloži v Pockets Stock Rewards, ki ga z ukazom Redeem kadarkoli preneseš v uporabo v Main.
Poleg tega dobite tudi 10 EUR dobroimetja.

Prijetno uporabo želim.
 

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Zadnje čase opažam da je cashback samo do 10€ in ne neomejeno, kot včasih. Recimo sedaj v Sparu kupiš samo za 71,5 eur, OMV 83 eur. Kar je več, ne bo več štelo Cashbacka.
Me zanima ko pride spet IKEA, Bauhaus, OBI če bo samo 10€ ali unlimited kot včasih. Banggod je bil unlimited prejšnjo rundo, vendar samo 9%.

Registriral se je Rok S. preko mojega linka. Če je od tukaj, naj se mi javi s telefonsko v privat da mu pošljem 10€
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Zadnje čase opažam da je cashback samo do 10€ in ne neomejeno, kot včasih. Recimo sedaj v Sparu kupiš samo za 71,5 eur, OMV 83 eur. Kar je več, ne bo več štelo Cashbacka.
Me zanima ko pride spet IKEA, Bauhaus, OBI če bo samo 10€ ali unlimited kot včasih. Banggod je bil unlimited prejšnjo rundo, vendar samo 9%.

Registriral se je Rok S. preko mojega linka. Če je od tukaj, naj se mi javi s telefonsko v privat da mu pošljem 10€
Pri nas imava zato Vivid jaz in žena, da na blagajni narediva vsak svoj nakup za cca 70 eur.