Vivid money - nova nemška banka

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ne vem, če je bilo že napisano, ampak max 50€ superbonusa dobiš 2x. Prvič, ko sam odpreš račun in drugič, ko prvi uporabi tvoje povabilo. Naslednja povabila samo podaljšajo čas veljavnosti, ne dajo ti pa novih 50€.
"In case, the Eligible Customer invites more than one New Customer, the limit of up to 50 Vivid Points remains. For clarification: This limit does not increase in case the Eligible Customer invites more than one New Customer. "

Do 50€ cashbacka lahko pomoje dobis na vsako obdobje 8 tednov... ce jih povabis vec ...

Vsaj v tabeli proi pogojih je primer za tri povabljene in pise, da si upravicen do 50€ cashback-a na vsakih 8 tednov ... Je pa kot kaze omejeno na tri taka obdobja... torej max. 24 tednov ...

https___mobile-static-prod_px019_net_docs_vividmoney_en-de_super-deals_pdf.png
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
lol sorry, to sem čisto spregledal. No če bo 3x je to ok, meni bo 8 tednov zaradi invajta poteklo 20.3., 50€ sem pa že skoraj porabil.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
287
132
43
Zdej sem se registriral na vivid. A je res samo 50€ limit na super deals casback, to sem nekako spregledal, mislil sem da je vsaj 100 oz 150€. Sem imel plan kupiti kuhinjo v Ikeji in se bi 16% kar fino poznalo. Tudi tiste refer linke z 40€ bonusa so zdaj spremenili v 20€, tako da sem dobil samo 20€ in 4 tedne super deals, čeprav se nisem registriral s super deals referal linkom...
 

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Saj teh 20 eur dobiš ko prvo transakcijo opraviš za 20 eur. Mislim da se ta nagrada šteje v kvoto super deals cashbacka, sodeč po mojih preračunanih zneskih. Ne moreš premagati sistema...

A če stock rewards redeemam - kako hitro pride v main account? Je kdo probal že?
 

vinkop

Zelenc'
5. feb 2021
11
0
1
jaz nikoli nisem dobil denarja, ko sem si prek referala naredil vivid money bank account....se vedno pa iscem nekoga, ki bi bil tako prijazen in se registriral preko mojega linka....povrnem celoten cashback od vinjete iz Leclerca.....
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
jaz nikoli nisem dobil denarja, ko sem si prek referala naredil vivid money bank account....se vedno pa iscem nekoga, ki bi bil tako prijazen in se registriral preko mojega linka....povrnem celoten cashback od vinjete iz Leclerca.....


Pa si uposteval navodila, kako dobis ta "welcome bonus"? Opraviti moras vsaj en nakup v znesku visjem od 20€ v roku 30 dni od registracije Vivid racuna ... Torej ne velja recimo 5 nakupov po 5€ ... Eden od nakupov v tem prvih 30 dneh mora biti vsaj 20€ ali vec ...
 

vinkop

Zelenc'
5. feb 2021
11
0
1
Pa si uposteval navodila, kako dobis ta "welcome bonus"? Opraviti moras vsaj en nakup v znesku visjem od 20€ v roku 30 dni od registracije Vivid racuna ... Torej ne velja recimo 5 nakupov po 5€ ... Eden od nakupov v tem prvih 30 dneh mora biti vsaj 20€ ali vec ...
bilo je že kar nekaj nakupov nad 20€, res pa je, da so sli vsi nakupi cez telefon in Gpay in ne preko fizicne kartice....
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
bilo je že kar nekaj nakupov nad 20€, res pa je, da so sli vsi nakupi cez telefon in Gpay in ne preko fizicne kartice....

To je vseeno... Morajo biti vidni v aplikaciji Vivid Money in ta nakup mora biti dokoncan... torej, da ni "Pending". Ce si se pravilno prijavil preko povabila, bi moral dobiti ta "welcome bonus"... Vidis ga pa v "Stock Reward" in ne v "Main Pocket"... ce ga nisi prestavil iz "Stock Rewards" (redeem) ... Moralo bi pa biti tudi vidno v "Timeline"... Ce je bilo to placilo preko 20€ opravljeno sele pred parimi dnevi... potem je mozno, da je se v stanju "Pending" ...

Sam recimo nisem niti enkrat se uporabil fizicne kartice :) ... Samo takrat, ko sem jo dobil, sem jo vtaknil v bankomat in vtipkal PIN ter potem prekinil... da sem probal...



IMG_2223EC44D998-1.jpg
 

vinkop

Zelenc'
5. feb 2021
11
0
1
zaenkrat ni nič kaj takega v timeline, kar si mi napisal....tudi pending placil trenutno ni...ne vem, verjetno so me pozabili...bolj bi mi bilo pomembno, da bi imel odklenjen superdeals, ker nakup vinjete ali tekaskih adidas copat bi bil zame bingo....
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
287
132
43
Kako se pa plača npr položnica za telemach z vivid appom? Nimajo tako, da samo poslikaš položnico in ti vse samo izpolni, kot večina drugih bank?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Kako se pa plača npr položnica za telemach z vivid appom? Nimajo tako, da samo poslikaš položnico in ti vse samo izpolni, kot večina drugih bank?
Kolikor vem nobena tuja banka ne podpira skeniranja slovenske UPN QR kode, ker ne gre za standardno EPC QR kodo, ki jo recimo uporabljajo v Avstriji, Nemčiji, Belgiji, itd. in jo lahko npr poskeniraš v Revolutu. Lahko pa normlano izvedeš SEPA nakazilo, tako da podatke prekopiraš oziroma ročno vpišeš. Poleg tega Telemach celo omogoča, da njihov račun plačaš s kreditino ali debetno kartico.
 

vinkop

Zelenc'
5. feb 2021
11
0
1
Kako se pa plača npr položnica za telemach z vivid appom? Nimajo tako, da samo poslikaš položnico in ti vse samo izpolni, kot večina drugih bank?
jaz samo napišem IBAN prejemnika in pod opombo referenco....do sedaj ni bilo problemov pri placevanju A1, Elektro energija in Komunala.....
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
zaenkrat ni nič kaj takega v timeline, kar si mi napisal....tudi pending placil trenutno ni...ne vem, verjetno so me pozabili...bolj bi mi bilo pomembno, da bi imel odklenjen superdeals, ker nakup vinjete ali tekaskih adidas copat bi bil zame bingo....

Morda si kliknil referral, ki je že potekel, torej vabitelj ni imel več teh privilegijev. Klikajte zgolj na sveže linke.
Tale je moj, delujoč.
Vivid Money Referral link Nova Nemška banka