Visok tlak, zdravila

jezek

Guru
24. jul 2008
2.780
1.330
113
Apolo, išči....iščiii! Priden, priiiden, ja!

 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
mrbit pa dela v tej stroki..farmacevt, biokemik, kemik who knows
Ce bi to bilo res bi o tematiki vedel dovolj da argumenti ne bi temeljili na tem da “ni nasa” in slucajnem dejstvu da je tu gor prebral o moji zaposlitvi.
Lahko da skupaj v mreznem marketingu herbalife prodajala in jo obozuje kot prodajnega guruja (sposobnosti prodaje ji res nihce ne more ocitat) - ne vem.
 
Ce bi to bilo res bi o tematiki vedel dovolj da argumenti ne bi temeljili na tem da “ni nasa” in slucajnem dejstvu da je tu gor prebral o moji zaposlitvi.
Lahko da skupaj v mreznem marketingu herbalife prodajala in jo obozuje kot prodajnega guruja (sposobnosti prodaje ji res nihce ne more ocitat) - ne vem.
bi rekel da kr drži. Namreč lani se je recimo zaužilo (tudi otroci) kontamirano sadje, oz sadje katero ni bilo primerno za uživanje v surovi obliki in to v vrtcu. Prav tak se ne kar nekaj takšnega sadja znašlo na policah trgovin, se je prodalo in porabilo. Sedaj pa dalje.....Je ljudstvo razlagalo da država, NIJZ, urad za varno prehrano itd..zavajajo? Ne. So recimo padale kazni ker se je to zgodilo? ne? Je policija ali kdorkoli od uradnih organov preveril zakaj in kako se je to zgodilo? Ne!

Ste da recimo okrog Hertinih izdelkov na dolgo in široko poslušamo kaj in kako da nekoristi, da je nateg itd, v primeru otrok so pa recimo kratko malo rekli, da jim pač hudega ne bo. Ni ravno okej, ampak bodo preživeli...

Torej?
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc in jest5

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.627
3.630
113
Če nisi ravno 5 let star, si že mnogo strupa, ki je danes prepovedan požrl in še vedno migaš.
Ne da se truplo tak hitro, je pa res da če so alternative da ne rabimo to žreti dalje.

Lep primer je sorodnica, ki bi jedla samo bio pa Slovensko pa ne vem kaj.

Pa ji prineseš salato iz domačega vrta, ki res ni vidla strupa in gospa reče, da te salate pa ono ne bo jedla ker je eno pero malo neki škodljivec pogrizel ( insekt).

No za njo je bolje če jo z eko potrjenim insekticidom zaliješ, da bo lepa kot iz reklame..
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc
Če nisi ravno 5 let star, si že mnogo strupa, ki je danes prepovedan požrl in še vedno migaš.
Ne da se truplo tak hitro, je pa res da če so alternative da ne rabimo to žreti dalje.

Lep primer je sorodnica, ki bi jedla samo bio pa Slovensko pa ne vem kaj.

Pa ji prineseš salato iz domačega vrta, ki res ni vidla strupa in gospa reče, da te salate pa ono ne bo jedla ker je eno pero malo neki škodljivec pogrizel ( insekt).

No za njo je bolje če jo z eko potrjenim insekticidom zaliješ, da bo lepa kot iz reklame..
se strinjam s tem kar si napisal, mene zanimajo vatli ..tisti pri teh ki so to sadje zaj*** ter pri herti. Potem pa dalje...pa to je zgolj en tak primer jih je še polno
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Če nisi ravno 5 let star, si že mnogo strupa, ki je danes prepovedan požrl in še vedno migaš.
Ne da se truplo tak hitro, je pa res da če so alternative da ne rabimo to žreti dalje.

Lep primer je sorodnica, ki bi jedla samo bio pa Slovensko pa ne vem kaj.

Pa ji prineseš salato iz domačega vrta, ki res ni vidla strupa in gospa reče, da te salate pa ono ne bo jedla ker je eno pero malo neki škodljivec pogrizel ( insekt).

No za njo je bolje če jo z eko potrjenim insekticidom zaliješ, da bo lepa kot iz reklame..
Ti govoris o vatlih medijev. Ce ze zelis debato nadaljevat v tej smeri bi se moral vprasat zakaj (ne poznam ali kaj takega obstaja pravna podlaga) televizijam in radijem ne prepovedo takega oglasevanja (od katerega dobro sluzijo). Tudi ne bi bil presenecen ce bi siol naredil clanek ker herta pri njih ne oglasuje. Vse je mozno. Ampak - to ne spremeni dejstva da je njen format posla sporen. Ker za svoje izdelke postavlja trditve ki ne drzijo. To je to. Verjemi da ob 250k kazni mas nebroj odvetnikov ki bi to z veseljem sesuli ce bi se dalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero