Visok tlak, zdravila

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.270
3.301
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ljudje so pač "neizobraženi b3bc1", ki verjamejo vsemu, kar je v reklamah na TV...
Tudi o čistilih, pralnemu prašku, pa da ne naštevam naprej...
In zato tudi nakazujejo denar "vsem možnim" na spletu, v želji po zaslužku...
Saj nima smisla nadaljevat, sami veste...
Kaj jaz pravim - sam si kriv...
Če pa država ve, pa jo naj da v čuzo, pa bo...
 
22. jul 2007
13.028
1.425
113
123
Res smo banana država, da ji ne morejo prepovedat zastrupljanja ljudi.
Zato so krivi nesposobni politiki od prevega do zadnjega.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
727
374
63
Res smo banana država, da ji ne morejo prepovedat zastrupljanja ljudi.
Zato so krivi nesposobni politiki od prevega do zadnjega.
Pa ne samo politiki, tudi vodstva DSO. Ko se dopoldne začnejo reklame s Herto se vsi stanovalci (skoraj) posedejo pred televizor in budno spremljajo kaj jim Herta razlaga. Ko pa je konec reklam pa se začne telefonijada. Te reklame se v glavnem vrtijo na TV Slovenija. Zakaj se to dopušča? :obesise:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.683
6.066
113
pri taščici
Ce jo dajo v cuzo imam strosek z njo.
Ce plačuje kazni, imajo dohodek.
Drzava pa se ne sekira prevec za zdravje (starejsih) ljudi.
Ce delovni aktivni je ne zanimajo prevec(ko so bolni).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
Ljudje so pač "neizobraženi b3bc1", ki verjamejo vsemu, kar je v reklamah na TV...
Tudi o čistilih, pralnemu prašku, pa da ne naštevam naprej...
In zato tudi nakazujejo denar "vsem možnim" na spletu, v želji po zaslužku...
Saj nima smisla nadaljevat, sami veste...
Kaj jaz pravim - sam si kriv...
Če pa država ve, pa jo naj da v čuzo, pa bo...
ne poznam zakona na tem področju, zato vprašam ali je za njene prekrške predviden zapor?
 
je v njenih izdelkih res strup?
izdelki so klinično testirani, velika večina od njih, tako da to okrog strupov je bolj ne kot ja...lahk pa apravš en vzorc pa daš na analizo če te res skrbi če Herta prodaja kaj sumljivega

smo meli pa s strupi opraviti lani polet ko so sadje, ki ni ustrezalo naši zakonodaji vseeno nekako spravili na police in celo v vrtec. Seveda se je uživalo surovo, odogvor dotičnih glede otrok v vrtcu je bil da jih zaradi tega ne bo pobralo......
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc

netko

Guru
25. jul 2007
6.795
2.126
113
Sej ves moje vprasanje je bilo bolj retoricno saj se mi zdi tovrstno opletanje z izrazi najmanj neprimerno ce ne celo namerno skodljivo

tudi na vprasanje o zaporu nisem dobil odgovora…
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
ne poznam zakona na tem področju, zato vprašam ali je za njene prekrške predviden zapor?
Za njo bi problem nastal ce bi tozilstvo njeno ponavljajoce delanje prekrskov opredelilo kot kaksno kaznivo dejanje. Nato pa se lahko pogovarjamo o zaporu. Za to pa je realno gledano po mojem mnenju malo moznosti.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.780
1.330
113
Potem pa ne blebeci da je treba babo zapret. Kolikor vem pa si ti dolzan jo prijavit, ce ves za njene cudne rabote. Pa pri tem ne pozabi se kakega njenega konkurenta....morda z lestvice najbogatih Slovencev.... Ajaaa, to pa ne, a ne? Prpa?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Problem je da ti slabo ves. Ampak to skoduje tebi, ne meni.

baba je za zapret ker ocitno trenutne kazni ne dosegajo svojega namena. Ali nasa zakonodaja to omogoca (da je za zapret) je pa drugo vprasanje.
Sem pa nekaj casa bral clanke in internetne poste kako se nic ne da narest s plinmojstrom ki je starckom menjal cevi na plinskih kuhalnikih in jim racunal bajne vsote za to. Tozilstvo je zavrglo vsako ovadbo on pa je haral.

no in sva se nekega dne srecala. Se pripor mu je bil odrejen. Tip je po cca 14 dneh se pogodil s tozilstvom in vse skupaj priznal in ni ga bilo vec na terenu.

marsikaj se da, samo potrudit se je treba. In glede na to kar herti ocitajo in zaradi cesar jo kaznujejo bi bilo potrebno dokazovat da so se ona in ostali zaposleni zdruzili z namenom pridobivanja protipravne koristi, da to pocnejo kot zdruzba, in da ima njihovo delovanje vse elemente goljufije. Na koncu je vseeno ali so njihovi preparati zdravi ali ne ampak je pomembno ali svoje kupce spravlja v zmoto. Kar pa jih ze s tem da se predstavlja kot nekaj kar ni (strokovnjakinja za xy podrocje).
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in Pepe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.282
4.794
113
Se strinjam, po zakonu se da že sedaj marsikatero goljufijo preganjati bolj odločno, samo potruditi se nekdo mora.

Ni čisto isto, ampak saj se spomnimo panike po šolah zaradi zapisa na spletu, kjer so uradni organi najprej trdili, da ni osnove, da osebo izsledijo. Čez nekaj tednov pa se je to spremenilo. Verjetno se je nekdo vseeno odločil, da se potrudi.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.780
1.330
113
Baba plačuje kazni ker ni "naša". In je direktna konkurenca našim. To je vse. Malo glej slovenske tv programe v vmesnih terminih....bos nastel ene 100 takih pajacov kot je herty, s tem da njeni preparati dejansko delujejo...kar za kopico drugih zadev nisem ravno preprican. Ocitno pri tebi ni prijel hertin shujševalni prašek/moška vodica....pa si zdej že par let penast, samo da slisis njeno ime
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Baba plačuje kazni ker ni "naša". In je direktna konkurenca našim. To je vse. Malo glej slovenske tv programe v vmesnih terminih....bos nastel ene 100 takih pajacov kot je herty, s tem da njeni preparati dejansko delujejo...kar za kopico drugih zadev nisem ravno preprican. Ocitno pri tebi ni prijel hertin shujševalni prašek/moška vodica....pa si zdej že par let penast, samo da slisis njeno ime
Jaz sem “ne nas” bistveno bolj kot ona pa me to namigovanje pusti ravnodusnega. Ona pri reklamiranju izdelkov ki jih prodaja laze in zavaja. Pika.

njeni shujsevalni praski na meni definitivno niso prijeli ker jih nikoli nisem zauzil
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Noces razumet. Jaz o kolagenu pojma nimam. Nje nihce ne kaznuje ker ima slab kolagen. Njo kaznujejo zato ker trdi stvari ki niso res. In to pocne kot marketinski prijem da proda vec svojih izdelkov.

sej ta drugi kralji so pa kreme sana pelis… ce koza srbi je krema super, ce slabo spite tudi, pomaga tudi ce kolk boli…
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.580
10.186
113
kod Džej-Zija
Še posebej kalogen, a ne? Mal precekirajte trg in pa odjem njihovega kolagena s strani poznavalcev v Slo. Da o avtorju formule slednjega ne govorim...
Evo ti znanost o “kalogenu”:


Na kratko: niti približno ni dokazano, da ima kolagen kaj učinka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jezek

Guru
24. jul 2008
2.780
1.330
113
Glej, jaz verjamem da apolota v gotenici niso ucili o kolagenu, vi ostali pa malo poglejte kaj so jedli vasi predniki in zakaj otroci tako radi obirajo perutnicke in bedrca. Ja, tiste dele, katere vi metroti izpljunete....