Vis - apartmaji

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Strošek trajekta pravtako ni zanemarljiv, ker moraš priti tudi nazaj, to pa je 220 EUR...

Po ceniku Jadrolinije karta (avto in 2 osebi) za relacijo Split-Vis stane 398 HRK, se pravi 800 HRK (kar je dobrih 100 EUR). Si mislil komplet stroške z gorivom in cestninami?

Trajekti se bojo baje še podražili, pa že zdaj ni poceni. Vožnje s trajektom do Visa in nazaj je za cca. 100km, kar pomeni cca. 1 EUR na kilometer vožnje. Za primerjavo - trajekt do Sardinije in nazaj prevozi cca. 600km, karta stane cca. 300 EUR, kar je cca. 0,5 EUR na kilometer oziroma pol ceneje od tega na Vis. Hrvaška postaja konkretno draga destinacija...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, narobe sem preračunal glede trajekta, tvoj izračun je točen!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Malce obudim temo.

Ker je moj dedek svoja vojaška leta preživel ravno na tem otoku, že 20 let poslušam, kako bi on šel na Vis
smile-1.gif
.

Moje vprašanje: je do konca maja na Visu še "mrtva" sezona? Torej da vidim čim manj ne-domačinov?
smile-1.gif


LP,
PIC

Konec maja in septembra je kr prazno. Hotel v Komiži je čist fajn pa tud drag ni.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
ksz

Ali lahko prosim, če se navežem bolj na naslov teme, navedete še kakšen apartma, lahko tudi bolj v notranjosti otoka, morebiti s kakšnim razgledom ter zraven poveste tudi ceno?

Z mopedom se bomo že spravl čez. Kampinga žal nimajo
d055.gif