Virus?

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
To sranje me še vedno hebe...
Iz telefona sem izbrisal Firefox in neki kitajski brskalnik(prav imenuje se brskalnik) in onemogočil Chrome. Do inetrneta dostopam s tipko Google, vendar se sedaj, ko sem izbrisal vse troje, noče povezati. Tako, da sem spet namestil Brskalnik. Ampak še vedno se mi, ko je telefon neaktiven nekaj minut in ga aktiviram, pojavijo neke fejk strani in razna opozorila. Se mi že meša, res ne vem več kaj narediti...,.
 

Priponke

  • aaaaa.jpg
    aaaaa.jpg
    62,2 KB · Ogledi: 140

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
To sranje me še vedno hebe...
Iz telefona sem izbrisal Firefox in neki kitajski brskalnik(prav imenuje se brskalnik) in onemogočil Chrome. Do inetrneta dostopam s tipko Google, vendar se sedaj, ko sem izbrisal vse troje, noče povezati. Tako, da sem spet namestil Brskalnik. Ampak še vedno se mi, ko je telefon neaktiven nekaj minut in ga aktiviram, pojavijo neke fejk strani in razna opozorila. Se mi že meša, res ne vem več kaj narediti...,.
Po vsej verjetnosti si fasal virus. Nalozi Master Cleaner iz trgovine play . Če ne bo pomagal pa žal le še hard reset pomaga. Pa če boš resetiral aparat daj takoj naloži ta Cleaner.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Kužen ali ne....vsaj printscreene si se nauču delat :aplauz::evil:
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Imam telefon, na katerega samo potrkam in ojla, print screen je narejen. Bom pa ga izgleda vrgel v smeti. Naložil sem , kar mi je Ghibli rekel in še 2 antivirusa, pa ni našlo nič...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Imam telefon, na katerega samo potrkam in ojla, print screen je narejen. Bom pa ga izgleda vrgel v smeti. Naložil sem , kar mi je Ghibli rekel in še 2 antivirusa, pa ni našlo nič...

Zelo verjetno težava ni v Chromu ampak v eni od aplikacij, ki si jih nazadnje nameščal. Tiste znajo povzročati take zanimive efekte (že doživeto). Briši po vrsti od zadaj naprej kar si nazadnje namestil.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Nisem zadnje čase nič nameščal, tako da ne vem, kaj bi brisal. Stanje sedaj pa je tako. Ko po par minutah aktiviram telefon, se mi avtomatsko prikaže prva stran Brskalnika, to je prva stran Google ali pa eden od zavihkov, se pravi, da niso krive reklame, ampak neka nastavitev, zaradi katere mi to prikazuje. Mi gre pa pošteno na živce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vinkop

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Nisem zadnje čase nič nameščal, tako da ne vem, kaj bi brisal. Stanje sedaj pa je tako. Ko po par minutah aktiviram telefon, se mi avtomatsko prikaže prva stran Brskalnika, to je prva stran Google ali pa eden od zavihkov, se pravi, da niso krive reklame, ampak neka nastavitev, zaradi katere mi to prikazuje. Mi gre pa pošteno na živce.
Lahko je kaka aplikacija začela srati po updatu. Jaz sem recimo nekaj let uporabljal ES File Explorer. Po neki nadgradnji so se pa začele pojavljati celostranske reklame, odpirali so se zavihki brskalnika, da sem že čisto ponorel. Potem sem pa le nekako ugotovil, da je to v zvezi z omenjeno aplikacijo. Ko sem jo vrgel dol, je bilo nenadoma vse v redu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, rešil zadevo, ampak se sprašujte kako....
No, v bistvu sem iz obupa izbrisal nekaj aplikacij in telefon nenadoma dela bormaln, vsaj zaenkrat, da se ne hvalim preveč.... :D
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Lej, ne vem, ker sem iz jeze brisal. Je pa bila ena od njin neki skener kod, ampak ne vem kateri. Nisem imel gor nič posebnega, vse iz Google Play trgovine.Naj bi bilo ok, ampak izgleda da pač ni bilo.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sicer sem dvomil, da imaš isti malware ampak za to sranje sem ti že zgoraj prilimal rešitev :)