Valencia

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
datum 04.7 .- 14.7.
familija, 18-40 let

Preference: radi bi nekaj videli in pa tudi poležavali na lepih plažah. Najem avta je kar nujen verjetno..

Kje bivati, kaj priporočate, itd?

Hvala!
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Obvezno Oceanografico, Bioparc. Guliverjev park... lepe plaže so itak izven mesta (na jug) tako da je avto obvezen. Hoteli blizu morja so svinjsko dragi, jaz sem bil kar v Ibisu Palacio de Congresos pa vzel rentacar za čas bivanja in se fijakal okoli. Lokacija ni za dol past, oziroma nimaš peš kaj videti tam, je pa imela trgovino in Burger King za vogalom. Pa poceni in urejeno je bilo - standard Ibis izkušnja. Ostalo pa z avtom.
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.600
1.385
113
Emona / Carnium
Familija, vzemite skuterje. Samo ne električnih.
Za bivanje pa najem stanovanja v mestu.

Drugače pa:
- Mesto znanosti in umetnosti (z največjim "akvarijem" v Evropi)
- Pokrita tržnica Plaza del Mercado
- F1 pista
- Naravni park Lalbufera z jezerom in zelo pristnimi morskimi restavracijami
- Večerni utrip mesta.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
787
21
18
V kolikor želite doživet pravo vzdušje morate nujno obiskat Tasca Angel . Sardelce so hudo dobre.

bil sem dvakrat v valencii in obakrat sem bil v feet up hostlu.lahko samo priporočam. nahaja se čisto v centru, je izjemno čist, večina sob pa je namenjena za dve osebi. Mislim da imajo samo eno dorm sobo, tako da je ubistvu kot nekakšen B&B.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Hvala!

V sami Valencii je že rezerviran lep apartma za 4 dni, za nadalnjih 6 dni pa iščem lepe plaže.
Kolegica mi priporoča kraja Cullera in Denia. Je kdo to že videl? Raje kam drugam? Hvala!
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
denia je tko tko.je calpe lepša.tudi alicante ima lepo plažo.ko boš videl cene v valencii se boš samo smejal.lani pivo veliko 1,5€ pice po 5€ res da ne tako velike kot pri nas vendar za eno soebo OK.retnacar pa je rpeko rentalcars.com tudi smešno poceni
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Bom pogledal Calpe
smile-1.gif
za Alicante sem pa slišal, naj bi bil bolj za žurat in da si sardina na plažah..
Zakon!
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:
Bom pogledal Calpe
smile-1.gif
za Alicante sem pa slišal, naj bi bil bolj za žurat in da si sardina na plažah..
Zakon!
jaz sem bil 2 leti zapovrstjo 1x alicante 1x valencia v septembru.špica 28 stopinj pa brez gužve.