Valencia z avtom

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Jesensku easy trip do Valencije z avtom. Nekako 4 nocitve vmes. Trip klasika ac ( E70) z obcasnim izvozi. Odvisno od casa. Ima kdo dobre izkusnje z prenocisci ob trasi?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.075
791
113
To je simpl. Predlagam že sedaj booking rezervacije dobro ocenjenih namestitev z možnostjo odpovedi čim bližje datumu nočitve.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.075
791
113
Isto za nazaj. Že sedaj porezervirati. Nam je letos krasno uspel roadtrip v Halkidiko in nazaj. Vse rezervirano vsaj 2 meseca prej.
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
Večina hotelov ob avtocestah ima itak možnost flexa na določene ure na dan prihoda. V Fra imaš tako verigo accor hotels; poglej še https://www.hotel-bb.com/en; al pa booking direkt.
Razen da ne razumem, a ti bi šel do tja in nazaj z 4 nočitvami, al 2 dni tja, 4 dni tam, 2 dni nazaj?
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Večina hotelov ob avtocestah ima itak možnost flexa na določene ure na dan prihoda. V Fra imaš tako verigo accor hotels; poglej še https://www.hotel-bb.com/en; al pa booking direkt.
Razen da ne razumem, a ti bi šel do tja in nazaj z 4 nočitvami, al 2 dni tja, 4 dni tam, 2 dni nazaj?
4 dni v eno smer. Tvoj link bb fajst zanimiv ker sem racunal nekje prvo spanje v okolici Brescie ali Cremone. Druga runda nekako Nica , tretja pa morda zadnji km Francije ali pa tam okoli Girone. Sami Barceloni bi se rad izognil. Mi je pa to prvi trip v tisti konc
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
ja ne vemo kdo gre, če gre z otroci je lohk jeba če zmanjka family rooms...

Jaz bi spal okoli cannesa, drugo noč pol greš čez carcassonne v andoro, pa pol že valencia; če se hočeš izognit barci. Vprašanje je tudi a se hočeš izognit avtocesti ali ne :)
To je vsak dan ene 700km; kar je ubistvu kar velik če bi rad še kaj gledal; da se če ni majhnih otrok; drugače ne bo šlo. drguače pa med fra-ita še en dan stisni.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
ja ne vemo kdo gre, če gre z otroci je lohk jeba če zmanjka family rooms...

Jaz bi spal okoli cannesa, drugo noč pol greš čez carcassonne v andoro, pa pol že valencia; če se hočeš izognit barci. Vprašanje je tudi a se hočeš izognit avtocesti ali ne :)
To je vsak dan ene 700km; kar je ubistvu kar velik če bi rad še kaj gledal; da se če ni majhnih otrok; drugače ne bo šlo. drguače pa med fra-ita še en dan stisni.
2 odrasla, ideja max 500 - 600 dnevne voznje ac, izven verjetno 100-200 manj.Raje postena vecerja in miren spanec. Jesenska ruta.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Od valencie se sele lep svet zacenja. Do tja imas max 2 dni pol pejt pa na sever, biskajski zaliv pa ob portugalski domov, vmes pogledat 30m valove. Ce gres na roadtrip ne vem kaj bos delal po 500km. To je max 4 do 5h voznje. Pol imas pa se 20h na dan frej. Izkorist ane, razen, ce se gres za instagram tam pofockat ti pa jaz za 200eur lepso sceno naredim za savo pa se poslikam vaju.
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
se strinjam, za 2 odrasla bo vedno plac nekje. 500 km na avtocesti je k keks... čez italijo bi šel po avtocesti, od francije dalje pa ne več; ker imajo hitre ceste večinoma precej vzporedno z avtocesto, mal nižja omejitev, pa zastonj.

na roadtripih se za transfer dela po 1000km na dan...