USA in Hawaii - letalske karte

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Zanima me, kje bi našel "ugodne" cene letov za Havaje? S kje se najbolj splača letet (LA, NY...)?

Ker sem lani že bil v ZDA, bi letos šel na "krajše" počitnice še nazaj v ZDA potem pa na Havaje. Vse skupaj nekje 15 dni.

Vsak odgovor je dobrodošel
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Če maš 2way-trip, pol se ti splača varjanta recimo do L.A, si tam dokler pač si, pol pa let na hawaye, mislim da od L.Aja do tam
je ene 5 ur z letalom, tiketi pa bodo za recimo $500-600, nič več, ker se še vedno smatra kot noranji let saj hawaji so še vedno amerika.

Ne leti nikamor drugam kot pa Honolulu. Znal boš dobit kak poceni varjante do recimo Hilo, al pa kje po Maui otoku, reči da
edina destinacija ki te zanima je Honolulu in Kaneohe, in ker vem kaj iščeš druga kot Honolulu in Waikiki Beach za tebe ni.
Let v Honolulu bo dražji od ostalih, ampak ne pusti se nap*zdit, ker te bodo spakirali do Hilo, pa boš mel solze na očeh ko boš to videl.
Če dobiš poceni flight do Kaneohe, pa te lokalni taksist na črno cukne za par dolarjev, al pa enostavno greš na štop, lokalci tam te
poberejo takoj. Mi smo štopali na Hilu, v obe smeri prvič je trajalo manj kot 5 minut, nazaj pa kar prvi avto. Ful prijazni ljudje.

Ko ti omenijo Hilo, Kalapana se jim le nasmehni in zahtevaj Honolulu.

Kupuj potrebščine v Wallmartih in FF v Subwayih pa boš potrošil malo dolarjev, katere pa kupi že pri nas, kartic pa čimmanj.

Piši kartico, imaš pa dost mojih slik in z hila in waikikija na FB.
 
Nazadnje urejeno:

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Thanks, dude
smile-1.gif

Bo treba malo prečekirat vse možne spletne strani za karte...
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Jaz študiram da bi šel nekje sredi junija, baje je takrat ok, imajo tudi dosti festivalov v takratnem času...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
Hmmm... tudi jaz sem razmisljajl ze o podobni varjanti. Junja/Julija je drugje ponavadi tak dezevno obdobje in nimas it kam drugam.
Kolko racunas da te bo stalo po osebi ?
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Pravzaprav še nisem nič računal o ceni... Menim, da bi za karto moral odšteti okrog 1000€ (do USA - Hawaii - USA - nazaj).
Hotele / hostle in ostalo še nisem nič gledal...

Če boš prej ko jaz zračunal vse skupaj in našel kakšne dobre ponudbe par kar povej
smile-1.gif


LP
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Kdaj je najprimernejsi cas za obisk Hawaiijev ?

24/7/365, sicer pa ko je pri nas zima
smile-1.gif
OZ. sredi aprila ko je pr nas deževje, tam pa se začenja sezona in še ni pretirano vroče...
Poletje je od maja do oktobra, zima pa od oktrobra do aprila, ostali 2 letnih časov tam ne poznajo, vreme je pa sicer tropsko a
ne extremnih temperatur,...
 
Nazadnje urejeno:

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Si že mogoče našel kakšno dobro ceno za letalo?
Jaz še vedno iščem, sem pa odločen da grem do San Francisca in potem od tam na Honolulu.

SF - Honolulu je $510.
Moral bi edino najti čim ugodnejšo varianto do San Francisca... any idea? Išče pa se let nekje tja 29.6.

LP
 

Primzi

Majstr
1. sep 2007
1.053
106
63
Meni je Hilo dobra varianta, ker se lahko spravis na drugo stran Big Islanda mimo vulkana in je cisto kul, rent-a-car je v ZDA zelo poceni.

Verjetno bi najcenejsa celotna karta iz Evrope do Havajev bila okrog 750 Eur (milano, minhen), iz Ljubljane pa precej drazje.

LP P
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Hmm, potem ni tako ugodno, če pomnožiš krat 2 (torej tja in nazaj) stane komplet cez 1200 eur.
Dobil sem sicer ponudbo za 970 eur (zagreb-SF-Hawaii) in nazaj...

LP