Ukradena HONDA Hornet 600cc

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
če gledamo avtonet, vidimo da je pol motorjev uvoženih... torej šverc komerc... Tak, ki krade da dele takmu, ki je zanesljiv odjemalec, ki dobro ve od kod so deli oz so sami v tej igri.

Ker drgač tole nebi pilo vode... Lahko pa da je šu motor tudi kam v južne kraje, kjer je registracija tko kot menjava gat...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
No evo update. Danes smo pogledali zadeve po izjemno nameščanih varnostnih kamerah (ena zraven druge na višini 1,80m). Torej v noči iz petka na soboto ob 3:39 so se prižgale luči v garaži nekaj trenutkov pozneje pa sta se obe kameri obrnili v tla. To pomeni, da so ku...ci prišli od znotraj, torej je 99% da je bil inside job in jim je pomagal nekod od stanovalcev, ker drugače bi se jih prej videlo na kamerah, da bi prišli skoi garažna vrata. No edina slika, ki smo jo uspeli dobiti je tale, to je ujela kamera cca. 10 minut po tem ko so kamere obrnili v tla



Prosim za pomoč kater avto bi bil tole, namen imam sedaj vsak dan obhoditi garažo in pregledati podobne avtomobile potem pa naprej...
10.gif
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Da je inside job jest vseskozi trdim... Mel je naštudiranega tudi tebe...

Dobro bi blo vedeti, z katero kartico se je odpiralo ob tej uri. A je nekdo prišel od znotraj obrnil kamere in šel ročno odpret garažna vrata?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Podatkov o karticah baje nimajo. Ampak kot rečeno prišli so od znotraj, potem so pa za ven ročno odprli garažna vrata (vzvod je zraven vrat, v primeru izpada elektrike npr.)
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
kako to misliš nimajo, ne beležijo, al ni bilo evidentirano? Si mogoče opazil kako ogledovanje motorja v garaži z strani stanovalcev.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Pravijo, da nimajo možnosti vpogleda kdaj je bil vhod\izhod in s katero kartico...
Ogledovanje na žalost nisem opazil, če bi ga, bi spal v avtu zraven motorja z baseball kijem.
10.gif
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Mogoče kej spraševal o motorju anything? Koga sumiš?

A je možno da je golf 4?
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Spraševal ni noben, sumit tudi ne morem nobenga,... če bi lahko dobil podatke o tem če ima kdo v bloku že kaj zgodovine s podobnimi nečednimi posli...
Kaj pa vem men se zdi kakšna limuzina (BMW, Audi, mogoče Citroen C5, po drugi strani pa mogoče kakšen BMW X5,6,...)
confused-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Glede na majhen kader in slabo kvaliteto slike nebos nikoli ugotovil kater avto je to.

Če imas čas in pa voljo ter sodelovanje osebe ki gleda kamere, si pregled posnetke za cel teden, čeprav ti bo vzelo veliko veliko casa, imas mogoce sanso da najdes ta črn avto.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Sprehodi se po kaksne, katalogu vozil in morda zozas izbor, jaz bi rekel kaksen audi, bmw6,7. Pa sliko objavi se v avtomobilize, splosno!

Aja, inside job? Ker je prisel iz znotraj? Greva stavit da pridem, v garazo brez da koga poznam. Vsaj pri nas so ti odprta vsa vrata do garaz, ko si enkrat v stopniscu! Je pa mozno, da je inside job in da nekdo ki se giblje v cudnih krogih spotoma kolegom se pove, da se nekaj vrednega nahaja v garazi! Jaz bi povohal razne mulcke, cefurcke v avtih, ki jim niso dorasli.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Podobna fora je bla v BS3 par let nazaj....čakam pred vhodom v garaže kolega.......pa se pripelje en brazilc na srebrni gileri runner.....in s kartico not v garažo...........čez 5 min pa vn....etak men WTF bo temu kartica od garaže...

No čez kak mesc so znancu ukradl passata vn iz garaže

Ogledajo si avto.......pol pa random naštudirajo odhode/prihode
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Verjamem, da prideš v garažo. Samo po mojem, če planiraš točno določen dan da boš prišel notri in imaš zraven brazilsko reprezentanco v zmuznetstvu si boš zazihral, da boš lahko točno takrat in takrat prišel notri.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Jaz bi rekel, da gre za malo starejši avto, recimo tam okoli letnika 2000 ali prej, ker se odbijač nekak ne zliva s karoserijo, kakor je to postala praksa v tem desetletju.
Kar sem recimo gledal avto.net na hitro, kak recimo kak volvo s80, l.2001 (luči do odbijača, odbijač ni zlit s karoserijo).
 
Nazadnje urejeno:

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
POmoje ni tole S80. Ker na sliki mi delujejo luči zaokrožene proti odbijaču, volvo kot gledam ima ostre robove na lučeh.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imate garažo na katice,se vsi vhodi in izhodi beležijo,saj če že to pogledaš,da greš lahko samo enkrat not in enkrat ven z kartico ti že pove da se številka kartice zabeleži v računalnik.
V službi na parkirišču imamo tudi na kartice in ti lahko za 1 mesec nazaj povedo kdaj si šel ven oziroma kdaj si prišel.
Pri nas ima te podatke tajnica,pri vas pa ali je vezano direktno na center ki vam je to montiral ali pa k tistemu,ki ima blok preko.
Torej,ko so ti dali kartico,so si zraven zapisali tudi tvoje podatke,da vedo kdo ima kartico.
Glede na to da ti je policija omenila,da so obravnavali krajo kartice,bi jaz preveril kje bi naj domnevno kartico vkradli.
Če je bila ukradena pred kako trgovino je mogoče posnela kamera storilce,ki so to kartico ukradli in mogoče boš na tisti kameri videl vsaj tisti črn avto in mogoče še tablico.
To je samo moj predlog.
Bom pa pozoren na vse črne motorje po MB in če bo kateri ustrezal tvojemu opisu in bo imel prasko pri števcu pa bom takoj javil,ampak kot so že ostali rekli,malo je možnosti,da se bo kje pojavil.
 

Srandi

Pripravnik
16. feb 2011
338
0
16
Mene avto še najbolj na bmw x6 spominja (Citroen C5 ni zaradi ožjega zadnjega odbijača, MB B serija tudi ne).