Ukradena HONDA Hornet 600cc

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
V noči iz petka na soboto (30.3 - 31.3.) so mi iz garaže pod blokom v Šiški ukradli Hondo Hornet 600cc črne barve, letnik 2008, reg. tablice LJ PR-99. Glede na sledove so očitno motor naložili v kombi in ga odpeljali. Prosim da ste malo pozorni in če naletite nanjo obvestite policijo. Poleg tega, da sem lopovom ravno častil povsem nov akumulator je motor drugače brez predelav, imel je samo dodatno vetrobransko steklo GIVI, ki sem ga lani po lastni nerodnosti razbil gor pa so še vedno nosilci za steklo, ki so malo pokrivljeni in pa na sami armaturi na levi strani pri števcu vrtljajev je vidna praska, kjer jo je nosilec poškodoval.

Moderatorje prosim, da prilepijo to temo na vrh vsaj za nekaj časa
uf-1.gif


hh1.jpg


hh2.jpg
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Pismo no, nikol ne morš bit dovolj pazljiv, kukr kaže
frown-1.gif
Upam, da ti uspe motor dobit...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
No, sedaj je bila policija tukaj. Torej kot vse kaže so nekako v našo superduper varovano garažo, kamor lahko prideš samo s kartico, ki jo ima vsak lastnik parkirnega prostora in se ne da priti z eno kartico večkrat not ali ven, in so vse oštevilčene, prišli s kombijem. Policista sta rekla da sta pred parimi dnevi obravnavala vlom v avto iz katerega so ukradli kartico za dostop do garaže, tako da se bo verjetno izkazalo da je to povezano. po kolesnicah se vidi da so z avtom rikvercirali do motorja in ga verjetno naložili v kombi. Seveda imamo v naši garaži kamere, ki so na višini 1,80m in so jih storilci z rokami usmerili, da snemajo kvaliteto betona pod kamerami.

Še pohvala policistu in policistki, ki sta postopek izpeljala korektno in celo poskusila vzeti prstne odtise iz kamer, katere so tako hrapave, da najbrž ne bo uspeha.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Najbolj mi je pa všeč da sem pred enim tednom kupil in montiral povsem nov akumulator v motor
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Smola. Glede na podatke pa gre za očitno specializirane lopove.

Po moje bo šla zadeva v dele, al kaj lahko počnejo z njim?
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
A ne me j***t
10.gif
Prekleti cigani. Imas zavarovano vse skupaj? Mislim tudi bajto oz. stanovanje, ker dolocena zavarovanja krijejo tudi krajo iz garaze (!)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
A ne me j***t
10.gif
Prekleti cigani. Imas zavarovano vse skupaj? Mislim tudi bajto oz. stanovanje, ker dolocena zavarovanja krijejo tudi krajo iz garaze (!)
Ampak ne motornih vozil, za katere je obvezna registracija in jih je možno kasko zavarovati.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Po moje bo šla zadeva v dele, al kaj lahko počnejo z njim?

Sem bral tudi za primere, ko ti potem hočejo tvoj motor "prodati" nazaj
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, tisto sem bral pred kratkim, ko se je model vozil do Brežic. Ampak so bili fake izsiljevalci.

Nesrečnež je seveda kot vsi ostali objavil krajo in navedel svojo številko. Premeteni zlikovci pa so ga klicali (ki sploh niso imeli motorja).

Nesrečnež je bil tudi nespreten in se je zadeve lotil sam, brez policije.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Pod nosom se lahko obrišem ja, še dobro da imamo super duper garažo, v katero lahko prideš samo s kartico in so vse oštevilčene in da imamo take fajn kamere ki jih lahko vsak lipe z rokami obrne v tla. Fajn res, pa šem plačujemo kot črnci za vse to... Brezposelnost je taka, da bi najbrž za minimalca cenej bilo da imamo zvečer enga strica, ki bi na roke odpiral in zapiral vrata stanovalcem.
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
če se z kartico odpira, se sigurno vidi, kdo vse je šu skoz? Men se zdi, da je mogu bit soodeležen en od stanovalcev... zamerkan motor, tebe naštudiranega...

 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa kaj so vlomili samo v tvojo garažo al so imeli serijo? Ker si rekel, da so prvo sunili kartico za garaže.

To je nekdo moral opazovati in vedeti, da imaš motor.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
torej to je skupna garaža pod blokom v 3 nivojih, notri se gre lahko KAO samo s kartico in tudi s kartico se gre lahko samo 1x not, 1x ven, se pravi ne da se z eno kartico iti dvakrat ven. kamere so obrnili v tla, vrata ven grede so pa odprli na roke, ker je zraven vrat vzvod za odpiranje na roke, v primeru izpada elektrike ali požara najbrž al kaj vem kaj...Se je pa v tej garaži že pred leti ukradlo avtomobil in tudi pred pol leta so razbili steklo na enem touranu in ga poskušali vžgati in odpeljati vendar ni šlo. Ma čudno mi je, ker si nisem predstavljal da bo 5 let stara hornetka zelo zanimiva za lopove...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Skratka motor je bil viden, ko si prišel v skupno garažo? So prvič prišli na ogled, da so ugotovili kje so kamere in kaj rabijo (kombi).
Verjetno izbrali najlažji plen, ne da bi namensko kradli Honde.

Tako da dober pregled kamere in posnetkov bi verjetno znal pokazati neke neznane osebe, še dneve pred akcijo preden je kamera bila premaknjena? (domnevam).

Po moje jo pri nas lahko vnovčijo le za dele, na jugu pa ne vem kakšne so opcije za registracijo.

p.s.
Hornetka je stara 4 leta (si napisal 2008)., to je ja še "novo".
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
http://www.simatik.si/678-gps/gsm-sledilna-naprava-gps-2.html

Stari public garaže so jeba.... remember that. Al kasko, al veiga okol nečesa, kar je fiksno, alarm tud pomaga... Snečko ma tokrat po čudežu prav, gre za dele, al pa je na poti v južne kraje, verjetno prva opcija bolj verjetna.

Na policaje se ne opiraj preveč, žal se vidi, da so slabo plačani... Tole o kamerah, da se jih da na roko premikat pa no coment, jest bi tožu tisga ki vam ta šit računa!
 
Nazadnje urejeno: