Ugoden let 28.10. Lj - Beograd - Oneway, kje??HELP

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Skomercializirali so zadevo do takšne mere, da je negledljivo. Zenkrat mi je kul roštiljada, to je še dokaj neokrnjeno, samo zna biti, da ne bo dolgo.

Pa sej niso samo Slovenci, pridejo Frnacozi iz freemind generacije, scena hippi pa tako neprej, se jim pridružijo Španci, Portugalci. Jad in beda. Ravno zaradi takšnih me Guča več ne vidi. Pa ni malo folka, ki ne hodi več. Že domačini ne vedo več kam pelje pa zakaj.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Nic posebnega. Nazadnje ko smo bili okoli 25eur na glavo. Pa se je pojedlo kar nekaj mesa, pa spilo tudi.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Ah, kje so bili časi, ko si se za 10 EUR na glavo najedel, da so ti čevape v glavo metali, ko si odhajal domov. Tudi pri njih se draži z nerazumljivo hitrostjo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Se spomnim tisti sokovi next al kaj so že bili. 20 dinarjev v restavraciji, kokakolja 30 dinarjev. Takat je bilo res zsatonj, pojedlo in popilo se je do onemoglosti. Zdaj se pa že malo gleda kaj se naroča in kje. Jebeš to.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sam zanimiv..mi se prtozujemo nad tem..oni se prtozujejo and tem

men je bil best of 93 let. njim tudi.

ampak glavonje jih nabijajo v to evropo sploh in oh..fak
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kr pejd z avtom, ti bo boljš in tud hitrej boš dol, sploh s tvojim stilom vožnje ... Sej avion se fajn sliš, sam k sklakuliraš vožnjo iz LJ na Brnik, koliko plačaš parkirnino, čakanje na check-in, polet, čakanje na prtljago in vožnjo z letališča v BG si takoj na 6-7 urah.

lp

Zgleda ne bo ne avto ne avion,je se nekaj vmes prislo
cry12bpy.gif


Drugač pa je bil avion s tem razlogom, ker je dol že en avto in bi šel s tistim nazaj, da se nebi 3 komadi fural v 2 avtih
smile-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Sej še malo pa Evrope ne bo več. Računam na to. Ne more držat. Storilnost Švabota primerjat s storilnostjo Srba, ki vstane ob 12ih. No way.
hysterical-1.gif
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
286
31
28
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kr pejd z avtom, ti bo boljš in tud hitrej boš dol, sploh s tvojim stilom vožnje ... Sej avion se fajn sliš, sam k sklakuliraš vožnjo iz LJ na Brnik, koliko plačaš parkirnino, čakanje na check-in, polet, čakanje na prtljago in vožnjo z letališča v BG si takoj na 6-7 urah.
lp

No ja, v tej računici je pa veliko rezerve.
Jaz sem redno na tej liniji, s tem da ne grem v Beograd ampak na letališču vzamem rent a car in šibam v Subotico, pa v povprečju porabim za vse skupaj (od trenutka, ko grem od doma pa do firme v Subotici) okoli 5 ur in pol. S tem da je vožnje od letališča do Subotice okoli 2 ure in pol.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kr pejd z avtom, ti bo boljš in tud hitrej boš dol, sploh s tvojim stilom vožnje ... Sej avion se fajn sliš, sam k sklakuliraš vožnjo iz LJ na Brnik, koliko plačaš parkirnino, čakanje na check-in, polet, čakanje na prtljago in vožnjo z letališča v BG si takoj na 6-7 urah.

lp

Lj.Brnik 20 min, čakanje na letališču 45 min (prej kot 45 min pred vzletom nisem bil na Brniku že nevemkoliko časa), let 1 ura, 15 min da prideš na letališču ven, 15 min v mesto. Skupaj recimo 3 ure ... Kje si 6-7 našla???
Parkirnina je pa 13€ na dan cca ...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Zdej smao še nečesa ne vem...ali si funkcionalno nepismen ali pa samo po svoji stari navadi pišeš bedarije.
hysterical-1.gif