Ugoden let 28.10. Lj - Beograd - Oneway, kje??HELP

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ksz

res škoda, da sem an tej relaciji 20 krat letno in prekelto dobr vem koliko rabiš.

potovalna 180-190 je pa...mokre sanje
Se strinjam, pa še sjtv
4:15 je bistveno več kot pa 3:00.
Če lost pride v treh urah v beograd iz ljubljane (pa sploh še bil nisem tam) z avtom, mu dam za nafto-benz(cca 50 evrov al kolko že?). Če pa ne pride pa da on, kaj že?
aja upam da ne bomo RIPal

Mislim da brat bi ti vseeno moral znati ane? Torej poskusi se enkrat in ti bo uspelo prebrati besedo cca 3,5 ure, in če bo realno potem trajalo to 4 ure, se ne bo sekiral noben razen določeni.

PS: poskusi prebrat naslov teme. Ni težko, potrudi se, za tank pa kar obdrzi
wink-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne zagovarjam Hanzija, d ane bo nesporazuma

sam net ma vsak kekec. pol se zapišejo bedarije.
pol pridejo otroc..in so pametni. njim sledijo pa babe

napisal si

Stari,pa da crknem z vlakom,pol grem že raj z avtom cca 3-3,5h pa sm dol

cca 3-3,5 ure v svetu velikih 2,45 do 3,45. racunamo pa na okol 3,15.
3,15 je daleč od 4, še dlje od 4,30 kukr boste rabili.

aja..zajeb. 28 je pred blagdani. bo kr pet ur. razen ce greste zjutraj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.272
6.467
113
pri taščici
Ce bi sel jaz in da bi sel sam, bi bil avto zadnja opcija, sploh ce me nekdo v bg caka z avtom. Sploh pa na racun cca 3-3,5 ure. Ker za ta cas bos moral iti 250+ tam kjer bodo razmere (zakon pac ne)dopuscale.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne zagovarjam Hanzija, d ane bo nesporazuma

sam net ma vsak kekec. pol se zapišejo bedarije.
pol pridejo otroc..in so pametni. njim sledijo pa babe

napisal si

Stari,pa da crknem z vlakom,pol grem že raj z avtom cca 3-3,5h pa sm dol

cca 3-3,5 ure v svetu velikih 2,45 do 3,45. racunamo pa na okol 3,15.
3,15 je daleč od 4, še dlje od 4,30 kukr boste rabili.

aja..zajeb. 28 je pred blagdani. bo kr pet ur. razen ce greste zjutraj.


No potem pa pozdravi otroke, nisem od vceraj na cesti, tako da ne prevec pametovati bv...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ok, ne rabim pametovat.

pač to cesto mam v mezincu. na karti je lepo, ve ralnosti imaš eno gradbišče mim azgreba, najmanj, pa vsaj dve med zg in srbijo. srbska ac ni ravna k pista. policije je včasih veliko.
28 bo na mejah veselica.

govorim ti zato, da ne boš narobe računal. a sve u svemu. ne vem zakaj se sikiram. največji čefurji to etapo prevozijo v 4 urah redko. pa poznajo cesto, ovinke, policijske punkte int. z letalom pa ne boš nič hitreje. če dol ne rabiš avta, vlak. prides spocit, pa ceprav mas 9 ur voznje.
 

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
286
31
28
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Torej, iscem neko ugodno varianto za let v Petek 28.10. iz Ljubljane do Beograda , iščem nasvete kje iskat in kdaj iskati.

Al nimam nič kaj dosti izbire,poklicem na Adrio in prasam?

Nasveti!

Jaz letim redno na tej liniji in je cena v veliki meri odvisna od termina in časa do odhoda. Dejstvo pa je da so leti v ponedeljek in petek načeloma dražji, ker je economy večinoma razprodan in ti ostane samo business class, ki pa je ponavadi 2x dražji. Se mi je že zgodilo, da sem za povratno karto dal okoli 80€ - kupljena pa je bila dva dni pred letom. Po drugi strani pa me je kdaj stala tudi 130€.

Za adrio se najbolj splača kupovati karto preko njihove spletne strani, ker imajo vsi ostali vsaj 10€ višjo ceno.

Let za ta dan je po trenutnih podatkih skoraj poln, na voljo sta še samo dva sedeža v business (246,22€ za vozovnico). Nizkocenovnikov tja nimaš, obstajajo sicer variante preko Dunaja in Frankfurta a so cene vrtoglave.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Tnx za nasvet, sej opcija je v Nedeljo k stane bogih 88e karta...we'll see kaj bo.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kr pejd z avtom, ti bo boljš in tud hitrej boš dol, sploh s tvojim stilom vožnje ... Sej avion se fajn sliš, sam k sklakuliraš vožnjo iz LJ na Brnik, koliko plačaš parkirnino, čakanje na check-in, polet, čakanje na prtljago in vožnjo z letališča v BG si takoj na 6-7 urah.

lp
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
A misliš, da bo tudi 30.12. dopoldne gužva?

Nočem ponovit sobote v mesecu juliju, ko sem do centra BGja potreboval 9 ur
rolleyes-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Jaz ne bi tvegal 30. Takrat na pot krenejo vsi zamudniki in konvoji avtobusev polnih mladcev željni čevapov. 29. je pravi datum oz 31., ko so že vsi dol.

Se spomni nekaj let nazaj, ko sem štartal 31. ob 6ih zvečer, cesta je bila prazna. Problem je bil samo v tem, ker me je ujel sneg, Hrvaška pa je bila polna snega, pluženo ni bilo nič. V Beograd sem prišel ob 1ih zjutraj, novol leto doživel na avtocesti. Super je bilo
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne ne.

kdor ma kolektivca, frej dan..bo startal 29 zvecer, 30 dopoldne. to pomeni, da si pore dminhnom, frankfurtom, zirihom, parizom..do 12 na safe strani. slovenskih 'zemotov' je premalo za zastoj.

31 dopoldne znajo prihajat zamudniki s severa, ki so delal 30 do 15.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Cesta ni panike, tam se zgubi promet, jaz vedno trzam na meji, ker če imajo cariniki in policaji svoj dan, potem si ga njebal, ko žuti. 2 ure ti ne ginejo. Še huje pa je, če imajo Hrvati in Srbi dober dan. Potem miki, si vzami sendviče s poli salamo in kampiraj ter se pripravi na čakanje.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Ja, dej še povej kje ješ, da se nafuka notri folka. Ni treba vsega napisat. Tiste obvozne poti ček kukuruz pa njive so super alternativa ja, greš dol na Lipovac in si zmagal. Če se gre za Novi Sad je ok pot tudi čez Vukovar pa potem naprej na Ilok.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kje jem.

1. fast food hart kod robne kuæe, preko puta banke intesa u šapcu
2. restoran klasik, šabac
3. na trkalistu u beogradu
4. fast food na slaviji
5. pekara sarajevo, beograd..cesta bg-pančevo. zeljanica i kropmiruša su zakon
6. bubanj potok, ob počivališči kamionarjev. pravo mesto za kamionđije, procije ogromne, narodnjaci u živo
7. platani valjevo, zraven pivovarne
8. lovački dom valjevo, na cesti valjevo loznica
9. vrujci, pred hotelom je ena huda gostilnica
10. cesta vrujci ljig, iz smeri vrujci druga gostilna na desni
11. motel đep u đepu

a sem še kaj pozabil....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Stara trešnja Beograd (top shit in zelo znana zadeva)
Varoš Kapija (beograd)
Dačo (Beograd)
Dorian Gray (malo italijanske kuhinje, če se kdo naveliča čevapov)
Dva jelena (Beograd Skadarlija)
Tri šešira (Beograd, kako si lahko to pozabil)
Zorba (grška restavracija, Beograd, priporočam)
Caruso (Terazije)
Motel Predejane (Na poti do Vranja)

Dost je bilo, neki mora še zame ostat, da ne vidim "turistov" iz Slovenije.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
tri sesira, dva jelena..men ni blo nc special..je pa ambient

predejane mi tut niso ble bas neki..za videt. probi đep.

janezi letijo na guco, v beograd na splav, usce in to je to.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Pa sej hrana je več ali manj ista. Tri šešira je bila ogromna plošča, ambient je pa tisto kar naredi svoje. Stara trešnja je super kar se tiče hrane in ambienta.

Ja, nikoli nisem razumel tega rinjenja dol med maso. Pa glej, vsak naj uživa tam, kjer mu paše. Ni pa Beograd samo Guča, Terazije in splavi. Je še veliko več, samo mi odgovarja, da se folk ne spušča toliko detaljno v raziskovanje, ker potem bi bilo preveč vsega pa ponudniki ratajo pokvarjeni.