UEFA Champions League 2012/2013

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
grin1.gif
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Se pridružujem gostilniški debati
evil.gif

Arbeloa je bil prvi na žogi in če ne bi skočil bi dobil direktno v glavo. Že tako je dobil v rebra.
Kaj bi bilo če bi šel Arbeloa z glavo na žogo, ki je bila v višini glave si pa lahko samo predstavljamo.
Visoka noga, štart na telo, nima veze ali ga je videl ali ne - rdeči karton.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
Model je šou z podplatom na višino 1,50. Sej vemo da Nani ni glih pr tabrihtnih ampak vseeno bi prej lahko pomislil da to ni lihk dobr delat. SPloh ker recmo nisi edini na igrišču in verjetno nisi edini ki gre na žogo.
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Nevem če si že opazil, ampak večina igralcev tako sprejema žoge. Torej stegnjena noga v zraku. Potem takem bi Ibrahimovič vsako tekmo fasal rdečga(on mi je prvi v glavi pri takšnih štopanjih). In je razvidno iz posnetkov da je tut Nani hotu it takole na žogo, ampak nažalost pač ni opazil Arbeloe.

Drugače pa takih štartov je ogromno.





Od zgornjih naštetih se pri udarcih De Jonga in Evansa vidi namera, da se poškoduje igralca, torej nameren udarec. Pri Diabiju in Vidiču se pa vidi, da se to zgodi v borbi za žogo. Izpostavil bi še štart Torresa na tekmi protu Unitedu, 28.10. ko je prav tako s podplatom v telo zadel Cleverlya in nit ni blo namere igrati z žogo. No takrat je za tist štart dobil Torres rumen karton(potem proti koncu še rdečga, zarad drugega rumenga).

EDIT: Dodajam še štart Khedire...

 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.503
1.051
113
Titograd
Citat:
Uporabnik cerko pravi:
Visoka noga, štart na telo, nima veze ali ga je videl ali ne - rdeči karton.

Jaz sem bil na tak način skoraj ob oko, ampak ker me igralec ni videl ko sem prišel iz strani tudi namere ni bilo..... guess what, rumen karton zaradi nevarne igre. Ne more biti namere če igralca sploh ne vidiš, imaš pa pred sabo žogo. Lahko pa recimo pade rdeč, ko ti je igralec v vidnem polju, dvigneš podplat in ga zgrešiš.... ker je bila namera poškodbe igralca, ne iti na žogo. Kot lani recimo Kompany, ki je sicer zgrešil igralca, a za štart z obema nogama in dvignjenim podplatom upravičeno dobil rdečega. Ali pa de Jong na Alonsa, isto dvignjena noga, ampak rdeč karton ker je imel igralca naravnost pred sabo in ga je videl.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
kaj pa je dobil khedira za tisto brco v glavo abidala ? aja za real igra
grin1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
ksz....

Ferguson je bil tako besen da sploh ni šel na tiskovno konferenco, Mourinho pa je po tekmi izjavil da je danes zmagala slabša ekipa.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nani je videl Arbeloo, saj je pogledal proti njemu ob oddaji žoge. Nani je ob dotiku še dodatno iztegnil nogo in brcnil Arbeloo. Ne navijem ne za ene ne za druge, a rdeči karton je bil na mestu.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Glej, meni se je tud zdel rdeč pretiran, sem pa zdaj pogledal malo posnetke in se lepo vidi da: a.) Nani vidi Arbeloo b.) Nani ob dotiku namerno brcne Arbeloo c.) Nani na tleh simulira udarec v prsa d.) glavni sodnik cel čas vidi akcijo e.) stranski sodnik je stal blizu in videl akcijo f.) glavni sodnik pokaže rdečega po posvetu z stranskim
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Tako. Simulacija in grd štart = rdeči.Čisto prava odločitev.Zato si je pa vzl minuto, da nebi zajebal
evil.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nani je vedel, da je naredo sranje in da bo vsaj rumeni.Zato je raje obležal, tudi psihično je tak lažje, kot pa stat poleg poškodovanega, ki si ga nasadil s kung fu udarcem.In je mislo, sodnik bo videl oba na tleh in po samo faul, kaki rumeni...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ne, če bi Pepe Messija potem bi seveda vsi Barca feni rekli, da je to faul Messija nad Pepejem.